MA kultuuriliste ja kriitiliste uuringute alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See interdistsiplinaarne kursus annab teile harva võimaluse uurida kaasaegseid kriitilisi ja kultuurilisi arutelusid paljudes valdkondades. Avastades erinevaid kultuuri visuaalseid, tekstilisi ja ruumilisi vorme ning nende mitmekülgseid teoreetilisi kursusi, on kursus eriti huvipakkuv neile, kellel on laialdased huvid kunsti- ja humanitaarteadustes, samuti neile, kes on huvitatud tippteoreetilistest aruteludest.

Mooduleid õpetavad erinevate erialade asjatundjad, andes teile võimaluse järgida konkreetseid teemasid valdkondades, mis sind kõige rohkem huvitavad. Töötajate viimased tööd kultuuri- ja kriitilistes uuringutes sisaldavad raamatuid ja artikleid uue meedia, linnateooria, soo, kaasaegse kunsti ja esteetika, Hiina viktoriaanliku kuritegevuse, visuaalse kultuuri, arhitektuuri, postkolonialismi ja kriitilise teooria kohta.

Kursus koosneb kahest põhilisest moodulist: kapitalism ja kultuur ning kultuuriuuringute probleemid ja perspektiivid. Need loovad raamistiku kultuuri paikade, toodete ja süsteemide põhjalikuks analüüsiks. 10-12 000 sõna väitekiri, mida saab kirjutada teie valitud asjakohasele teemale ja moodulile Research Methods, on samuti põhilisi mooduleid. Samuti on olemas valikuline tööpraktika moodul.

Teid julgustatakse osalema sotsiaalteaduskonna ja humanitaarteaduskonna teadustöö seminaridel, kus külastavad kõnelejad, loovpraktikud ja õppejõud tutvustavad oma praegust tööd.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.

Valite moodulite loendist neli moodulit.Põhimoodulid

 • Kapitalism ja kultuur
 • Dissertatsioon
 • Kultuuriuuringute probleemid ja perspektiivid
Valikute moodulid
 • Digitaalsed kultuurid
 • Arhiivi kaasamine
 • Eksperimentaalne naiste kirjutamine, fotograafia ja film
 • Queer Now
 • Maailma kultuuride esindamine
 • Trauma Ameerika modernismis: rahvus ja selle piirid
 • Linnakultuurid
 • Tööleasumine kultuuriasutustesse

Sisenemise nõuded

Teil peaks olema hea auhinnakraad (tavaliselt 2: 1 või kõrgem või samaväärne) asjaomases valdkonnas.

Kui teie esimene keel ei ole inglise keel, vajate kirjaliku (või samaväärse) IELTSi skoori vähemalt 6,0.

Taotlejatelt võidakse samuti paluda, et nad esitaksid taotluse osana varem kirjaliku töö. Ülikool pakub suveperioodilisi eelprogramme, kui teil on vaja enne oma kursuse alustamist parandada oma inglise keelt.

KarjäärKarjäär

Lõpetajad MA kultuuriliste ja kriitiliste uuringute on läinud jätkata mitmesuguseid karjääri nii haridus-, kultuuri-ja loomesektorites ja kaugemalgi.

Kursuse hiljuti lõpetanud on asunud arhivaariteks kultuuriasutustes, näiteks muuseumides, galeriides ja ülikoolides, muuseumide kogukonna ja haridusprogrammide koordinaatorina, näiteks kunstigalerii direktorid, teatrijuhid ja paljud muud loomingulised rollid tööstused, sealhulgas suhtekorraldus, turundus ja värbamine.

Teised on muutunud keeleõpetajateks ja tõlkijateks, samas kui paljud on alustanud doktoritööd ja jätkanud kõrghariduse karjääri või muutunud keskkoolide ja algkoolide õpetajateks.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem