MA koolide nõustamine

Üldine

Programmi kirjeldus

49 krediidikoolide nõustamiskava vastab nõuetele, mille hiljuti välja andis California riikliku õpetajate kvalifikatsioonikomisjoni (CTC) väljaandja neile, kes otsivad karjääri K-12 koolides kooliõppes.

VALIK: Pärast oma esimese semestri USF-is, õpilased, kes on kaasatud 49-krediidi kooli nõustamisse / õpilaste personaliteenistusse (PPS), saavad valida 60-krediidikokkuvõtete kahekontsentratsiooni programmi koolide nõustamisel ja kutsekliiniku nõustamisel.

Programmi lõpetajad saavad magistrikraadi (MA) kraadi ja on sobilikud üliõpilaste personaliteenuste (PPS) sertifikaadi saamiseks. Neid võib kasutada:

 • avalikes või eraharidusvõimalustes
 • kogukonnapõhistes asutustes
 • koolide konsultandid, haridusprogrammid ja muud noorte haridusvajadusi teenivad institutsioonid.

Samuti võivad nad valida doktorikraadi.

Programmi kirjeldus

Koolitusnõustamisprogramm on ainulaadne, uuenduslik haridusprogramm nõustajate ettevalmistamiseks laste, noorukite ja noorte täiskasvanute sotsiaalsete, emotsionaalsete ja akadeemiliste vajaduste rahuldamiseks haridusasutustes.

Programmis rõhutatakse:

 • mitmekultuuriline noorte areng ja nõustamine
 • probleemide lahendamine, eesmärgistatud, nõustamine
 • sotsiaalse õigluse suundumus
 • ökoloogilised süsteemid linnakeskkonnas

Õpilased õpivad teooriaid ja tõhusaid, pragmaatilisi sekkumisi noortega koolides. Programmil on sotsiaalse õigluse suundumus, mille eesmärk on edendada võrdsust, mitmekesisuse austamist, loovust, kaastunnet ja kogukonna mõjuvõimu.

"Kui küsitakse, kas ma tunnen end" valmis "kooli nõustamise valdkonda minema, mõtlen ma alati, kuidas USFi kooli nõustamisprogramm on mind ette valmistanud, et töötada noorukite ees seisvate universaalsete probleemidega, samuti nendega, mis on konkreetselt seotud alakoormusega noortega linnas koolid. "- Andrea Davis, kooliõpetuse psühholoogia alumna

Õppekava on kavandatud järjekindlalt

 • Esimesel aastal keskendutakse teooria ja praktika nõustamisele, õiguslikele ja eetilistele küsimustele, lapse ja noorukite arengule, multikultuursele nõustamisele, uurimistegevusele, rühma nõustamisele ning koolide ennetamisele ja sekkumisele.
 • Teisel aastal keskendutakse probleemide lahendamise nõustamisstrateegiatele, õppimisele ja juhendamisele, erivajadustega õpilaste nõustamisele, akadeemilisele ja karjäärinõustamisele, hindamisele ja programmi hindamisele ning vanemate, õpetajate ja koolidega konsulteerimisele.

Programmi tuum moodustab välitöö ja klassiruumi õppimise partnerluse. Õpilased alustavad oma välitöid koolides esimese semestri praktikumide klassis ja täidavad välitööde nõudeid välitööde klasside kolme semestri jooksul. Igal semestril viiakse välitööde klass läbi kogenud PPS-i akrediteeritud õpetaja juhendamisel.

Sisenemise nõuded

 • Lõppenud veebipõhine taotlus koos tagasimaksmata taotluse $ 55 taotluse.
 • Varem osalenud on ülikoolide / kolledži ühe mitteametliku ärakirjaga. USA taotlejatele peab kraad olema piirkondlikult akrediteeritud ülikoolis / kolledžis. Kohtupraktikas olev taotleja peab ametlikult kontrollima, kas õpingud lõpetatakse institutsiooni registripidajalt või kooliametnikult. Bakalaureusekraad on kohustatud rakendama magistriprogrammi. Doktoriõppe taotlemiseks on vaja magistrikraadi. Pange tähele: kui olete nõus, peate enne registreerimist esitama ametlikud ärakirjad.
 • MA ja võlakohustuse taotlejad: minimaalne GPA 2,75.
 • Doktorikraad taotlejad: minimaalne GPA 3,0 kraadiõppe programmi.
 • Kaks jooksvat, allkirjastatud soovituskirja, märkides sobivuse kraadiõppele.
 • Praegune kokkuvõte.
 • Tahteavaldus

Külastage meie veebisaiti otse siit, et saada rohkem teavet kooli nõustamise programmi kohta

Finantsilised vahendid

Föderaalne rahaline abi, riiklikud ja ülikooli ressursid on saadaval hiljuti vastuvõetud ja praeguse USFi haridusüliõpilaste rahastamiseks.

Kõrgharidusõppe maksumuse korvamiseks pakutakse paljusid koolihariduse kursusi hilisel pärastlõunal ja õhtul ja / või vaheldumisi nädalavahetustel. Enamik üliõpilasi leiavad, et saavad täiskohaga tööd, kui nad saavad oma mandaadi, magistriõppe või doktorikraadi. Siiski, kui teie programm nõuab, et teil kulutada aega klassiruumis (st õpilaste õpetamine) või lõpetada välitööd või praktikakogemus, takistavad sellised kohustused normaalset tööaega.

Külastage meie veebisaiti, et saada rohkem teavet selle programmi rahaliste vahendite kohta

Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... Loe edasi

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. Näita vähem
San Francisco , San Jose , Sacramento , Santa Rosa + 3 Rohkem Vähem