MA kommunikatsioonis - kommunikatsioonitehnoloogiad ja digitaalne kommunikatsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teeni oma MA kommunikatsioonis

MA teatises on 36-krediidi, ülikoolilinnakus programmi , kus õpilased arendavad kriitilisi suhtlemisoskusi, mis on seotud inimeste suhtlemisega ja teadustegevusega viisil, mis on teoreetiliselt põhjendatud ja mida saab praktikas kohe rakendada. Õpilased kasutavad tipptasemel tehnoloogiat ja teravdavad oma suhtlemisoskust ja teadmistebaasi dünaamilises ja väga interaktiivses keskkonnas, mis peegeldab reaalseid stsenaariume.

Digitaalsed side- ja sidetehnoloogiad

MA kommunikatsioonis pakub kahte õpperada: digitaalne kommunikatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia või suhtlus organisatsioonides .

Digitaalse side- ja sidetehnoloogia rajal keskendutakse kommunikatsioonile ettevõtetes, organisatsioonides ja inimsuhetes. Selles rühmas uurivad õpilased suhet digitaalses suhtluses, ühiskonnas ja kultuuris praegustes reaalsetes juhtumites, sealhulgas tehniliste seadmete kasutamise juhtumite ja rakenduste uurimist isiklikel ja kutsealastes kontekstides.

Digitaalse side- ja sidetehnoloogia rajal on järgmised kursused:

  • Digitaalse kommunikatsiooni teooria ja praktika
  • Internet ja kommunikatsioon
  • Uued meediad, organisatsioonid ja institutsioonid
  • Seminar kommunikatsioonitehnoloogia eetikas

Lisaks põhilistele õppekursustele ja asjakohastele valikainetele aitab ainulaadne portfelliõppekursus üliõpilasi üleminekul kraadiõppest tööhõivevõimalusele või edasise õppe poole.

Taotlemise tähtajad

Rakendused vaadatakse läbi jooksvalt ja neid saab täielikult täita. Stipendiumi prioriteetseks läbivaatamiseks ja tasumiseks esitage oma taotlus ja toetavad materjalid:

  • Sügissemester - 1. august (prioriteetne tähtaeg 1. mai)
  • Kevadsemester - 1. detsember (prioriteetide tähtaeg 1. november)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embr ... Loe edasi

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embraces today's digital culture, and empowers students to lead, create, and communicate with responsibility, passion and excellence. Näita vähem