MA kommunikatsioonis, meediapraktikas ja avalikes suhetes

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Ükskõik, kas soovite strateegilist mõistmist sotsiaalmeedias, rafineeritud loomingulisi oskusi professionaalse kirjutamise kaudu või kommunikatsiooni tundlikkust, et ettevõtlusele mõju avaldada, on kommunikatsiooni, meediapraktika ja avalike suhete (PR) magistrant ideaalne.

Te viite läbi kaasaegse meediaoskuse struktureeritud praktika, mida õpetavad motiveeritud tööstusespetsialistid muljetavaldava akadeemilise mandaadiga.

Väärtuslike professionaalsete meediaoskuste omandamine parandab teie väljavaateid ajakirjanduse, avalike suhete, ringhäälingu, ettevõtluse, reklaami või turunduse edukale karjäärile.

Kui olete juba tööstuses professionaal, pakub see kursus dünaamilisi uue meedia oskusi ja kvalifikatsiooni, et edendada oma pidevat ametialast arengut.

Miks suhtlemine, meediapraktika ja avalikud suhted Swanseas?

Swansea University on suurepärane maine kommunikatsiooni, meediapraktika ja avalike suhete alal.

Tuginedes meie inspireerivale Singleton Parki ülikoolilinnakule, Swansea lahe vaatega parkmaale, on meil teadmisi ja kõiki kaasaegseid võimalusi, et teie õppimine oleks võimalikult minutiline.

Lõppkeskuse eesmärk on edendada rahvusvahelise standardi individuaalset ja ühist uurimistegevust, see pakub toetavat keskkonda kraadiõppe uurimiseks ja õpetas magistrantide õpinguid.

See pakub kraadiõpet akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks ning hõlbustab seminariprogramme, töötubasid ja rahvusvahelisi konverentse.

Teie suhtlus, meediapraktika ja avalike suhete kogemus

Uurite valitud arvu 20 krediidi moodulit enne teie valitud 60-ainepunkti väitekirja projekti vastuvõtmist kursuse teises osas.

Moodulid hõlmavad teooria- ja praktikapõhiseid õppeaineid, nagu video- ja dokumenditegemine, professionaalne ja reklaamikirjutamine, globaalne meedia, digitaalse meedia äri ja poliitika, visuaalne kommunikatsioon ja meediumidisain ning PR, bränding ja reklaam.

Saadaval on ka täiendavad kommunikatsiooni, teooria, filmi ja ajaloo moodulid.

Te otsustate koos juhendajaga oma väitekirja teema.

Suhtlus, meediapraktika ja avalike suhete tööhõivevõimalused

Te arendate suurepäraseid suulisi ja professionaalseid kirjutamisoskusi, parandades oma võimeid digitaalse meediumiga ja õppides esitama ideesid erinevates vormingutes.

Selle kursuse lõpetanud astuvad paljudesse loomemajandusse, sealhulgas ajakirjandus, reklaam, ringhääling, turundus ja reklaam.

Sisenemise nõuded

Tüüpiline sisenemise nõue on esimene aste, tavaliselt madalam (keskmiselt 55%) või kõrgem või samaväärne töökogemus. Overseas üliõpilastel peaks olema IELTS skoor 6,5.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööalase töövõtu töökohad, tööandjate kõnelused, tellitavad üritused ja karjäärimessid
  • Individuaalne nõustamine ja juhendamine professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajatelt
  • Aidata leida töökohti, praktikume, töökohta ja vabatahtlikku tegevust
  • Juurdepääs teabearuandele mitmesugustel karjäärjuhtimise teemadel
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem