MA kunstis

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kvaliteedikoolituse, praktikakohtade, karjäärinõustamise, rahvusvaheliste võrgustike ja paljude muude eeliste saamine teie professionaalseks ja isiklikuks arenguks. Koolituse valemid iga nõudluse jaoks.

Rome Business School MA kunsti- ja kultuurijuhtimises on ainulaadne programm, mis on mõeldud motiveeritud rahvusvahelistele osalejatele eesmärgiga saada maailmatasemel pädevusi ja arendada edukat ülemaailmset karjääri kunsti ja kultuuri valdkonnas.

Osalejad saavad arenenud juhtimisalaseid teadmisi, mis on fikseeritud rahvusvahelises kontekstis, muutudes seega valmisolekuks tipptasemel kaasaegsete kultuurijuhtide ja loovtööstuste uuenduslike juhtidena. Selle programmi kvaliteetne õpetamine, selle rahvusvahelised praktikavõimalused ning karjääri- ja võrguteenused aitavad kaasa sellele, et see magistrikraad sobiks ideaalselt kõigile, kes soovivad tõusta tipptasemel kunsti- ja kultuurijuhtimises.

Sihtrühmad

Kunsti ja kultuuri juhtimise magistrikraad on mõeldud nii neile, kes otsivad esimest kokkupuudet kunsti-, kultuuri-, meedia- ja meelelahutusjuhtimisega, kui ka neile, kes juba töötavad nendes keskkondades, kuid kavatsevad oma teadmisi laiendada ja uuendada.

Osalejad on tavaliselt:

 • Lõpetajad on huvitatud näitekunsti (teater, tants), kultuuripärandi (muuseumid, ajaloolised paigad) ning kommunikatsiooni- ja meelelahutusvaldkondade (filmi-, muusika-, kirjastus-, raadio- ja televisioon) tööstuse juhtimisest ja juhtimisest;
 • Turundus- ja kommunikatsioonitöötajad, kes soovivad parandada oma teadmisi kunsti- ja kultuurikeskkonnas;
 • Juhid, kes töötavad mitmesugustes erialastes keskkondades, kes soovivad parandada oma oskusi loometööstuses;
 • Ettevõtjad, kes soovivad alustada kunstiga ja kultuuriga seotud tegevust või suurendada oma teadmisi ja parandada oma olemasolevate organisatsioonide tulemusi.

Struktuur (12 kuud)

Rome Business School magistrikraad kunstide ja kultuuri juhtimises , mis on saadaval kas ülikoolilinnakus või kaugõppes, on üles ehitatud järgmiselt:

 • Kuus kuud loenguid (kaks korda nädalas)
 • Kuus kuud rahvusvahelistele praktikakohtadele ja projektitoimingutele
 • 1 visiit rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides nädalas
 • Integreeriv kultuuriprogramm
 • Seminarid ja üritused

Rahvusvaheline praktika ja karjääriteenistus

Magistriõpe omandamine annab õiguse:

 • Rahvusvahelised praktikad juhtivates ettevõtetes ja organisatsioonides;
 • Teie CV lisamine Rome Business School andmebaasi ja selle levitamine ettevõtetele, organisatsioonidele ja Rome Business School rahvusvahelisele võrgustikule kuuluvatele jahimeestele;
 • Tasuta CV ülevaade;
 • Tööintervjuude haldamise toetamine;
 • Võrgustike kohtumised rahvusvaheliste juhtide, spetsialistide ja ettevõtete omanikega;
 • Isikupärastatud otsingu- ja märgistusteenus parimaid töövõimalusi pakkumiseks Itaalias ja välismaal.

Maailma klassi õpetajad

Magistriõpe kursus koosneb kõrgelt valitud rahvusvahelistest ülikooliprofessoridest, koolitajatest ja ärijuhtidest, kes on omandatud mitmesugustest tegevusvaldkondadest ja professionaalsetest valdkondadest ning on seega võimelised esitama laia valikut ajakohaseid kogemusi ja pädevusi. Õppemeetod on suunatud oskusteabe omandamisele, seega kandes osalejatele professionaalse arengu jaoks tõeliselt kasulikke oskusi.

Riiki sisenemise nõuded

Kõik taotlejad peavad olema kolmeaastased (või peaaegu valmis). Arvesse võetakse ka asjakohaste kutsekvalifikatsioonide või ulatusliku töökogemusega inimesi.

Inglise keele õpetamise taotlejad peavad näitama inglise keele oskust.

Nii ülikoolilinnakute kui ka kaugõppe võimaluste puhul ja selleks, et tagada kvaliteetne koolitus, võivad klassid koosneda maksimaalselt 20 osalejast.

Grand Tour Itaaliast

„Miski ei liberaliseeri meest ja laiendab lahkelt instinkte, mida loodus talle paneb ja reisib paljude inimestega.” - Mark Twain

Grand Tour, mis pikendas Itaaliasse sõitmist peamiselt Briti, aga ka Prantsuse ja Saksa aristokraatide poolt 18. sajandil, oli noorte aadlike kunstilise ja intellektuaalse hariduse kohustuslik osa ning igaüks tuli tagasi konkreetse ja isikliku arvamusega kogemus. Itaaliat peeti Lääne tsivilisatsiooni hälliks, selle allikaks ja koduks, mida arvati olevat ajalooliselt, esteetiliselt, poliitiliselt, usuliselt ja eelkõige kogumiseks oluliseks peetud: antiikskulptuur, vanad meistriteosed, mööbel, tekstiil, ehted, kaasaegne skulptuur ja maal.

Miks peaksite meiega koos osalema ja reisima

 • omada olulist kultuuri- ja kunstiorganisatsioone, et neil oleks võimalus omandada laiaulatuslikum ja terviklikum ülevaade loomemajanduse parimatest tavadest;
 • et igal linnal oleks ainulaadne võimalus kohtuda ja rääkida kultuurilistega
  juhid, kes tutvustavad oma rolli ja väljakutseid
 • Itaalia pärandi nõuetekohane mõistmine langes tasakaalus
  kunsti ja kultuuri segu, traditsioonid, kulinaarne kogemus ja maastik.
 • nautida Itaaliat tõelise siseringina!

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Loe edasi

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Näita vähem
Rooma , Itaalia online + 1 Rohkem Vähem