MA linna- ja keskkonnapoliitikas ja planeerimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

66556_arq-2645763_640.jpg

Tufti linna- ja keskkonnapoliitika ja planeerimise osakonna magistriõppekava koostab uue põlvkonna juhtide - „praktiliste visioonide” -, kes aitavad kaasa kaasavate ja jätkusuutlike kogukondade arengule.

Riiklikult akrediteeritud programm erineb paljudest teistest planeerimis- ja poliitikaprogrammidest, keskendudes tugevalt sotsiaalsele õiglusele. Tufts UEP kraadiõppurid õpivad tegelema sotsiaalse ja keskkonnaga seotud probleemidega tänapäeva kiire linnastumise maailmas.

Meie akrediteeritud magistrikraad linna- ja keskkonnapoliitikas ja planeerimises nõuab lõpetamist kaksteist või kolmteist kursust (36-39 krediidi tundi) pluss lõputöö või nurgakiviks eksam vähemalt 42 krediidi tundi. Magistriõppekava kestab tavaliselt kaks aastat täisajaga õppetööd. Õpilased võivad osaleda ka programmis osalise tööajaga. Meie magistrikraad antakse läbi Kunstide ja Teaduste Kooli.

Õppekava

 • Viis nõutavat põhikursust, mis hõlmavad teoreetilisi aluseid ja kutsealaseid oskusi:
  • Avaliku poliitika ja planeerimise alused - kontseptuaalne ja kriitiline ülevaade avaliku korra ja planeerimise teooriast, protsessist ja praktikast. Sissejuhatus avaliku korra kujundamise ja rakendamise põhielementidesse, mis hõlmavad mitmeid keskkonna-, sotsiaalpoliitika- ja planeerimisega seotud küsimusi. See hõlmab meetodeid poliitiliste ja planeerimisotsuste analüüsimiseks, alternatiivide väljatöötamise strateegiaid, väärtuste ja empiiriliste teadmiste rolli uurimist poliitikakavade koostamisel ja rakendamist.
  • Linnad ruumis, kohas ja ajas - tutvustatakse õpilastele linnade ja suurlinnapiirkondade ajalugu ja teooriat, keskendudes konkreetselt planeerijate ja poliitikakujundajate tegevusele ning sellele, kuidas need tegevused kujundavad meie kogukondi, naabruskondi, linnu, piirkondi ja maailma. Keskendutakse USA-le, kuid kursus sisaldab ka võrdlusi teiste süsteemidega (nt Suurbritannia, Lääne-Euroopa, Ladina-Ameerika ja Hiina). Kursusel uuritakse linna- ja suurlinnade struktuuri läbi töö, perekonna, transpordi ja kommunikatsiooni, energia, keskkonnatingimuste, füüsilise struktuuri, majanduse ja kaubanduse. Rass, klass, sugu, sisseränne ja kultuurimuutused on läbivate teemadena läbi kogu lugemise, loengu ja arutelu. Erilist tähelepanu pööratakse institutsionaalsetele osalejatele ja nende reageeringutele - valitsustele, ettevõtete juhtidele ja kogukonna juhtidele.
  • Kvantitatiivne põhjendus - See kursus tutvustab statistilise analüüsi ja uurimistöö alaseid mõisteid ning arendab sellega seotud oskusi, mis on hädavajalikud nii agentuuride juhtidele, poliitikakujundajatele kui ka pooldajatele. Õpilased õpivad valima kättesaadavate andmeallikate, meetmete ja indikaatorite ning statistiliste meetodite hulgast, et kõige paremini vastata huvipakkuvatele küsimustele.
  • Valdkonnaprojektid: Planeerimine ja praktika - praktiline planeerimise ja uurimistöö kogemus kogukonna või valitsuse keskkonnas. Õpilased puutuvad kokku linna- ja keskkonnaplaneerimise tavadega tegelikkuses tegelike klientide meeskondades töötades. Keskendutakse teadmiste, sotsiaalsete ja poliitiliste väärtuste ning tööalaste suhete koosmõjule.
  • Majanduspoliitika ja planeerimise analüüs - See kursus tutvustab majanduspõhimõtteid ja analüüsimeetodeid, mis on olulised avaliku korra ja planeerimise seisukohast. Uuritakse mikroökonoomilisi ja makromajanduslikke lähenemisviise majandusliku käitumise mõistmiseks ja majandusprobleemide lahendamiseks. Rakendused hõlmavad keskkonnapoliitikat, eluaseme, üksikisiku ja pere sissetulekut ning kogukonna arengut.
 • Seitse kuni kaheksa valikainete kursust või moodulit (20–24 krediidi tundi), mille on heaks kiitnud üliõpilase nõunik;
 • Praktika avalikus poliitikas või planeerimises; ja
 • Magistritöö või katseeksam (võib arvestada 3 või 6 tundi).

Kvantitatiivne eeltingimus

UEP kraadiõppesse sisseastunud üliõpilased peavad enne osakonna kvantitatiivsetele kursustele registreerumist tõendama algebra ja graafiku koostamise oskust (UEP 251 ja UEP 254). Seda eeltingimust tuleb täita ühel järgmistest kolmest viisist: (1) GRE-i kvantitatiivse osa 153 või kõrgem hinne viie aasta jooksul enne UEP-programmi astumist; (2) läbima kolledži algebra või samaväärse kursuse (B- või kõrgema kursusega) viie aasta jooksul enne UEP-programmi astumist; või (3) sooritama UEP matemaatika sõeluuringu eksami tulemusega 80% või rohkem (see eksam tuleb UEP-is isiklikult läbi viia). Üliõpilased peavad enne immatrikuleerimist täitma eelduse või laskma akadeemilisel nõustajal ja osakonnajuhatajal esitada kinnitatud kava eeltingimuse täitmiseks esimese semestri lõpuks. Küsimuste korral pöörduge UEP esinduse poole.

Ristregistreerimine

Lisaks meie kursuste pakkumisele võivad magistriõpilased valida kursused teistest osakondadest ja koolidest ning Bostoni piirkonna konsortsiumi ülikoolidest. Et saada krediiti kursuse suunas oma magistriõppesse, peavad kraadiõppurid omandama B-klassi või paremad.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlikud GRE hinded
  • GRE hinded ei ole praeguste Tufti üliõpilaste jaoks vajalikud.
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Kolm soovituskirja
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem