MA meediateaduse tava

äri, moeajakirjanduse või loomingulise suuna abil


MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud kolm erilist eriala (Media Business, Fashion Journalism ja Creative Direction) tuginevad Condé Nasti väljaannete ja laiema moe- ja meediatööstuse teadmistele ja praktikale. Programm ühendab sõltumatu teadustöö õpetatava akadeemilise sisuga ja kõnelused / meistrikursused juhtivate tööstuse spetsialistid.

Programmi põhieesmärk on pakkuda õpilastele võimalusi moe- ja meediatööstuse valitud valdkondade jaoks tõhusateks praktikuteks. Kõik Pathways suunatud tõhusate kommunikatsioonide saavutamiseks vajalike ülekantavate oskuste arendamisele ning lõpetajate väljaõppele antakse võimalus omandada ja näidata järgmist:

 • Kriitiline teadlikkus moe- ja meediatööstuse praegustest probleemidest ja arengutest
 • Kriitilise mõtlemise oskuste efektiivne rakendamine
 • Kutsealase vastutuse, terviklikkuse ja eetika teadmised ja mõistmine
 • Võime kajastada oma edu kui õppijat / professionaalset praktikut

Programmi eesmärk on toetada tõhusat üleminekut õpingust tööhõivesse, ühendades selgelt teoreetilised teemad ja akadeemilised uuringud tänapäeva tööstuspraktikaga. Õpilased saavad tutvuda elukestva õppe lähenemisviisidega, mis võimaldavad neil jätkata oma teadmiste ja arusaama edasiarendamist ning uute oskuste arendamist kõrgtasemel pärast lõpetamist.

Condé Nasti mooduli kolledž


Kursusest


Business Pathway *
See keskendub meediatööstuse juhtimise kommertslikele aspektidele. Sobib neile, kellel on äri- või meediatase, kes soovivad jätkata karjääri mood meediasektori juhtimises ja turunduses. Moodulid, mis on sellel Pathway ainuõigused, on järgmised:
 • Äri
 • Meediumimärgistus
* Äri Pathway MA Fashion Meedia Practice on väga selge keskendumine meediatööstuse, mitte moe üldiselt. Igaüks, kes soovib üldisemat moe- / luksuslikku äriharidust, on suunatud meie koostööprogrammile Richmondi Ülikooliga: MA Brändihaldus [lisada link].

Ajakirjanduse Pathway
Põhirõhk on prindi- ja digitaalplatvormide kirjutamisel, kuigi õpilased uurivad ka teisi meediume. See Pathway on sobiv andekatele kirjanikele / kommunikaatoritele, kellel on väga tugev tööprofiil. Selle valiku ainus moodul on:
 • Mood kirjutamine
 • Planeerimine

Loova suuna Pathway
Väga praktiline Pathway mis võimaldab õpilastel arendada oma olemasolevaid visuaalse kommunikatsiooni oskusi, keskendudes moel. Ideaalis sobivad neile, kellel on loomingulised kraadid ja tugevad portfellid sellistes valdkondades nagu fotograafia või graafiline disain. Kandidaatidel eeldatakse olemasolevate oskuste eelistatavat loomingulist esitamist - see annab võimaluse kasutada neid oskusi moes. Moodulid, mis on sellel Pathway ainuõigused, on järgmised:
 • Multimeedia tootmine
 • Visuaalne kultuur

MA programmi põhifunktsioonid:
 • 4-nädalase tööpaigutuse võimalus
 • Condé Nasti asjassepuutuvate asjatundjate ja talitustega kohtumiste korraldamine, et toetada lõpliku projekti / väitekirja uurimist
 • Juurdepääs firma arhiividele ja raamatukogule Vogue'i majas
See intensiivne programm on täistööajaga üle ühe aasta koos õpetatavate seansside, töökogemuse, suunatud õppetöö ja sõltumatute uuringute kombinatsiooniga.


