MA kunst ja kultuurihaldus

Üldine

Programmi kirjeldus

Hangi põhioskused kultuurisektoris töötamiseks, põhjalik aluspõhi kultuuripoliitikas ja teoorias praktiliste juhtimisoskuste ja töökogemusega.

Kes see on: meie õpilased ulatuvad nendest, kes tulevad otse bakalaureuse kraadist neile, kes juba töötavad kultuurisektoris; täistööajaga või osalise tööajaga võimalused võimaldavad õppida koos töö ja muude kohustustega.

Nelja põhilise mooduli abil, millele järgneb väitekirja või projekt, soovitatakse teil uurida mitmesuguseid teemasid, sealhulgas:

 • kunsti rahastamise keskkond
 • pärandi ja regenereerimise poliitika mõju piirkondlikule ja rahvuslikule identiteedile
 • kunsti kaasamise roll hariduses, tervises ja vanglates
 • kuidas mitmekesisuse küsimusi muuseumides mängitakse

Loo oma teadmised ja oskused ning kasvab enesekindlalt, muutudes kriitilisemaks ja iseseisvamaks õppijaks loengute, seminaride, külalisesinejate arutelude ja partnerorganisatsiooniga rakendatud juhtimisprojekti kaudu.

Toetage, et tagada kogu kursuse jooksul asjakohane töökogemus mitmesuguste organisatsioonidega, nagu muuseumid Sheffield, Sheffieldi tööstusmuuseumid, Sheffieldi teatrid, saidi galerii või üks piirkonna paljudest festivalidest. Töökogemus moodustab oma lõpliku väitekirja või projekti kohustusliku osa.

Võta võimalus külastada õppereise Ühendkuningriigis asuvatesse kohtadesse, korraldades kõnelusi ja arutelusid visuaalkunstide, etenduskunstide, pärandi, õppimis- ja osalemisorganisatsioonide spetsialistidega.

Hindamine toimub individuaalsete ülesannete, sealhulgas esseede, aruannete ja esitluste kaudu. Partnerorganisatsiooni reaalajas lühikokkuvõttele reageeriv grupiprojekt võimaldab teil oma akadeemilisi ja erialaseid oskusi veelgi laiendada. Toetust antakse selleks, et aidata teil arendada oma oskusi akadeemilise ja kutsealase konteksti jaoks.

Selleks, et arendada efektiivseid praktikuid, tasakaalustab kursus praktilised elemendid, nagu loomingulise sektori juhtimisoskuste õppimine, rakendamine ja hindamine põhiliste akadeemiliste elementidega, nagu Suurbritannia ja rahvusvahelisel tasandil kultuuripoliitika arengu ajaloo ja teooria uurimine.118519_118485__D3A3197lr.jpg

Moodulid

Kõik õpetatud moodulid on võrdse kaaluga [30 krediiti] ja sellele järgnevad 15 000 sõna (60 ainepunkti) väitekiri magistriõppe tasemele.

Teadusmeetodite moodul valmistab õpilasi edasi doktoritööle. Nii uurimis- kui ka väitekirja moodulid annavad õpilastele võimaluse praktikas rakendada oma õppimist, teadustöö oskusi ja teadmisi seoses olulise tööga kultuuripoliitika ja juhtimise valdkonnas. Samuti valmistab ta ette edasiseks kraadiõppeks (PhD).

Põhilised moodulid:

Kultuuripoliitika

Moodul varustab õpilasi kriitiliselt hindama kultuurisektori juhtide ees seisvaid peamisi kontseptuaalseid, sotsiaal-poliitilisi ja ajaloolisi küsimusi tasemele, mida saab kasutada poliitika kujundamisel. Õpilased uurivad, kuidas poliitika ja selle mõju avaldatakse ajaloolise ja kaasaegse kirjanduse, aruandluse ja arutelu kaudu.

Kultuur ja identiteet

See moodul annab õpilastele põhjaliku kriitilise arusaama teooriatest ja tavadest, mis on kujundanud kultuuripoliitika ajalugu rahvusliku identiteedi ja globaliseerumise kontekstis ning kuidas need arutelud on mõjutanud kultuuripraktikat ja -juhtimist. Õpilased uurivad ja arutlevad nende arutelude moraalsete ja eetiliste tagajärgede üle nii spetsialistidele kui ka publikule, andes neile professionaalsed oskused nende küsimuste esitamiseks ja arutamiseks sobival kujul.

