MA matemaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

30-krediidi matemaatika magistriõpe annab õpilastele kindlat alust matemaatika põhivaldkondades, kõrgelt arenenud matemaatika struktuuride ja teooriate tunnustamist ning matemaatika rolli rakendustes sügavamat mõistmist. Osakond püüab valmistada lõpetajaid, kes näitavad teadmisi, arusaamist ja loovust matemaatika praktikas, kui nad tegelevad oma karjääriga kolledžis / keskkooliõppes, ettevõttes või valitsuses või jätkavad doktoriõpinguid. Pange tähele, et käesolevas dokumendis sisalduv teave võib muutuda. Kursuste kohta teabe saamiseks võtke palun ühendust osakonnaga.

Mida sa õpid

Matemaatika keerukuse mõistmine nõuab struktuuride, teooriate ja rakenduste uurimist. Sa õpivad neid ja parandavad oma teadmisi, arusaamu ja loovust probleemide lahendamisel, kui teete meie teaduskonnas koostööd mõne viimase valdkonna uusima rakendusega.

Õppekava

Meie programm vastab paljude õpilaste vajadustele, pakkudes tugeva aluse matemaatika põhivaldkondades, kõrgelt arenenud matemaatika struktuuride ja teooriate hindamist ning põhjalikumat arusaamist matemaatika rollist rakendustes. Programm põhineb algebra, analüüsi ja statistika kolmel peamisel alal ning võimaldab teil oma haridust kohandada oma konkreetsete karjääri eesmärkidega.
See programm hõlmab terviklikku eksamit, mida peate tegema pärast oma õppeplaanis vähemalt 24 ainepunkti.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist
 • Matemaatika bakalaureuseõppe samaväärne täitmine
 • Minimaalne bakalaureuseõpe 3.0 GPA
 • Kaks soovituskirja
 • Eesmärkide avaldusTähtajad:
 • Sügissemester: 15. aprill
 • Kevadsemester: 15. november
 • Suve semester: 15. aprill

Karjäär Outlooki

Matemaatika sügav mõistmine on meie tehnoloogiliselt keerulises ühiskonnas paljudes karjäärides väga tähtis. The Wall Street Journal järjekindlalt järjestada matemaatik on top "parimad töökohad" nimekirjad. Meie lõpetajad jätkavad:

 • Doktoriõpe - matemaatika, infotehnoloogia, tehnika, ärijuhtimine, majandus, haridus, meditsiin või õigus
 • Ettevõtted - teadusuuringud, inseneritööd, müügi-, turundus- ja juhtivad ametid tuntud firmades
 • Haridusasutused - ametikohad, sealhulgas õppejõud ja administraatorid põhikoolides, gümnaasiumides, kahe- ja nelja-aastastes kolledžites
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Näita vähem