Teave programmi kohta

Selle MA programmi eesmärk on luua vastutustundlike ärijuhtide kogukond, kes on teadlik vajadusest säästvamaid lahendusi sotsiaalmajanduslikus elus. Kandidaatidel on suurepärane võimalus õppida teooriat, mis võimaldab tõelist arengut jätkusuutlikkuse suunas, omandada oskusi ja suutlikkust jätkusuutlikumate ettevõtete käitamiseks, samuti toetada jätkusuutliku arengu mõtet teistes olulistes suundades.

Programmi eelised

Lõpetajad saavad tõhusad juhid, kes keskenduvad sotsiaalsele ja keskkonnaalasele vastutusele, mille tulemuseks on jätkusuutlik tulevik. Meie MA-programm aitab teil omandada erialaseid teadmisi, erialast suhtumist ja oskusi, mis on vajalikud esmaklassilise säästva ettevõtluse juhina või säästva arengu tööorganisatsioonides.

Töövõimalused ja täiendõppe võimalused

MA programm valmistab õpilasi ette töötama majanduskeskkonnas, kuid erinevates ja mitmesugustes sektorites, sealhulgas mitte ainult VKEdes või suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes, vaid ka valitsusvälistes organisatsioonides, avalikes asutustes, kohalikes ja keskvalitsusasutustes jne.

Opole ülikooli säästva arengu magistriprogrammi lõpetajad saavad jätkata oma haridust ülikoolis, mis pakub majandusteaduses doktorikraadi. Alternatiivina saavad nad võtta magistriõppe ärijuhtimises (MBA).

Õppemaks

1160 eurot aastas

Poola ja EL / EFTA kodanikud, samuti Pole's Card omanikud, õpivad tasuta.

Riiki sisenemise nõuded

Saate taotleda säästva arengu programmi, kui teil on bakalaureuse kraad majanduses, raamatupidamises ja rahanduses, ruumilises majanduses, tehnoloogias ja ökonomeetria. logistika, transport, matemaatika, turism ja vaba aeg, juhtimis- ja tootmistehnoloogia, juhtimine ja rahvatervis.

Kvalifikatsiooniühik

Kaal

Bakalauruse kraad

1

Me nõuame B2-tasemel ingliskeelset oskust, mis kinnitatakse sertifikaadiga

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud August 17, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,160 EUR
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date