Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Värvimisprogramm lähtub maalimise praktikast enesereflektiivsena, kriitilisest tegevusest, mis tugineb tohutult mitmekesisele ajaloolisele, materiaalsele ja kontseptuaalsele saavutustele, mis on seotud keskmise ja selle objektidega. Programmi eesmärk on pakkuda laialdast ja kõikehõlmavat platvormi, millega kaasata praegused probleemid ja arutelud, mis seonduvad väljakutsete ja maalimisega kaasaegse kunsti praktika osana.

Kogu õppe- ja õpetamiskogemuste kaudu pakub programm õpilastele ja töötajatele rangelt, kriitiliselt ja toetavalt isiklikke õppetükke, grupi kriitikat ja esitlusi. Need arutelud ja kriitilised foorumid leiavad aset kolledžis asuvates maalimisstuudiokeskustes, külastades galeriisid ja koostööd meie partnerorganisatsioonidega ning külastades olulisi näitusi nii riigis kui ka välismaal.

Meie õpilased on siin, et mõtiskleda ja välja selgitada, millised kunstnikud nad tahavad olla - kuidas kõige paremini teenida ja väljakutseid oma isiklike päevakavade ja kõik see seoses praeguste arutelude ja arengutega kaasaegse maali ja laiem kultuuriline maailm . Õpilaste kogemust toetab maalimisprogramm, võimalused ja sündmused, mis on ajakavaga hõlmatud kogu kunstikoolis, ning kultuuri- ja ajalooliste õpingute graafik.

Lõppkokkuvõttes on see programm välja töötatud ja välja antud, et toetada meie lõpetajate arengut kunstipraktikat, mis on jätkusuutlikud ja tähendavad iga kunstniku erilisi ambitsioone ja toimivad kaasaegse kunstimaailma kõrgemal tasemel. Iga uue aasta-rühma jaoks on stuudioanide dünaamika ja vestlused värvimuutuse ümber ning laienevad nende päevakorda ja protsessidesse.

Lõpetamisel valitakse üliõpilastele stuudiokorterid, mida programm toetab mentorluskavade kaudu koos kõigi meie lõpetajate toetamisega, kuna nad taotlevad elamispinda ja muid professionaalseid võimalusi.

Hiljutised külalislektorid on järgmised: Milly Thompson, Ansel Krut, Philip Allen, Alison Katz, Sally O'Reilly, Alexis Teplin, Milena Dragicevic, Tom Morton, George Shaw, Amikam Toren, Clarrie Wallis, Paul Housley, Tim Stoner, Sophie von Hellermann, Jamie Shovlin, Varda Caivano, Kate MacGarry, Margot Heller, Daniel Sinsel, Martin Herbert, Markus Vater, Toby Ziegler ja Katy Moran.

Programm pakub

  • iga õpilase jaoks mõeldud stuudio ruum;
  • juhtivate praktikute, kirjanike ja kuraatorite õpetamise tipptase;
  • võimalused vahetada rahvusvaheliste institutsioonidega, stuudio elukohad välismaal ja iga-aastane õppereis;
  • kahe aasta jooksul kaks suurt näitust esmakordselt läbiviidava tööde näidu ja suvetenduste vormis enne lõpetamist;
  • Suurbritannias asuvate bakalaureuseõppeasutuste õppe- ja lektorite toetamine ja võimalused;
  • toetus kolledži mentorlusskeemi kaudu stuudiokorteritele, mis antakse välja üliõpilasele lõpetamisel;
  • jätkuvalt toetame kõiki meie koolilõpetajaid kooli ja meie vilistlaste võrgustiku kaudu.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Taotluse kord

Taotlusi hinnatakse sisseastumiseksamite 1. ja 2. osaga juhendajate ja üliõpilaste grupi poolt, samuti programmi juht ja vanemõpetaja.

Esimeses osas vaatab paneel esialgse piltide paketi, et valida ja kutsuda kandidaate 2. ossa, mis on intervjuu, kus taotlejaid kutsutakse füüsilisi teoseid, toetavaid materjale ja filmide / videoteoseid.

Intervjuudest lähtuvalt valib paneel järgmise aasta kohordi, sealhulgas reservnimekirja. Taotlejad valitakse nende portfelli, intervjuu, töövõimaluste ja töö iseloomu alusel, et tagada dünaamiline hulk suundumusi ja päevakorda igal aastal.

Taotluste protseduur esitatakse täies ulatuses Open Daysi raames, kirjeldades, kuidas rakendusi vaadatakse ja hinnatakse.

Taotluse protseduur keskendub nende kandidaatide otsimisele, kes on väga motiveeritud, sõltumatud ja näitavad, et neil on olemas kriitilised oskused olemasolevate ideede arendamiseks ja edasiarendamiseks. Lühidalt öeldes, need kunstnikud, kes - arvestades võimalust liituda Painting'iga - naudivad oma aega meiega täis ja annavad suuremeelsuse oma kaasõpilaste toetamiseks.

Õpilased taotlevad igat liiki taustaga, kuid üldiselt on nad läbinud bakalaureusekraadi. Viimastel aastatel on inimesed pärit kunsti, graafika, maalimise, skulptuuri, fotokandjate, konserveerimise, illustratsiooni, disaini, tekstiili, arhitektuuri, kunstiajaloo ja interaktiivsete kunstide kursuste kaudu.

Kuigi paljud õpilased osalevad kursusel pärast aastaid sõltumatut tööd, võtavad ka õpilased otse bakalaureuse kursusi.

Lõppkokkuvõttes tahame kurssi meelitada neid kunstnikuid, kes soovivad töötada toetavas keskkonnas, ning neil on soov ja suundumus oma stuudiotegevuse täieliku potentsiaali realiseerimiseks, omakorda suurendades oma eakaaslaste grupi energiat.

Digitaalne portfell

Kunstiteos tuleks laadida veebipõhiste rakenduste veebisaidile. Portfelli esildised võetakse vastu ainult järgmistes vormingutes:

Kümme digitaalkuju JPG formaadis, mille suurus ei ületa 2 MB;

Eelistame teie pilte 1024 x 768 pikslit või rohkem;

Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG vormingus;

Laaditakse lingid saitidele, nagu näiteks Vimeo või Youtube, hostitud videotele, palun veenduge, et need oleksid avalikult nähtavad;

Selles etapis ei tohiks esitada tegelikke maalid, portfellid, fotod, slaidid, DVD-d / videod;

Mis tahes materjali esitamine muul kujul kui taotletud JPG-d või URL-id muudab teie taotluse kehtetuks;

Teie tööde kümme teemat peaks võimaluse korral sisaldama ka mõned näited nii varasematest kui ka hiljutistest töödest;

Igale tootele tuleb lisada asjakohane teave (st kuupäev, suurus, keskmine, pealkiri);

Pidage meeles, et võime vastu võtta ainult kümme pilti või linke videotele;

Me ei arva hilinenud taotlusi.

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Teil palutakse esitada kuni neli tööd, mille mõõtmed ei ületa 2 meetrit ja 2,5 meetrit, või kuni kuus tööd, kui nende keskmine suurus on tunduvalt väiksem.

Lisaks peaksite portfelli viima intervjuusse, mis sisaldab toimetatud töövalikut, mis võib hõlmata jooniseid mis tahes meediumis, mis tahes muud tööd paberil ja fotodel. Võimalik on lisada ka sketchbooks ja sülearvutid, kuid need peaksid olema piiratud nendega, mis on seotud hiljutise tööga.

Kui soovite tuua ajapõhiseid teoseid, teavitage meid intervjuust enne vormi.

Pärast küsitlust tuleb kogu töö ära võtta.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev