MA liikluses ja transporditehnikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk

Selleks, et rahuldada kõrgharidusega spetsialistide vajadusi liiklus- ja transporditehnoloogia vallas, kasvatada kõrgetasemelisi spetsialiste, kes on varustatud hea professionaalsusega, tugeva praktilise, uuendusliku ja ettevõtliku oskusega ning on pädevad tehnilist tööd iseseisvalt täitma transpordi ja transpordi valdkonnas. Nõuded on järgmised:

  1. Haarake marksismi teooriad ja looge teaduslik maailmavaade, järgige partei põhijoont, armastage kodumaad, järgige seadust, kujundage hea iseloomu, käituge ausalt ja usaldusväärselt, rangelt ja korrapäraselt ning hoidke head teadustöö eetikat ja professionaalsust .
  2. Meisterdame laialdasi ja tugevaid põhiteooriaid ning süsteemselt põhjalikke erialaseid teadmisi distsipliinist „Liiklus ja transpordi tehnika”, olema kvalifitseeritud kõrgema tasemega õpetamise, uurimise, insenertehnoloogia ja tehnoloogia juhtimise alal ning saame teha uuenduslikke saavutusi distsipliini või konkreetse tehnoloogia vallas .
  3. Meisterdame võõrkeelt, oskate oskuslikult lugeda professionaalseid võõrkeelseid materjale ja kirjutada dokumente.
  4. Säilitada hea füüsilise ja vaimse tervise kvaliteet.

Pearoad

Transpordimasinate, triboloogilise printsiipi, liiklussüsteemi ohutustehnoloogia, arukate transpordisüsteemide võtmetehnoloogia, transporditehnoloogia inseneriteooria ja tehnoloogia.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

WUT is one of the leading Chinese universities under the direct administration of the Ministry of Education and one of the universities in the country’s construction plan of world-class universities a ... Loe edasi

WUT is one of the leading Chinese universities under the direct administration of the Ministry of Education and one of the universities in the country’s construction plan of world-class universities and first-class disciplines. Näita vähem