MA meedias, kultuuris ja kommunikatsioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

126450_18-0156_294.jpg

Ülevaade

Magistriõppe programm meedias, kultuuris ja kommunikatsioonis (MCC) on globaalse väljavaate ja interdistsiplinaarse tuum. Meie teadustöö ja õppekava rõhutavad globaalse meedia ja kultuuri, digitaalse meedia ja uute tehnoloogiate, meedia ajaloo, meediateooria, visuaalkultuuri, heliõppe, meediataristu, rassi ja soo, meediaaktivismi ja poliitilise kommunikatsiooni uurimist.

Vabade kunstide ja sotsiaalteaduste baasil koolitab MCC magistriprogramm vilgasid teadlasi, kes on võimelised mõtlema erinevatest vaatenurkadest kriitiliselt muutuvate tööstusharude, tehnoloogiate ja kultuuride suhtes. Õpilased teevad tihedat koostööd MCC suurte ja tunnustatud meediauuringute õppejõududega.

Kuigi osakonna kursused on peamiselt teoreetilised, on MCC õppeprogramm paindlik, võimaldades arvukalt valikaineid kogu ülikoolist, et kohandada õpilaste akadeemilisi ja ametialaseid trajektoore. Meediaäri NYU Sternis, NYU õigusteaduskonna meediaseadus, NYU Tandoni tehnikakõrgkooli digitaalne disain ja interaktiivne tehnoloogia, NYU Steinhardti kvantitatiivsed uurimismeetodid ja NYU antropoloogia meedia etnograafia on vaid mõned paljudest valikainetest, mis on saadaval MCC õpilastele. Pakume ka kraadiõppe välismaal kursusi Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas, kus uuritakse meediat võrdlevas kontekstis.

Meediauuringud maailma meediapealinnas

Greenwich Village'i südames asuv MCC kasutab ära New Yorgi meediat ja kultuurilist silmapaistvust. Õpilased on sukeldatud linna, mis on täis loovust ja innovatsiooni. Sagedaste külalisloengute ja avalike üritustega toimib MCC intellektuaalse sõlmpunktina teadlaste, kunstnike, aktivistide ja meediaekspertide jaoks.

Tuleviku karjäär

MCC meediauuringute lõpetanud töötajad loovad karjääri globaalse meediamaastiku mõistliku analüüsijana. Meie magistrandid leiavad end meedia, kultuuri ja tehnoloogia ristumiskohtades karjäärivõimalustena - alates uurimistööst kuni loomingulise, strateegia ja poliitikani välja. Need, kes jätkavad doktoriõppes, registreeruvad doktorikraadiga doktorikraadi. programme.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem