MA maastikuarhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Linnastunud maastikus, kus me elame, on iga osa inimest kavandanud või vähemalt mõjutanud. Vaadake laialdast vaatevinklist või vaadake üksikasjalikult välja ja näete kompleksset elusorganismi, mis on maastikuarhitektuuri lõuend.

Sellel kursusel uurite tehnikaid, mis aitavad teil saada loominguliseks ja peegeldavaks disaineriks, mille eesmärk on alustada karjääri kui prahitud maastikuarhitektiga.

Oleme maastikuarhitektuuri eksperdid - meie õpetamiskogemus kestab üle 50 aasta. Meil on ka tõestatud kogemus, mis aitab lõpetajal leida kasulikke karjäärivõimalusi.

Me oleme pühendunud sellele, et teie kursus sobiks teie vajadustega, nii et suudate oma õpinguid kohandada oma karjääri püüdlustega. Otseprojektide ja võistluste kaudu antakse teile ülesandeks reageerida arvukatele tänapäeva maastikuarhitektidega seotud keskkonnaprobleemidele.

Sellel paindlikul stuudiosüsteemil põhineval kursusel saate kasu meie multimeediumistuudiodest, millel on joonestuslauad, arvutid ja mudeleid valmistajad, spetsialiseerunud töökojad.

See kursus on akrediteeritud Maastikuinstituudi poolt. Eduka lõpetamise korral on teil õigus osaleda ülikoolis.

Kursuse eelised

Teie projekte toetatakse loengute, erialaste töötubade, väikeste rühmade seminaride ja üks-ühele juhendamiste kaudu koos Suurbritannia ja välismaiste õppevisiitidega. Kasuks tulevad meie multimeediumistuudiod, mis on varustatud ülaosas asuvate joonistuslaudade, paralleelsete liikumislaudade ja mudelite valmistamise võimalustega, ööpäevaringselt avatud raamatukogu, spetsialistide töötubade ja säästva tehnoloogia ja maastiku ressursikeskusega, mis valmib 2017. aastal.

Virtuaalne stuudio (CAGD) pakub väärtuslikku õpikeskkonda eelkõige osalise tööajaga õpilastele ja kaugõppes õppivatele õpilastele. Stuudio pakub foorumit juhendaja toetuseks ja tagasisideks ning kolleegidega loova dialoogi võimalused. Paljud õpilased valivad kohalike kogukondade organisatsioonide või selliste klientide nagu "Amsterdami planeerimisosakonna kaudu" elavate "või praktikapõhiste projektide läbiviimise ja teete osa ulatuslikust maastike praktikute ja teadlaste võrgustikust.

See kursus on täielikult akrediteeritud Landscape Institute, mis on lõplik ülikooli kvalifikatsioon, mis võimaldab teil saada instituudi lõpetajaks. Enne Charteeritud maastikuarhitektiga saamist tuleb pärast kutsealast praktikat läbi viia täiendav läbivaatus.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peaksid tavapäraselt maastikuarhitektis omandama kraadiõppe diplomi, et tutvuda täiendava kursusega. Alternatiivina peaksid taotlejad kogu MA kursusele olema vähemalt teise klassi auhindu kraadi toetatud tõendite sobivust taotletava objekti või on samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonnas.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Meie pikaajalised sidemed tööstusega hoiavad meid kursis viimaste vabade töökohtadega. Meie lõpetajad on võltsinud karjääri erasektori projekteerimise konsultatsioonide, kohalike omavalitsuste asutuste ja keskkonnaorganisatsioonide Ühendkuningriigis ja välismaal.

  • Maastikuarhitekt
  • Maastiku tehnik
  • Urban Designer

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 11500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Jätkusuutliku tehnoloogia ja maastikuressursside keskus

2016. aastal oli meie arhitektuuri ja maastiku eriala lõpetanutel võimalus esitada oma ideed uue säästva tehnoloogia ja maastiku ressursikeskuse loomiseks, mis on meie maastikuarhitektuuri tudengitele hindamatu ressurss, mis avatakse 2017. aastal.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Ringhäälingu koht

Loominguliste mõtete ja uuenduslike mõtlejate hub, Broadcasting Place on meie kunsti-, disaini- ja arhitektuuriüliõpilaste koduks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem