MA majanduspoliitika kommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Majanduspoliitika ja majandusteadmiste kommunikatsiooni kaasahaarav kombinatsioon aitab teil õppida mõistma, kuidas majanduslikke teadmisi tänapäeva maailmas kasutatakse.

Lõpetajad oskavad tegelema majandusteadlaste ja avalikkuse vahel.

The

Kes peaks kohaldama

See programm võib teile sobida, kui olete huvitatud karjääri kujundamisest poliitikakujundajana, ajakirjanikuna, töös valitsusvälistes organisatsioonides või rahvusvahelistes organisatsioonides.

Struktuur

MA-kommunikatsioonipõhine majanduspoliitika koosneb kümnest põhitegevusest, mis on täisajaga õppinud ühe õppeaasta jooksul või osalise tööajaga kahe õppeaasta jooksul.

Kursused sisaldavad: mikroökonoomika põhimõtteid, avalikkust

Õpetamine

MA suhtleva majanduspoliitika õpetab Ivy-League ja tuntud professorid.

Magistriõpe viiakse läbi valdavalt seminaride (mitte rohkem kui 10 inimest) ja üksikute õpetuste kaudu.

Täistööajaga õpilased peaksid eeldama, et oma kraadiõppe ajal õpivad nad umbes 35-40 tundi nädalas. Michaelmas ja Hilary sõnul hõlmab see ligikaudu 6-7 ametlikku kontakttunde nädalas, ülejäänu koosneb struktureeritud sõltumatust uuringust.

Sõltumatu uuring hõlmab enamasti nii ettevalmistus- kui ka summaarse töö ettevalmistamist, kuigi see võib hõlmata ka osalust ajalooühingu koosolekutel, ajaloo uurimisseminare ja professori loenguid. Kolmainsuse perspektiivis töötavad üliõpilased peamiselt väitekirju kirjutamiseks iseseisvalt.

Osalise tööajaga üliõpilased annavad keskmiselt kaks korda rohkem aega õpinguteks poole võrra.

Hindamine

Summatiivne hindamine

Sõiduplaanid

Graafikud on tavaliselt Freshersi nädala jooksul õpilastele kättesaadavad. Õpetamine võib toimuda mis tahes nädala jooksul. Kuid võimalusel korraldatakse kolmapäeva pärastlõuna tavaliselt spordi- ja kultuuriüritusi.

Teie kvalifikatsioon

NCH ​​kraadi on kavandanud ja loonud kolledži professorid ja õppejõud. Kursused kajastavad nende erialateadmisi ja teadusuuringutega seotud huvisid, mis tähendab, et nad on tugevalt seotud materjaliga, mida nad teile õpetavad, ning võib-olla võivad õpilased osaleda aktiivses uurimises.

New College of the Humanities MA Sotsiaalteaduskonna suhtekorraldusprogramm on Swansea ülikooli poolt valideeritud asjakohase standardi ja kvaliteedi järgi ning see viib Swansea ülikooli auhinna magistriõppesse.

Sisenemise nõuded

Riiki sisenemise nõuded MSc globaalsele poliitikale NCH Londonis.Lõpetajad

Pakkumised tehakse tavaliselt taotlejatele, kellel on ülemise teise taseme auhinnad bakalaureusekraad (või samaväärne). Iga taotlejat hinnatakse individuaalselt nende taotluse, viidete ja isikliku avalduse kaudu.Spetsialistid

NCH ​​tervitab täiskasvanud õpilaste taotlusi, kes võisid mõnda aega haridust saada ja kellel on samaväärne töökogemus.Inglise keele nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

Tavaliselt nõutakse IELTS-i skaalal 7,0 (sh iga komponendi puhul 6,5). Kui teil on Ühendkuningriigis õppimiseks vaja viisa, võime IELTSi testi heaks kiita ainult UKVI heakskiidetud keskuses ja mitte ühtegi teist inglise keele testid Ühendkuningriigi valitsuse kehtestatud viisanõuete tõttu.

ELi / EMP üliõpilased, kes on keskkooli eksameid osanud kõrgema taseme inglisekeelsed või kes on saanud haridust täies ulatuses inglise keeles vähemalt kolm aastat enne taotluse esitamist, võivad nende nõuete täitmisest vabastada. EL-i / EMP üliõpilased, kes õpivad IB-d (rahvusvaheline küpsustunnistus), võivad olla vabastatud tingimusel, et nad on saavutanud järgmised klassid: Inglise keel A: Inglise keel

Inglise keele kvalifikatsioon peab olema saadud kahe aasta jooksul enne NCH-le esitamist.

Viimati uuendatud Juuni 2018

Teave kooli kohta

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education.

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education. Näita vähem