MA majanduses: uurimisprogramm

Üldine

Programmi kirjeldus

See on põhimõtteliselt uut tüüpi programm. Selle peamine ülesanne on koolitada õpilasi iseseisvaks teadustööks ja majanduse kraadiõppesse vastuvõtmiseks. Programm põhineb kontseptsioonil, mida juhivad ülemaailmsed doktoriõppe programmid esimese kahe õppeaasta jooksul. Programmi lõpetanud saavad põhjalikud teadmised majandusteooriate kohta, mis võimaldavad neil teha põhjalikke teadusuuringuid ja luua majandusprotsesside mudeleid.

Lõpetajad valdavad ka ökonomeetrilisi meetodeid ja töötavad andmetega tasemel, mis on piisav akadeemiliste ja rakenduslike empiiriliste uuringute jaoks. Programm võib pakkuda huvi ka kandidaatidele, kes on orienteeritud pigem akadeemilisele kui akadeemilisele karjäärile, kuna majanduse ja ökonomeetria valdkonna sügavad teadmised ning teadustöö oskused on nõudlikud ka reaalses sektoris.

Partner ülikoolid

 • Humboldt-Universität zu Berlin
 • Erasmuse Universiteit Rotterdam
 • Luksemburgi ülikool
 • Pantheon-Sorbonne ülikool

Sisseastujale

1. Sissepääs olümpiaadidel osalemise kaudu

1.1. HSE olümpiaad õpilastele ja lõpetajatele

Bakalaureuseõppe üliõpilased ja ka lõpetanud saavad osaleda HSE olümpiaadil nii vene kui ka rahvusvaheliselt. Kõigile HSE olümpiaadi võitjatele ja auhinnasaajatele antakse eelisõigus magistriõppesse, mis vastavad olümpiaadi valitud profiilile. HSE olümpiaad toimub inglise keeles.

Registreerimine ja osalemine on tasuta.
Aeg: veebruar 2020. Registreerimine on avatud 2. detsembrist 2019 kuni 20. jaanuarini 2020.

1.2. Rahvusvaheline konkurss «Avatud uksed: Venemaa stipendiumiprojekt»

Rahvusvahelisi üliõpilasi kutsutakse osalema rahvusvahelisel konkursil “Open Doors: Russian Scholarship Project”, mida korraldab “Global Universities Association”.
Sellel konkursil võivad osaleda rahvusvahelised üliõpilased, kodakondsuseta isikud ja välismaal alaliselt elavad Venemaa kodanikud, kellel on juba bakalaureusekraad või kes lõpetavad bakalaureuseõppe 2020. aastal.

2. Rahvusvaheliste taotlejate vastuvõtt portfellikonkursi kaudu

Tutvuge minimaalsete portfellinõuete ja taotlusprotsessidega HSE lõpetanute vastuvõtu veebisaidil (https: // sisseastumised. HSE .ru / et / lõpetaja-kandideeri). Taotlus on tasuta ja esitatud veebis.
On mitmeid manuseid, mida peaksite oma portfelli jaoks üles laadima:

 • Passi esimese lehe skannimine - vajalik
 • Teie diplomite ja akadeemiliste ärakirjade skaneerimine (kui te pole veel oma bakalaureuse kraadi saanud, lisage palun oma viimase akadeemilise ärakirja ametlik koopia) - nõutav
 • Vajalik on motivatsioonikiri (kirjeldades oma kandideerimise põhjuseid oma pikaajaliste karjäärieesmärkide ja tausta taustal, tulevikuplaanid - üks või kaks lehekülge trükitud teksti A4)
 • Resümee / CV (sealhulgas teave teie hariduse, tööalase ja teadustöö kogemuse, samuti keeleoskuse ja muude oskuste kohta) - nõutav
 • Keeleoskust kinnitavad eksamitulemid - nõutavad neile, kelle emakeel pole inglise keel ja kes ei ole lõpetanud inglise keelt kõnelevas riigis bakalaureuseõppekava
 • 2 soovituskirja (õpetajate või juhendaja kirjalikud soovitused)
 • GRE testi skoor on väga soovitatav

Laadige kõik manused üles PDF-failidena ja lisage failinimele oma perekonnanimi (näiteks Smith_Diploma.pdf).

Portfelli eduka hindamise korral olge valmis skype-intervjuuks. Võib-olla on teil kasulik enne Skype'i intervjuud läbi vaadata eksami demoversioon. Intervjuu toimub inglise keeles.

Saadaval täielikul ja osalisel stipendiumil põhinevad akadeemilised saavutused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem