MA lasteraamatu illustratsioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Järgige tunnustatud laste kunstnike jälgi. Tehke koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorite spetsiaalse tugirühmaga, et arendada oma isiklikku visuaalset sõnavara. Looge sidemed laste kirjastustööstuses.

  • Arenda oma isiklikku visuaalset sõnavara, mida toetab rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorite meeskond
  • Kasuta 150-aastast traditsiooni joonistada ja inspireerida loovust Cambridge'i kunstikoolis
  • Jälgi paljude auhinnatud lasteraamatute illustraatorite jälgi

Selle õpetatud stuudio kursuse, mis oli esimene omalaadne Ühendkuningriigis, töötas välja meie tuntud professor Martin Salisbury, kes ikka aitab kaasa kursuse õpetamisele. See annab teile pühendunud tuge ja teadmisi, mida vajate, et arendada oma praktikat lasteraamatu illustratsiooni kunstis.

Iga mooduli üldsuuniste raames pakute ja arendate välja projekti, mille juhised on rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorid, kirjanikud ja lasteraamatute kirjastajad. Te jagate ja arutate oma tööd teiste õpilastega grupikriitikutes ning külastate loenguid ja seminare, mis teavitavad teie stuudio praktikat.

Anglia Ruskini illustratsioon põhineb traditsioonil, mis algas Cambridge'i kunstikooli asutamisel 1858. aastal. Meie magistriõpilased töötavad Ruskini galerii kõrval asuvas illustratsioonistuudios, kus on juurdepääs täielikult varustatud trükikojale.

Meiega õppides järgite vilistlaste jälgedes nagu disainer ja sõja kunstnik Edward Bawden, tunnustatud graafiline satirist Ronald Searle ja Roger Law ja Peter Fluck, TV-nähtuse Spitting Image asutajad.

Kursuse juht: Shelley Ann Jackson.

Karjäär

Paljud meie varasemad õpilased saavad nüüd karjääri vabakutseliste autorite ja illustraatoritena lastele. Meie avaldatud lõpetajate hulgas on Paula Metcalf, Marta Altés, Nadia Shireen, Birgitta Sif, Rebecca Patterson ja Jo Empson.

Te võite otsustada, et teete oma töö teadustööga sügavamale tasemele, nagu meie doktorikraadi illustratsioon.

Te saate oma tööd näidata juhtivatele kirjastusettevõtetele ja kirjandusagentuuridele meie iga-aastasel näitusel, mis toimub Londonis, enne kui naaseb oma Ruskini galeriisse Cambridge'is. Võite ka osaleda meie üliõpilaskabiinis iga-aastasel Bologna lasteraamatute messil, kus saate määrata kohtumisi kirjastajatega, et näidata neile oma portfelli ja näiv raamatuid, samuti osaleda loengutes, seminaridel ja üritustel.

Moodulid

Põhimoodulid

  • Vaatlus ja eksperiment
  • Järjestikune pilt
  • Diplomiprojekt
  • Diplomi ülevaade
  • Magistriprojekt: kunst ja disain

Hindamine

Kogu kursuse vältel palutakse teil luua erinevaid projekte, et mõelda teie loodud tööle ning uurida ja rakendada seda teadust oma enda käsitööle.

Vaatlus- ja eksperimendi moodulit hinnatakse 100% ulatuses portfelli ja teie enda portfelli töö kohta. Sequential Image moodulis on teie portfelli väärtus 80% teie palgaastmest ja essee moodustab ülejäänud 20%. Diplomiprojekti mooduli hinne põhineb 90% portfellil ja 10% teadustöö ettepanekul. Teie diplomikatse hinnatakse 100% teie 6000-sõna essee kohta, samas kui magistriõppe projekti hinnatakse 90% teie projekti tööst ja 10% teie kirjalikust aruandest.

Kursuse läbimisel õpid õppima järk-järgult iseseisvalt, valmistades teid ette pärast lõpetamist.

Kus sa õpid

Teie osakond ja teaduskond

Cambridge'i Kunstikoolis ühendame meie mineviku traditsioonid uusimate tehnoloogiate pakutavate võimalustega.

Kasutades oma kogemusi ja ühendusi Cambridge'is ja mujal, toetame loovust eksperimenteerimise ja riskide võtmise kaudu, et anda tulevastele autoritele ja loojadele võimalus.

Meie akadeemikud paistavad silma nii praktikas kui ka teoorias, andes tõelise mõju oma valitud väljadele, olgu nad siis näituste näitamise, raamatukaante kujundamise või Aafrika kogukondade pildistamise kohta. Neid avaldatakse ka korrapäraselt kataloogides, raamatutes, ajakirjades ja konverentsidokumentides, nende uurimus on viimaste teadusuuringute tipptaseme raamistikus liigitatud „rahvusvaheliseks”, mõned elemendid „maailma juhtivad”.

Spetsiaalsed rajatised

Te töötate Ruskini galerii kõrval asuvas pühendunud illustratsioonistuudios, kus on juurdepääs kõikidele Cambridge'i kunstiülikooli muudele rajatistele ja täielikele koolitustele. Nende hulka kuuluvad traditsioonilised kõrgrõhu- ja trükikojad, samuti digitaalsed vahendid, nagu animatsiooni- ja graafilise disaini stuudiod.

Sisenemise nõuded

Main

Hea kiitusega diplom (või samaväärne), tavaliselt seotud teemal. Ka kutsealase kogemusega taotlejaid soovitatakse taotleda.

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, siis eeldatakse, et ta tõendab vähemalt IELTS 6.5 (akadeemiline tase) või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni sertifitseeritud taset, nagu on tunnistanud Anglia Ruskin University .

Intervjuu ja portfell

Te peate osalema umbes 20-minutilisel intervjuul, mille jooksul te tõestate oma arutelu portfelliga või kui te elate väljaspool Ühendkuningriiki, e-portfelli.

Lisateavet oma portfelli ettevalmistamise ja esitamise kohta leiate meie portfellidest ja intervjuude lehelt või pöörduge otse MA laste raamatu illustratsiooniportfellide üksikasjalikesse juhistesse.

Rahvusvahelised üliõpilased

Me tervitame rahvusvaheliste ja ELi üliõpilaste taotlusi ning aktsepteerime erinevaid rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Inglise keele oskuste parandamine

Kui te ei täida meie inglise keele nõudeid, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teil sisestamiseks vajalikku taset saavutada.

Pakume ka oma inglise keele oskuse testi (ELPT) Ühendkuningriigis ja välismaal. Et teada saada, kas me plaanime oma riigis ELPT-i hoida, võtke ühendust meie riigijuhtidega.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, peate veenduma, et järgite aspirantuuride puhul meie inglise keele nõudeid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Loe edasi

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Näita vähem
Cambridge , Chelmsford , Peterborough , London , Kuninga Lynn , Peterborough + 5 Rohkem Vähem