MA meedias ja rahus

Üldine

Programmi kirjeldus

Meedia ja rahu magistrikraad on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud põhjalikest teadmistest selle kohta, millist rolli meedia saab ja mida meie aja rahu- ja konfliktiküsimustes mängida saab. Sellest kursusest saavad kasu ka praegused või tulevased praktikud, kes on huvitatud kasulikest ja põhjalikest teadmistest meedia parimate tavade kohta konfliktide leevendamisel ja rahu edendamisel. Selles programmis saavad õpilased põhjalikud ja ajakohased teadmised asjakohaste uurimistööde kohta ning tõenduspõhised parimad tavad, mis on seotud sellega, kuidas meedia võib (kuid sageli ei aita) kaasa rahu tagamisele ja konfliktide muutmisele. Õpilased omandavad teadmisi meedia rolli rahu ja konfliktide kriitilises analüüsis, samuti meedia mõjusa rakendamise kohta rahu tagamise ja humanitaarotstarbel. Programmi eesmärk on koolitada üliõpilasi mõistma teadlasi, tõhusaid poliitikakujundajaid ja refleksiivseid suhtlejaid, kes saavad avaldada positiivset mõju globaalsele humanitaarvaldkonnale. Kursus seab õpilastele teadusuuringutele ja poliitikale või praktikale orienteeritud karjääri, keskendudes meedia rollile rahu ja konfliktide lahendamisel.

Üliõpilaskond

University for Peace iseloomustab mitmekesisus ja mitmekultuurilisus. 2018.-2019. Aastal on meil 174 õpilast 55 riigist (166 naist vs 58 meest). Selle tulemusena on meie ülikoolilinnakus alati üliõpilastega seotud tegevused, millest enamikku korraldavad üliõpilased ise. Viimastel aastatel on meil olnud joogaklassid, vestlusklassid erinevates keeltes, kultuurielu tähistamine (Aasia öö, Ladina öö, Euroopa öö jne) ning õpilastele avatud institutsioonilised tegevused (Zumba klassid, akadeemiline "pruun kotipühad jne).

Karjääri väljavaated

Programm Media and Peace lõpetanutele saab rahvusvahelisest, riiklikust ja kohalikust omavalitsusest, kodanikuühiskonna asutustest ja organisatsioonidest, eraettevõtjatest ja / või akadeemilistest ja teadusasutustest professionaalse tööga seotud teadmised, võimed, oskused ja motivatsioon, eriti kui need on seotud konfliktide analüüs / lahendamine ja rahu kindlustamine. Spetsiifiliste oskuste hulka kuuluvad uurimis- ja meediaanalüüs, meediapädevus, poliitika analüüs ja sõnastus ning meediakampaaniate hindamine ja loomine.

Vastuvõtutingimused

UPEACE ülikoolilinnakute MA programmide taotlemise protsessi lõpuleviimiseks on vaja järgmisi dokumente. Palun olge need valmis enne teie veebipõhise avaldamise protsessi alustamist, kuna need tuleb süsteemis üles laadida.

Nõutavad üleslaaditavad tõendavad dokumendid:

 • Inglise keele taseme testimise skoori aruanne (TOEFL, IELTS)
 • Eesmärkide avaldus
 • Soovituskirjad
 • Ametlik bakalaureusekraad (bakalaureusekraad) ja doktorikraad
 • Elulookirjeldus või jätkamine
 • UPEACE kinnitus finantsvastutuse kohta
 • Passi koopia (esileht ainult fotoga)
 • Passi suuruse foto

Internetis esitatav taotlus nõuab nõutavate dokumentide elektroonilist (PDF) skannimist. Juhul kui taotlus rahuldatakse, tuleb ametliku paberkandjal lõpuks nõuda järgmisi dokumente:

 • Inglise keele tasemekatse skoori aruanne (TOEFL, IELTS) - vajadusel
 • Ametlikud bakalaureusekraadid ja kraadide tunnistus (ja ingliskeelsed tõlked kui võimalik)
 • Kuus (6) passi suurusega fotot.

Interneti-avalduse esitamisel ja üleslaaditud dokumentide toetamisel saadab UPEACE Sisseastuvõtu süsteem automaatse kinnitusmeili. Süsteemis märgitakse esitamise kuupäev ja kellaaeg. Pärast tähtaega saabunud taotlused võetakse arvesse järgmisel õppeaastal. Iga määratud tähtajaks saadud taotlus vaadatakse läbi terviklikkuse huvides. Sisseastuvõtu ametnik saadab taotlejale teise kinnituse, teavitades teda tema taotlusest, olenemata sellest, kas see on täielik ja võimeline akadeemiliseks läbivaatuseks üle kandma.

Me ei saa anda teavet taotlejate staatuse kohta telefoni või kolmandate isikute kaudu. Teavet antakse taotlejale ainult veebipõhises taotlusvormis esitatud e-posti teel. Palun UPEACE e-posti päringutega @ UPEACE Org.

Palun kirjuta enne taotluse esitamist oma rakenduse ID number, kuna see number ei ole sissepääsuametile kättesaadav ja seda ei saa tagasi saada.

Olulised kuupäevad:

 • Tundide alguskuupäev: 20. august 2020
 • Klassi valmimise kuupäev: 11. juuni 2021
 • Akadeemilise perioodi lõppkuupäev: 31. juuli 2021
 • Sisseastumisavalduste laekumise tähtaeg: 15. märts 2020
 • Programmi kestus: 11 kuud
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

The vision of the University for Peace is to be a forward-thinking, transformational and inspirational educational institution dedicated to the goals of quality teaching, research, and service for ser ... Loe edasi

The vision of the University for Peace is to be a forward-thinking, transformational and inspirational educational institution dedicated to the goals of quality teaching, research, and service for serving humanity in building a peaceful world. Näita vähem
Ciudad Colón , San Pedro + 1 Rohkem Vähem