Kultuuriorganisatsioonide juhtimine

See moodul käsitleb juhtide vajadusi, et nad saaksid rakendada poliitilisi otsuseid organisatsioonides, mis tegutsevad kunstis ja kultuuris. „Kunstikogemuse” eripära loob oma nõuded juhtimisele. Võimalusega tõmmata nii selle valdkonna kirjanduse arendamisele kui ka õpilaste enda kogemustele, käsitleb see moodul juhtimispraktikat ja selle kvaliteeti professionaalses kontekstis. Kriitiliste perspektiivide arendamine, mis võivad tugineda õpilaste kogemustele ja teadmistele, on sobivad magistrikraadi tasemele.

Uurimismeetodid

See moodul ei puuduta mitte ainult teadustööprotsessi, vaid ka asjakohaste uuringute algatamise ja valiku keerulisi küsimusi ning sotsiaalse uurimistööga seotud olulisi eetilisi küsimusi. Kultuurisektor tugineb suures osas selle arendamisele suunatud uurimistööle: võime viia läbi, tellida ja hinnata uurimistulemusi on kultuurijuhtide jaoks oluline. Moodul toimib ka Pathway väitekirja magistrantidele; hinnatud töö võib olla väitekirja teema meetodi hindamine.

Väitekiri või projekt (MA kunst

See on auhinna viimane etapp ja peegeldab üliõpilase võimet viia läbi iseseisvat iseseisvat uurimistööd ja näidata kõrgetasemelist analüütilist ja kontseptuaalset oskust. Töökogemus on selle mooduli kohustuslik osa.118517_118486_Sheffield-54-lr.jpg

2019 sisenemise nõuded

Tavaliselt on kraad (2,2 või kõrgem) või samaväärne mis tahes teemal. Samuti võib arvesse võtta kutsekvalifikatsiooni ja asjakohast kogemust. Võite nõuda ka krediidi punkte, mis vähendavad Sheffield Hallami kvalifikatsiooni lõpuleviimise aega. Leia rohkem

Ülemeremaade taotlejad riikidest, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt esitama tõendid inglise keele oskuse kohta. Inglise keelt emakeelena kõnelejate jaoks on standardiks IELTS skoor 6,0, mis on vähemalt 5,5 kõigi oskustega (või samaväärne). Kui teie inglise keele oskus on praegu sellest tasemest madalam, soovitame kaaluda Sheffield Hallam University eelõppes inglise keele kursust, mis võimaldab teil saavutada samaväärse inglise keele taseme.118518_118487__D3A2833lr.jpg

Tööalane konkurentsivõime

Selle kursuse varasemad lõpetajad on töötanud mitmesuguste kultuuriorganisatsioonide töös Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt, sealhulgas:

 • Hull 2017 Suurbritannia linn
 • BBC CBeebies
 • Yorkshire'i skulptuuripark
 • Royal Armouries, Leeds
 • Bristol Old Vic
 • Sheffieldi tööstusmuuseumid
 • Birminghami BE festival
 • Luulefirma, Sheffield
 • Balti Kaasaegse Kunsti Keskus, Newcastle upon Tyne
 • Guanfu muuseum, Peking
 • Uus Jeruusalemma muuseum, Moskva118522_118489_Sheffield-216-City-SiteGallerylr.jpg

Rajatised

Kus ma õpin?

City Campus, mis asub Sheffieldi südames, mõne minuti kaugusel rongi- ja bussijaamadest.118521_118490_Sheffield-4-City-centrelr.jpg

Kestus ja tasud

 • Alguskuupäev: september või jaanuar
 • Kestus: 12 kuud Täistööaeg või 24 kuud osalise tööajaga
 • Tasud:
  • Rahvusvahelised üliõpilased, kes alustavad täistööajaga õpinguid 2019./20. Aastal, on kursuse jaoks 13 500 naela.
  • Täistööajaga õppetööga alustavad ELi üliõpilased 2019/20. Aastal on kursuse jaoks 7 200 naela.
118520_118488_MGlr.jpg

Tähtaeg

Enamikule kraadiõppele ei ole kindlat taotluste esitamise tähtaega, kuid peate esitama meile oma taotlusvormi nii kiiresti kui võimalik, sest kursused täidetakse. Rahvusvahelised (ELi-välised) õpilased peavad ka viisa taotlemiseks aega andma. Meie pühendatud veebilehe kasutamise üksikasjad on üksikasjalikumad.

Viimati uuendatud juuli 2019

Teave kooli kohta

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Loe edasi

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Näita vähem