MA kultuuridevahelise ärisuhtluse ja turunduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

132029_pexels-photo-1367269.jpeg Rebrandi linnad / Pexels

Miks valida see kursus

Rahvusvahelises turunduskontekstis töötamiseks peate mõistma oma publikut ja seda, kuidas selleni jõuda. Meie kultuuridevahelise ärisuhtluse ja turunduse magistrikursus ühendab meie kirjandus- ja keeltekooli teadusuuringute ja õpetamise tugevusi Surrey Business Schooli teadmistega, pakkudes põnevat oskuste ja kogemuste ühtesulamist, mis võiks teie karjääri kiirendada.

Aastate jooksul on meie kultuuridevahelised ja professionaalsed suhtluskursused koolitanud edukalt lõpetanuid, kes on viljaka karjäärina töötanud erinevates rahvusvahelistes organisatsioonides, eriti reklaami, rahvusvahelise juhtimise, inimressursside, meedia ja avalike suhete alal. Muud võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad kultuuridevahelist juhendamist ja nõustamist ning turuanalüüsi ja strateegia väljatöötamist.

Mida sa õpid

See kursus arendab arusaamist efektiivsetest turundusprotsessidest ja sellest, kuidas keelt saab kasutada tõhusas ärisuhtluses rahvusvahelises kontekstis. Kursus võimaldab teil arendada rahvusvahelist ja kultuuridevahelist vaatenurka ning valmistada teid ette edukaks karjääriks keeleliselt ja kultuuriliselt mitmekesises turundus- ja ärikeskkonnas.

Uuringute osana viite lõpule projekti, milles hinnatakse teie valitud ettevõtte äri-, kommunikatsiooni- või turundusaspekte, võimaldades teil oma teadmisi ja oskusi uues kontekstis rakendada.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 UK autasud kraadi mis tahes aines, või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Inglise keele nõuded

IELTS Academic: 6,5 kokku 6,5 kirjalikult ja 6,0 üksteisega element.

Kui te ei vasta praegu oma programmi jaoks vajalikule tasemele, pakume intensiivseid sessioonieelseid inglise keele kursusi, mille eesmärk on viia teid õpinguteks vajaliku inglise keele oskuse ja oskuste tasemele.

Krediidiülekanne

University of Surrey tunnistab, et paljud üliõpilased astuvad oma kõrghariduskursusele väärtuslike teadmiste ja oskustega, mis on välja töötatud mitmesuguste ametialaste, kutsealaste ja kogukondlike olude kontekstis. Kui see kehtib teie kohta, võib protsess, mida nimetatakse eelneva õppimise tunnustamiseks (RPL), võimaldada teil siseneda kursusele varasemale õppimisele ja kogemustele vastavas kohas või liituda kursuse algusega ilma ametlike sisenemisnõueteta. See tähendab, et teid võidakse vabastada teatavatest õppeainetest, mille olete taotlenud, ja teile võidakse anda varasema kvalifikatsiooni / kogemuse põhjal krediiti. Mõne kursuse puhul kehtivad VÕTA-le piirangud ja teatud nõuete eest võidakse tasuda.

Tasud

Täiskohaga - 1 aasta

UK / EL 7700 kr
Ülemeremaades 18 000 kr

Osalise tööajaga - 2 aastat

UK / EL 3900 naela
Ülemeremaades 9000 kr

Pane tähele:

  • Need tasud kehtivad ainult üliõpilastele, kes alustavad õpinguid 2020–21 õppeaastal. Uute alustajate tasud vaadatakse läbi igal aastal.
  • Kui teil on kaheaastane täisajaga Euromasters või MFA programm või kahe- või kolmeaastane osalise tööajaga magistriprogramm (välja arvatud modulaarne / iseseisvalt töötav / kaugõpe), tuleb aastatasu maksta 1. aastal ja programmi 2. aasta.
  • Aastased lõivud tõusevad iga järgneva õppeaasta kohta 4%, ümardatuna lähima 100 naelani, kui kehtivad ülimuslikud seadusest tulenevad nõuded.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem