MA lastekirjanduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kujundage lugusid ja ideid printimiseks ja digitaalseks maailmas esimesel MA lastekirjanduse kursusel.

Loov, stuudio-põhine praktiline kursus, mis keskendub populaarsele kirjastamise valdkonnale.

Spetsialist keskendub rahvusvahelistele trüki- ja digitaalsetele väljaannetele.

Suurepärane võimalus tööstuse koostööks ja isikliku karjääri kujundamiseks.

Lastele ja noortele mõeldud raamatud on rahvusvaheliselt edukad, kiire kasvuga valdkonnad innovatsiooni, tulude ja tööhõive osas.

See loominguline, tööstusele keskenduv kursus pakub sügavat ja ümbritsevat õppimiskogemust toimetuse, turunduse, õiguste ja lepingute ning disaini ja tootmise osas. Lisaks on hõlmatud äristrateegia, publiku ja turu-uuringud, kasutajate kogemused ja digitaalne tootearendus, koostöö ja projektijuhtimine, samuti karjäärivalmidus.

Kursus on hoolikalt kavandatud, et pakkuda igale õpilasele paindlikkust kursuste ja laiendatud projekti kohandamiseks oma huvide ja ambitsioonidega.

Teil on juurdepääs tööstuse kõnelejate värskele teabele ja ekskursioonidele peamistesse sündmustesse, mis võivad hõlmata Bathi lastekirjandusfestivali, Londoni rahvusvahelist raamatumessit ja Bologna lasteraamatupidamist.

Ülevaade

Bath Spa kirjastamist iseloomustavad uuenduslikud lähenemisviisid, loominguline stuudio-põhine koostööl põhinev töö ja kvaliteetne valmistamine kõikides avaldatud vormides, käsitsi valmistatud ja trükitud digitaalseks ning elavaks.

See praktikapõhine teema hõlmab loomingulisi eksperimente, intellektuaalset ja kriitilist suhtlemist ideede, uurimistöö ja loodega. See hõlmab loovuse, kujutlusvõime, kriitilise hinnangu ja ärialase teadlikkuse rakendamist kaasava sisu kujundamisel, kujundamisel ja tootmisel. Kursuse eripära on loov-digitaaltehnoloogiline lähenemine innovatsioonile, mis põhineb meie teadmistel nii digitaalses kirjastamises kui ka füüsilistes raamatutes, nt lugu-rakendustes ja hüpikutes.

Selle MA eriline tugevus on pildiraamatutes, mis moodustavad olulise osa rahvusvahelise lastefirmade tööstusest. Rahvusvaheline kontekst on kursuse oluline osa tõlke, õiguste, illustratsioonide ja müügi osas; nagu ka publiku, turu ja kauba teadlikkus.

Sisseehitatud paindlikkus võimaldab õpilastel kohandada kursust vastavalt nende huvidele ja valitud erialale, näiteks uue tootearenduse, toimetuse, turunduse, disaini või tootmise jaoks; noored täiskasvanud, haridus- ja pildiraamatud. Õpilased lõpetavad suurepärase professionaalse portfelli, mis näitab asjakohaseid teadmisi ja kogemusi konkreetses valdkonnas, kus nad soovivad karjääri luua.

Kursuse ülesehitus

Kolmandik

Uurite tööstust trükise ja digitaalse vahel, katsetate vormi ja sisu vahelisi suhteid ning arendate oma algse väljaande loomiseks vajalikke oskusi.

Te saate teada laste ja YA raamatute eripära rahvusvahelise kirjastustegevuse kontekstis ning digitaaltehnoloogia väljakutsetest ja võimalustest.

Külastava tööstuse eksperdid räägivad teiega viimastest arengutest mitmesugustes eriala valdkondades, alates õigustest digitaalsele turundusele ja tellimisstrateegiale, et töötada illustraatoritega.

Kolmemõõtmelised

Te arendate spetsialistseid oskusi selle väljapaistva trükiste ja digitaalsete väljaannete kirjastamise valdkonnas. See on praktiline ja mitmekesine. Moodulid võivad sisaldada järgmist:

  • Story Lab
  • Visuaalne järjestikune narratiiv

Spetsialiseerunud karjäärinõustamist pakutakse kõigile selle kursuse üliõpilastele, alates tööstuslikult kogenud kirjastuse juhendajatest. Aitame teil arendada professionaalset digitaalset portfelli, et tutvustada ennast ja oma tööd tööstusele.

Kolmandik kolm

Te lõpetate laiendatud projekti või väitekirja. Õpetajad toetavad teid, kui te arendate oma ideid valmis ettepanekuks ja teema põhjalikuks uurimiseks.

Töökogemus on integreeritud kogu programmi ja teil on võimalus töötada koos elukutselise projektiga kirjastajaga.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

  • Mitme platvormi avaldamine
  • Eksperimendid raamatute printimisel ja tootmisel
  • Story Lab
  • Visuaalne järjestus ja narratiiv
  • Laiendatud projekt või väitekiri

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse kursuste ja pideva hindamise kaudu. Te esitate loovaid ja strateegilisi tööstusprojektide aruandeid ja koha, väljaande näidiseid, tööstusharu standardseid dokumente, reflekteerivat kirjutamist ja kriitilisi esseed.

Kuidas mind õpetatakse?

Õppejõud ja valdkonna spetsialistid, kes osalevad esimesel ja teisel trimestril, osalevad juhendajate juhitud õpikodades ja elavates tööstusprojektides.

Laiendatud projekt või väitekiri annab teile võimaluse rakendada ja laiendada oma aineteadmisi ja loovust oma algse projekti arendamiseks. Seda õpetatakse läbi üks-ühele õpetused ja juurdepääs tehnilistele kirjastustöökodadele.

Võimalused

Välismaal õppima

Õpilased on läbinud Erasmuse ja GALA vahetusprogrammid erinevates riikides.

Väljasõidud

Tööstusharu reisid peamistesse sündmustesse, nagu Bathi lastekirjandusfestival, Londoni rahvusvaheline raamatumess või Bologna lasteraamatute mess, pakuvad tööstuse võrgustiku võimalusi ja võimalikke töökogemuse võimalusi.

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

Personalil on suurepärased tööstussidemed - riiklikult ja piirkondlikult. Meie õpilased on töötanud rahvusvaheliste, auhinnatud laste kirjastajatega nagu Book Island, Parragon Books ja Chicken House. Me arendame õpilastele töövõimalusi meie suhete kaudu kirjastajatega.

Karjäär

Te saate eksperdiarvamuse vastava digitaalse portfelli kaasava tööstusharu CV arendamiseks ning spetsialistide kirjastamise karjäärinõustamiseks.

MA laste kirjastuse lõpetajad on valmis kirjastuse valdkonnas mitmesuguste ülesannete täitmiseks, näiteks toimetuse, disaini ja tootmise ning turunduse valdkonnas. Lisaks muudavad ülekantavad oskused teid ligitõmbavaks digitaalse infosisu arendamise, digitaalse turunduse, kaubanduse ja hariduse värbajate jaoks. Samuti võite luua oma ettevõtteid või jätkata õpinguid doktorikraadi tasemel.

Kulud

  • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
  • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem