MA mängude disainis ja arenduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Murranguline MA mängude kujundamisel ja arendamisel. Kursus ühendab juhtivate mängutööstuse disaini, kunsti, tootmise ja heli valdkonna ekspertide sisendi ja õppe ning NFTSi teadmised distsipliinides, sealhulgas stsenaristika, animatsioon, helikujundus ja kompositsioon, kuni ainulaadsete ja uuenduslike mängude pioneerini.

MA mängude kujundamises ja arendamises on maailma juhtiv kraadiõppeprogramm, mida õpetavad juhtivad mängude spetsialistid, kellel on maine, akrediteering ja erinevalt teistest vilistlased. Õpilased töötavad filmi-, televisiooni- ja animatsioonipraktikute kõrval, arendades loovaid ja tehnilisi oskusi mängude kujundamisel, koodide, kunsti, animatsiooni, produktsiooni, heli ja liidese alal. NFTS on ainulaadselt loominguline keskkond, mis võimaldab MA Mängude tudengitel saada kasu paljudest koostöövõimalustest kogu meie tootmisstuudios.

  • Õppinud juhtivate mängude praktikud ja valdkonna eksperdid.
  • Interdistsiplinaarne õpikogemus. Te töötate koos teiste NFTSi kursuste õpilastega, sh heli disain, koostamine, stsenaristamine, kino, tootmine, tootmis disain, digitaalsed efektid, toimetamine ja tootmise juhtimine.
  • Ehitage põhjalikke teadmisi kõigi mängude disaini ja disainide kohta.
  • Arendada tööstuskontakte läbi konverentside, ürituste korraldamise, kutseühenduste kaasamise ja tööstuse praktikute ja valgustite külastuste kaudu.
  • Saate omandada praktilisi teadmisi mängude tarkvaraarenduse ja võime katsetada uusi torujuhtmeid ja arenevaid tehnoloogiaid ja tehnikaid.
  • Töö kõrgetasemeliste soolo- ja grupiprojektidega, kus on palju võimalusi eksperimentideks, uuendusteks ja suurepärasteks võimalusteks.
  • Erinevalt teistest koolidest täidab kooli tootmiskulusid.

Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .

Sisenemise nõuded

NFTSi mängude kujundamise ja arendamise üliõpilased on pärit laiast taustast ja eelnevatest kogemustest ning on näidanud põnevust, võimekust, loovust ja valmisolekut õppida uusi oskusi. Otsime aktiivselt mitmekesist ja huvitavat gruppi inimesi, kellel oleks mängude arendamisse midagi uut. Edukad taotlejad on tulnud meile varasema kvalifikatsiooniga kunsti-, teadus- ja humanitaarteadustest; elukutse ja praktika osas kõigist elualadest. Mängude arendamise kogemus on teretulnud, kuid mitte mingil juhul hädavajalik.

NFTSi mängude kursus pakub tõeliselt ainulaadse võimaluse siseneda kaasaegseima aja üks kõige põnevamaid loomemajandusi.

Rakenda koos

  • Teie loomingulise toote digitaalne portfell, mis on esitatud veebis (saatke meile link YouTube'i videotele või Google'i jagatud kaustale või isiklikule veebisaidile). See võib näidata visandeid, illustratsioone, animatsioone, proovimänge, projekteerimisdokumente ja teisi. Eesmärk on näidata oma loomingulisi oskusi.

Lisateabe saamiseks pöörduge julgelt NFTS-i mänguosakonna poole aadressil games@nfts.co.uk . Kursuste ajaveebis saate end kursis hoida ka kõigi meie uusimate arengutega
www.nfts-games.com , meie facebooki leht www.facebook.com/NFTS.Games või twitter feed @NFTS_Games .

KUIDAS KANDIDEERIDA

Võite taotleda meile otse NFTS-i kaudu, klõpsates alloleval lingil:

  • KASUTAGE MÄNGUELDISAINI
  • Saate esitada taotlusvormi kaudu veebis või alla laadida taotlusvormi tekstidokumendi, mis esitatakse e-posti teel

Kursuse valimisel veenduge, et olete lugenud sisestamise nõudeid ja üksikasju toetavate materjalide kohta, mis peaksid teie taotlusega kaasas olema.

Teie taotluse aeg

Meil on hea meel pakkuda taotlusi 24/7 ja 365 päeva aastas kuni tähtaja lõpuni.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Loe edasi

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Näita vähem