Kursuse üksikasjad

Linnastunud maastikus, kus me elame, on iga osa inimest kavandanud või vähemalt mõjutanud. Vaadake laialdast vaatevinklist või vaadake üksikasjalikult välja ja näete kompleksset elusorganismi, mis on maastikuarhitektuuri lõuend.

Sellel kursusel uurite tehnikaid, mis aitavad teil saada loominguliseks ja peegeldavaks disaineriks, mille eesmärk on alustada karjääri kui prahitud maastikuarhitektiga.

Oleme maastikuarhitektuuri eksperdid - meie õpetamiskogemus kestab üle 50 aasta. Meil on ka tõestatud kogemus, mis aitab lõpetajal leida kasulikke karjäärivõimalusi.

Me oleme pühendunud sellele, et teie kursus sobiks teie vajadustega, nii et suudate oma õpinguid kohandada oma karjääri püüdlustega. Otseprojektide ja võistluste kaudu antakse teile ülesandeks reageerida arvukatele tänapäeva maastikuarhitektidega seotud keskkonnaprobleemidele.

Sellel paindlikul stuudiosüsteemil põhineval kursusel saate kasu meie multimeediumistuudiodest, millel on joonestuslauad, arvutid ja mudeleid valmistajad, spetsialiseerunud töökojad.

See kursus on akrediteeritud Maastikuinstituudi poolt. Eduka lõpetamise korral on teil õigus osaleda ülikoolis.

Kursuse eelised

Teie projekte toetatakse loengute, spetsiaalsete töörühmade, väikerühma seminaride ja üksteise õpetuste kaudu koos Ühendkuningriigi ja välismaal asuvate õppereisidega. Sul on kasu meie multimeediumisstuududest, mis on varustatud filp-top joonestuslauaga, paralleelselt liikuvate plaatide ja mudelite valmistamise vahenditega, 24/7 raamatukoguga, spetsialiseeritud töötoad ja jätkusuutliku tehnoloogiaga

Virtuaalne stuudio (CAGD) pakub väärtuslikku õpikeskkonda eelkõige osalise tööajaga õpilastele ja kaugõppes õppivatele õpilastele. Stuudio pakub foorumit juhendaja toetuseks ja tagasisideks ning kolleegidega loova dialoogi võimalused. Paljud õpilased valivad kohalike kogukondade organisatsioonide või selliste klientide nagu "Amsterdami planeerimisosakonna kaudu" elavate "või praktikapõhiste projektide läbiviimise ja teete osa ulatuslikust maastike praktikute ja teadlaste võrgustikust.

See kursus on täielikult akrediteeritud Landscape Institute, mis on lõplik ülikooli kvalifikatsioon, mis võimaldab teil saada instituudi lõpetajaks. Enne Charteeritud maastikuarhitektiga saamist tuleb pärast kutsealast praktikat läbi viia täiendav läbivaatus.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peaksid tavapäraselt maastikuarhitektis omandama kraadiõppe diplomi, et tutvuda täiendava kursusega. Alternatiivina peaksid taotlejad kogu MA kursusele olema vähemalt teise klassi auhindu kraadi toetatud tõendite sobivust taotletava objekti või on samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonnas.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Meie pikaajalised sidemed tööstusega hoiavad meid kursis viimaste vabade töökohtadega. Meie lõpetajad on võltsinud karjääri erasektori projekteerimise konsultatsioonide, kohalike omavalitsuste asutuste ja keskkonnaorganisatsioonide Ühendkuningriigis ja välismaal.

  • Maastikuarhitekt
  • Maastiku tehnik
  • Urban Designer

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Maastikuarhitektuuriuuringud

Koguge sihtasutused, et arendada oma teadmisi, arusaamist ja erialaseid oskusi, mis on seotud linna- ja maapiirkondade väliskeskkonna planeerimise, kujundamise ja juhtimisega.

Maastik

Mõtisklege oma hiljutiste töö- ja õppimisvajaduste üle, valides tegevusi, mis aitavad teil suurendada oma professionaalset arengut. Stuudiokoolitus ühendatakse loengute, seminaride ja välitöödega vajadusel.

Kaasaegne maastikuarhitektuuri teooria

Tehke ettevalmistus professionaalseks praktikaks, kui avastad tänapäevase maastikuarhitektuuriga seotud suundumused ja probleemid, sealhulgas töömaastikud, lähenemisviisid ja praktiliste maastikuarhitektide kohustused.

Arenenud maastikuarhitektuuriprojekt

Rakendage olulisi uurimis- ja analüüsimeetodeid, teooriaid, strateegiaid ja projekteerimise protsesse teie huvi pakkuvale linna- või maamajandusliku maastiku disainiprojektile.

Personal Focus Portfolio

Koostada põhjalik portfell, mis näitab teie töökogemust. Teie portfell sisaldab kirjalikku peegeldust ja teie juhendaja juhendab teid selle sisu kindlakstegemisel.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Säästev tehnoloogia

Aastal 2016 oli meie arhitektuuri- ja maastikuõpetajal võimalus esitada oma ideed uue säästva tehnoloogia jaoks

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Ringhäälingu koht

Loominguliste mõtete ja uuenduslike mõtlejate hub, Broadcasting Place on meie kunsti-, disaini- ja arhitektuuriüliõpilaste koduks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
Overseas: 11500 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev