Programm keskendub loogikale ja selle rakendustele teaduse filosoofias, eriti matemaatika, füüsika, keeleteaduse ja sotsiaalteaduste alustes. Lisaks mõnele põhikursusele ja ühisele nelja semestri seminaride sarjale, mis pakub kõigile õpilastele ühist tausta, pakume nelja kursuste temaatilist rühma: loogika ja matemaatika filosoofia, füüsika alused, lingvistika loogika ja Sotsiaalteadused - õpilane peab neist 7 valima.

Üldiselt on programm orienteeritud teadusele, mille eesmärk on valmistada üliõpilasi ette doktorikraadiga. programm. Programmi eesmärk on arendada õpilaste uurimisvõimalusi. Selle keskne osa on loogika osakonna loogika ja selle rakenduste seminar, kus üliõpilased ja töötajad arutavad oma käimasolevat tööd. Seminari kõige sagedamini esinevad teemad seavad teooria ja mudeliteooria filosoofilistes ühendustes, matemaatika filosoofias üldiselt, füüsiliste teooriate formaalsuse, nagu eriline ja üldine relatiivsus erinevates loogilistes raamistikes. Õpilased tutvuvad osakonna töötajate ja tema partneri teadustöödega ning ühinevad uurimistööga, et kirjutada oma doktoritöö. Nad peavad esitama kaks ettekannet oma töö kohta kahe aasta jooksul.

See programm on soovitatav taotlejatele, kes kavandavad doktoriõpinguid filosoofia, matemaatika, füüsika, lingvistika valdkonnas.

See programm võimaldab õpilastel taotleda doktoriprogramme erinevates valdkondades: filosoofia, matemaatika, füüsika, lingvistika.

Programmi tugevus

ELTE Logic Department on edukalt koostöös Ungari Teaduste Akadeemia Alfréd Rényi Matemaatika Instituudi Algebrastiku Logicuuringute osakonnaga ja Ungari Teaduste Akadeemia Teadusliku Lingvistika Instituudi teoreetilise keeleteaduse osakonnaga.

Osakond korraldab ja korraldab kaks nädalat kollokviat: matemaatika loogika ja filosoofia seminar (LaPoM) ja teoreetilise filosoofia foorum. Meie MA ja Ph.D. õpilased osalevad regulaarselt ja aktiivselt nendel üritustel.

Karjäärivõimalused

Programm on mõeldud neile, kes soovivad jätkata õpinguid kraadiõppe tasandil. Meie lõpetajal on head väljavaated PhD-le kandideerimiseks. filosoofia, matemaatika, keeleteaduse, informaatika, füüsika, majanduse ja sotsioloogia programmid. Meie lõpetajad on saanud edukaks Ph.D. üliõpilased ja õppejõud Eötvös Loránd University ja mitmes ülikoolis üle kogu Euroopa ja välismaal, sealhulgas sellised asutused nagu MIT.

Töö näited

  • Haridus ja teadus
  • Õpetaja
  • Teadlane

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 24 kursust Eötvös Loránd Universityis »

Viimati uuendatud Juuli 28, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,200 EUR
Õppemaks / semester. Taotluse esitamise lõiv: 150 EUR. Muud kulud: 100 EUR (sisenemise eksami tasu)
Deadline
Juuni 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 15, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 15, 2020
End Date
Juuli 2022