MA meedias, kommunikatsioonis ja kultuuris

Üldine

Programmi kirjeldus

MA meedias, kommunikatsioonis ja kultuuris pakub teile vajalikku teoreetilist ja analüütilist koolitust, et jätkata teadusuuringute kraadi omandamist või arendada meediumi- ja kommunikatsioonipoliitika ning tööstuse juhtimistasandil töötamiseks vajalikke kutseoskusi. Kursusel arendatakse erialateadmisi peamiste uurimismeetodite kohta, millele lisanduvad konkreetsed empiirilised näited ja juhtumianalüüsid, et suurendada teie teadlikkust ja kriitilist teadlikkust meediumite muutumise dünaamikast ja väljakutsetest, mida see poliitikas, ettevõtluses, avalikus halduses ja igapäevaselt tekitab. elu. Kasutades interdistsiplinaarset lähenemisviisi ja tuginedes praegustele teadusuuringutele, on kursuse eesmärk ka varustada teid praktiliste oskuste ja võimetega, mis on vajalikud selle valdkonna asjakohaste arengute ja diskursuste mõistmiseks.

Kursuse ülesehitus

Täistööajaga magistri-, kommunikatsiooni- ja kultuurikursus kestab 12 kuud ja see on jagatud kaheks semestriks ja suveperioodiks ning semestris võetakse kolm moodulit. Seejärel valmistate suve jooksul välja väitekirja, mis tuleb esitada septembris. Kui õpite kursust osalise tööajaga, saate selle olenevalt asjaoludest täita 24 või 36 kuu jooksul.

See kursus hõlmab tänapäevase meediasuhtluse ja kultuuriuuringute ajalugu, poliitökonoomia ja agentuuri uusi vorme digitaalse meedia ajastul. Mõned moodulid hõlmavad geograafiat ja teabeinfrastruktuure, suhtlemispraktika eetikat ja poliitikat ning kaasaegse meedia sümboolseid ja esteetilisi vorme.

134782__PRP4617.jpgpilt viisakalt University of Nottingham Malaysia

Moodulid

Tüüpilised tuummoodulid

  • Lähenemisviisid teooriale
  • Kaasaegse meedia probleemid ja väljakutsed
  • Massimeedia
  • Postkoloniaalne teooria
  • Uurimismeetodid ja disain
  • Töö loomemajanduses

Riiki sisenemise nõuded

Asjakohane teise klassi autasud kraadi (või samaväärne rahvusvaheline). Suurbritannia välised kvalifikatsioonid hinnatakse selle standardi alusel. Mõnel juhul võib kaaluda asjakohast töökogemust.

Inglise keele nõuded

  • IELTS: 6,5 (igas elemendis vähemalt 6,0).
  • TOEFL (iBT): 87 (vähemalt 20 rääkimisel ja 19 kõigis teistes elementides).
  • PTE (akadeemiline): 62 (igas elemendis vähemalt 55).
  • MUET: Bänd 4.

IELTS, TOEFL ja PTE (akadeemiline) testi tulemused peavad olema vähem kui kaks aastat vanad ja kõik IELTS peavad olema testi akadeemiline versioon. MUETi tulemused kehtivad viis aastat alates tulemuste avaldamise kuupäevast.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a t ... Loe edasi

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a truly global university, with a number of campuses at home and international campuses in China and Malaysia. Näita vähem