MA loomemajandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas teil on kunagi olnud ideed, mis võiksid olla uue ettevõtte aluseks ja mida soovite reaalses maailmas edu saavutada?

Sellel praktilisel, projektile keskendunud MA loova ettevõtluse programmis saate luua prototüübid ja äriplaanid loomingulises ja akadeemiliselt ranges ülikoolikeskkonnas, mis pakub suurepäraseid koostöövõimalusi potentsiaalsete koostööpartnerite, mentorite ja investoritega. Meie väikesed ja interaktiivsed tunnid on loodud selleks, et viia teid kursis kõigega, mida vajate loomeettevõtte arendamiseks, juhtimiseks ja edukaks tegemiseks, isegi kui teil pole varasemaid ettevõtluskogemusi.

Sellel magistriprogrammil on mugav õpetamiskava, mis pakub teile paindlikkust oma tavapärase töö hoidmiseks või pühendumiseks oma ettevõtte täistööajale rajamisele. See on ideaalne võimalus muuta oma armastus muusika vastu või loominguline hobi karjääriks kraadiõppe jätkamise ajal.

Kursuse nõuded

Meie MA annab teile "start-up" keskkonda, kus saate kujundada idee elujõuliseks äriettevõteteks loomemajanduses. Selleks, et saada MA täielikult, peate:

  • Olge ettevõtlik muusik, kirjanik või tehnoloog, kellel on 1-aastane asjakohane kogemus ja bakalaureusekraad (minimaalselt 2,2) või 4-aastane asjakohane kogemus ja taseme 3+ kvalifikatsioon
  • Inglise keele oskus peab olema samaväärne CEFRi C1 tasemega (kokku 7,0, igas kategoorias 6,5). Kui inglise keel pole teie esimene keel.
  • Suuda anda professionaalseid viiteid, kui kandideerimine põhineb teie töökogemusel.

Intervjuu

Intervjuud:

  • Meie vastuvõtumeeskond kutsub edukaid kandidaate terveks aastaks kavandatud rühma- või individuaalvestlusele. Kohad jaotatakse sisenemiskriteeriumide alusel põhimõttel „kes ees, see mees”.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

LCCM is a specialist higher education college for creative people. We are the only independent college in the UK offering degrees in music, words, along with a postgraduate degree in creative entrepr ... Loe edasi

LCCM is a specialist higher education college for creative people. We are the only independent college in the UK offering degrees in music, words, along with a postgraduate degree in creative entrepreneurship. Näita vähem