Ülevaade

Magistriõppe programm meedias, kultuuris ja kommunikatsioonis (MCC) on globaalse väljavaate ja interdistsiplinaarse tuum. Meie teadustöö ja õppekava rõhutavad globaalse meedia ja kultuuri, digitaalse meedia ja uute tehnoloogiate, meedia ajaloo, meediateooria, visuaalkultuuri, heliõppe, meediataristu, rassi ja soo, meediaaktivismi ja poliitilise kommunikatsiooni uurimist.

Vabade kunstide ja sotsiaalteaduste baasil koolitab MCC magistriprogramm vilgasid teadlasi, kes on võimelised mõtlema erinevatest vaatenurkadest kriitiliselt muutuvate tööstusharude, tehnoloogiate ja kultuuride suhtes. Õpilased teevad tihedat koostööd MCC suurte ja tunnustatud meediauuringute õppejõududega.

Kuigi osakonna kursused on peamiselt teoreetilised, on MCC õppeprogramm paindlik, võimaldades arvukalt valikaineid kogu ülikoolist, et kohandada õpilaste akadeemilisi ja ametialaseid trajektoore. Meediaäri NYU Sternis, NYU õigusteaduskonna meediaseadus, NYU Tandoni tehnikakõrgkooli digitaalne disain ja interaktiivne tehnoloogia, NYU Steinhardti kvantitatiivsed uurimismeetodid ja NYU antropoloogia meedia etnograafia on vaid mõned paljudest valikainetest, mis on saadaval MCC õpilastele. Pakume ka kraadiõppe välismaal kursusi Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas, kus uuritakse meediat võrdlevas kontekstis.

Meediauuringud maailma meediapealinnas

Greenwich Village'i südames asuv MCC kasutab ära New Yorgi meediat ja kultuurilist silmapaistvust. Õpilased on sukeldatud linna, mis on täis loovust ja innovatsiooni. Sagedaste külalisloengute ja avalike üritustega toimib MCC intellektuaalse sõlmpunktina teadlaste, kunstnike, aktivistide ja meediaekspertide jaoks.

Tuleviku karjäär

MCC meediauuringute lõpetanud töötajad loovad karjääri globaalse meediamaastiku mõistliku analüüsijana. Meie magistrandid leiavad end meedia, kultuuri ja tehnoloogia ristumiskohtades karjäärivõimalustena - alates uurimistööst kuni loomingulise, strateegia ja poliitikani välja. Need, kes jätkavad doktoriõppes, registreeruvad doktorikraadiga doktorikraadi. programme.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Developmentis »

Viimati uuendatud August 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
3 - 8 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,795 USD
Õppehind punkti / ainepunkti kohta 2019-20 õppeaastal
Deadline
veebr 1, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 1, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 1, 2020
End Date

Madhurim Gupta, Recent Graduate

Holly Robbins, Recent Graduate

Zephry Ann Doles, Recent Graduate

Zachary Cheney-Rice, Recent Graduate

Joseph DeLeon, Recent Graduate

Jorge Gaviria, Recent Graduate