MA majanduspoliitikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lisateavet selle kohta, kuidas BU koronaviiruse kriisiga toime tuleb, leiate siit

Magistriõpe majanduspoliitika (MAEP) programm on intensiivne kolme semestri õppetöö, mis ühendab tugeva aluse majanduses juhtimismeetoditega, mis sobivad õpilastele, kes on huvitatud karjäärist kui poliitikaanalüütikud ja otsustajad valitsuses, mittetulundusühingutes, rahvusvahelises organisatsioonid ja erasektor. Programmi tuum annab aluse majandusteoorias ja selle rakendamisel, kvantitatiivsetel meetoditel ja juhtimisanalüüsi põhivahenditel. MAEP lubab põhjalikku spetsialiseerumist kahes poliitika- ja juhtimisvaldkonnas, lähtudes kursustest, mida pakutakse nii majandusosakonnas kui ka Bostoni ülikooli Questromi ärikoolis. Kui osakond ei kiida heaks, võib asjakohase praktika kaudu teenida kuni nelja kursuse ainepunkti, pakkudes majanduse uurimistöö ja poliitika kujundamise alal kohapealset töökogemust. MAEP on STEM-i määratud kraadiõppe programm.

Selle programmi taotlejatel peaks olema või on oodata majanduse, majanduse ja matemaatika bakalaureusekraadi või sellega tihedalt seotud distsipliini (kunstiteaduse ja magistrikooli poolt tunnustatud asutuses).

123919_Econ.jpg

Kursuse nõuded

Kandidaadid peavad läbima vähemalt 12 semestri kursused (48 ainepunkti). Nõuded mikro- ja makromajanduslikule teooriale, statistikale ja ökonomeetriale on samad, mis majandusteaduste magistrikraadile.

MAEP nõuab:

 • Neli majanduse põhikursust (EC 501, EC 502, EC 507 ja EC 508) pluss vajaduse korral EC 505

Need kursused pakuvad kogu programmi jaoks vajalikku analüütilist ja kvantitatiivset koolitust. Üksikasju leiate peatükist MA Programmi kirjeldus.

 • Kaks juhtimise põhikursust

Need kursused hõlmavad juhtimismeetodite mõningaid põhiaspekte, sealhulgas andmete analüüsi, finantsanalüüsi või raamatupidamispõhimõtteid.

 • Kaks valdkonda, millest igaüks koosneb kahest sobivast kursusest, mis on valitud majandusteaduse magistrikraadiga kunstiteaduste magistrikoolis (GRS) ja MBA pakkumistest Questromi ärikoolis. Võimalikud väljad hõlmavad järgmist:
  • Majandusareng
  • Rahandus
  • Tervis
  • Tööstus
  • Rahvusvaheline kaubandus ja rahandus
  • Tööjõu majandusteadus
  • Turundus
  • Raha- ja kapitaliturud
  • Avalik majandus
  • Keskkonnaökonoomika
  • Turud ja regulatsioon
 • Kaks täiendavat valikainete kursust

Valdkonnas ja valikainete kursused kasutavad tõhusalt ära tuumikute analüütilisi ja kvantitatiivseid oskusi, mis on omandatud majanduse põhikursuste kaudu, ja tugevdavad seda koolitust, pakkudes täiendavaid võimalusi matemaatilise modelleerimise ja kvantitatiivsete meetodite rakendamiseks. Kõik valdkonna ja valikainete kursused rõhutavad kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamist; mõne sellise kursuse eesmärk on ka täiendada õpilaste teadmisi kvantitatiivsete meetodite kohta; ja paljud neist nõuavad õpilastelt sõltumatute teadusuuringute, stipendiumide või väliprojektide läbiviimist.

Programmi täpsete nõuete kohta lugege osakonna reegleid ja eeskirju.

123925_bg-image.jpg

Lõpetaja praktika

Vastavalt akadeemilisele nõustamisele ja osakondade kinnitusele võib praktika kaudu teenida kuni 4-kursuselisi ainepunkte, pakkudes majanduse uurimistöö ja poliitikakujundamise seisukohalt olulist kohapealset töökogemust.

Keele nõue

Selle kraadi jaoks pole võõrkeele nõuet.

Põhjalik läbivaatamine

Kandidaadid peavad läbima kirjaliku põhjaliku eksami, millega kontrollitakse majandusteooria ja kvantitatiivsete meetodite üldteadmisi. Igalt magistriõppe üliõpilaselt oodatakse esimest üldise eksami pakkumist pärast majanduse põhikursuste läbimist. Seda eksamit pakutakse kaks korda aastas.

Ajaline nõue

Kõik kursused ja eksamid peavad olema läbitud 3 aasta jooksul pärast algset registreerimist Bostoni ülikooli kunstide ja teaduste magistrikoolis. Rahvusvaheliste üliõpilaste suhtes võidakse kohaldada täiendavaid piiranguid, mis kehtivad nende viisade tingimuste alusel, mida reguleerib Rahvusvaheline Üliõpilaste ja Stipendiumide Büroo (ISSO).

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the w ... Loe edasi

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the world’s most respected professors, researchers, and professionals in their disciplines. Our alumni are leading innovation and research and making an impact in their fields. Our campus is Boston, a city vibrant with history, culture, and diversity, and teeming with potential for connections and careers. Näita vähem