MA loodusteaduste ja loodusteaduste juhtimises ja tootmises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Ainulaadne kursus, ainus omalaadne Suurbritannias, on mõeldud teie tööstuse kiireks jälgimiseks.

Uued tehnoloogiad ja mitmekesisemad formaadid aitavad kaasa teaduse ja loodusteaduste programmeerimise traditsioonilistele piiridele ja suurema vaatajate nõudluse suurendamisele. Suurbritannia tootmisettevõtted on juhtivates uuendustes formaadis ja kõrgekvaliteedilisemas sisuga, millel on kasvav võimalus töötada koos Põhja-Ameerika ja rahvusvaheliste ringhäälinguorganisatsioonidega.

Peamised põhjused:
 • Selle kursuse jaoks on eksklusiivne stipendium RSPB ja teiste partneritega. *
 • Kursus hõlmab juhtivate tööstusharude meistriklasse, sealhulgas maailma tuntud BBC NHU-d
 • Õpilased omandavad oskused ja teadmised, mis on vajalikud teaduse, loodusajaloo ja eluslooduse produktide suunamiseks ning oskusteabe saamiseks kogu näidetest.
 • Kursus annab õpilastele võimaluse genereerida teaduse ja loodusajaloo programmide ideed ja vormingud.
 • Hankige usaldust ja oskusteavet, et viia need ideed välja toimetajale.
 • Lõpetage tööstusharu kontaktide ja asjakohaste oskuste hiilgav nimekiri tootjana / direktorina jätkusuutliku karjääri kujundamiseks.
 • Töökogemus Ühendkuningriigi suurimates looduslike loomakasvatusettevõtetes.

"Uus MA, mille eesmärk on tuua järgmise loodusajaloo programmide kujundaja põlvkond BBC Wildlife

"Sa oled tulevik. Teie jaoks on vaja muuta asju selle kohta, kuidas vaatate loodust, kasutades vorminguid, millest ma pole unistanud. " Sir David Attenborough, NFTS meistriklass 2017 (pilt: Sir David Attenborough teaduse ja loodusloo õpilastega)

Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .

TAOTLUSE TÄHTAEG: 21. NOV 2019

Sisenemise nõuded

Kui olete elav ja kujutlusvõimega, siis on see kursus teile! Taotlejad peavad suutma näidata oma kirge, pühendumust ja annet televisioonikarjääri arendamiseks.

Tavaliselt on taotlejatel tõestatud huvi loodusteaduste ja loodusteaduste vastu, mis tavaliselt võivad sisaldada füsioloogia, keemia, loodusteaduste, zooloogia, bioloogia, psühholoogia, matemaatika jms tausta.

Rakenda koos

 • Lühike ettepanek teaduse või loodusloo teleprogrammi jaoks (üks A4-pool)
 • Vabatahtlik: digitaalne portfell, mis sisaldab teie töö näiteid, täpsustades teie täpset rolli kõigis.
  See töö ei pea olema teaduse ja looduse ajaloo valdkonnas, kuna mõnel kandidaadil ei pruugi olla filmi või muud programmipõhist tausta.
KUIDAS KANDIDEERIDA

Võite taotleda meile otse NFTS-i kaudu, klõpsates alloleval lingil:

 • KASUTAGE JUHENDIGA
 • Saate esitada taotlusvormi kaudu veebis või alla laadida taotlusvormi tekstidokumendi, mis esitatakse e-posti teel

Kursuse valimisel veenduge, et olete lugenud sisestamise nõudeid ja üksikasju toetavate materjalide kohta, mis peaksid teie taotlusega kaasas olema.

Teie taotluse aeg

Meil on hea meel pakkuda taotlusi 24/7 ja 365 päeva aastas kuni tähtaja lõpuni.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Loe edasi

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Näita vähem