Karjäär

Condé Nasti mooduli kolledž
Viimastel aastatel on tehnoloogia arengud käivitanud sektori uued võimalused ja enam ei ole niisugune selgesti eristatav mood meediat ja moekaupade füüsilist kauplemist. Kaupade müügi piiride eemaldamine ja meediasisu loomine, mis uurib ja edendab moe, suurendab karjääri ulatust ja moedesedia professionaalid liiguvad nüüd sujuvalt ajakirjade ja ametikohtade rolliga peamiste moekaubamärkide ja jaemüüjate vahel, pannes rõhku MA, mis on seotud üha suurema hulga töövõimalustega.
Eriti moes meedias sobib see kursus neile, kes soovivad jätkata karjääri, näiteks toimetajad, kirjastajad, redaktorite haldajad, kirjanikud, stilistid, kunstijuhid ja moekunstnikud, nimetades vaid väheseid. Kursuse kestel uurivad üliõpilased ajakirja pealetükkides välja toodud rolle ja digitaalse meedia kasvavaid võimalusi.


Programmi struktuur


See on väga intensiivne täistööajaga õppekava. Õpilased osalevad kolledži kursustel kaks nädalat nädalas, ülejäänud kolm päeva on vaja suunatud ja iseseisvat õpet. Osalise tööajaga õppetöö käigus ei ole võimalik läheneda, kuna üliõpilased peaksid klassiruumis, tööstusharu kõnelustel, õpikodades ja välistegevusteks olema esmaspäevast reedeni kättesaadavad.
Programm on struktureeritud nelja kümne nädala jooksul. Esimesed kolm õpetatakse ja lõplik termin on sõltumatu uuring lõpetada lõputöö. MA on rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon, mille on kinnitanud Buckinghami ülikool, väärtusega 180 krediiti QCF tasemel 7.


Kursuse kellaajad

2018 -2019

 • Tähtaeg 1: 1. oktoober - 14. detsember 2018
 • Tähtaeg 2: 7. jaanuar - 15. märts 2019
 • Kestus 3: 25. märts - 14. juuni 2019 (sisaldab kahe nädala rebenemisi 15.-26. Aprillil)
 • Tähtaeg 4: 24. juuni - 30. august 2019

2019–2020

 • 1. tähtaeg: 30. september - 13. detsember 2019
 • 2. tähtaeg: 6. jaanuar - 13. märts 2020
 • 3. tähtaeg: 23. märts - 9. juuni 2020
 • 4. tähtaeg: 29. juuni - 4. september 2020

Kursuse tasud


28 368 kr (koos käibemaksuga)

Õppemaksu võib tasuda osade kaupa aastaringselt.

Sellele kursusele pole saadaval stipendiume või rahastamisvõimalusi.


Sisenemise nõuded


Taotlejatel peab olema diplomi tunnistus, eelistatavalt 2: 1 või kõrgemal. Valitud Pathway tuleb märkida taotluse esitamise etapis. Individuaalsete võimaluste sisenemise nõuded on järgmised:

 • Äri:
  Media Business Pathway peaksid taotlejad omama ettevõtlusalast kraadi või üldist meediumit. Portfellile ei ole mingit nõuet, kuid taotlejatel palutakse esitada 1000-sõnaline avaldus, mis näitab nende arusaamist kursuse fookusest, nende tausta asjakohasusest ja kohaldamise põhjustest.
 • Ajakirjandus:
  Fashion ajakirjanduse taotlejad peavad pakkuma tööd portfelli, et näidata tugevat kirjutamisoskust ja selget huvi moesektoris. Eelistatud on inglise või humanitaarteaduslik haridus (näiteks inglise kirjandus, filosoofia või kunstiajalugu). Samuti kaalume taotlejaid, kellel on üldine mood või meediakraad.
 • Loominguline suund:
  Creative Pathway peaksid taotlejad olema disainitud / visuaalsed kraadid asjakohasel teemal, nagu graafiline disain, kunstiteos või fotograafia. Loomeoskuste demonstreerimiseks on oluline portfell.


Me tervitame taotlusi nende seast, kes on õppinud oma valitud Pathway teemasid, kuid see programm ei sobi neile, kes juba omavad samu teemasid (nt Fashion Meedia, Fashion Journalism või Creative Direction).

Need, kellel on täiesti mittesobivate õppeainete (näiteks teaduse või matemaatika) kraadid, on suunatud meie Vogue'i moodi diplomile või Vogue'i moodi tunnistusele, mis on sissejuhatavad kursused, mis pakuvad sammu moel põhineva karjääri või võimaliku kandideerimise suunas MA pärast edukat lõpetamist .

Põhjaliku teabe saamiseks klõpsake siin.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Conde Nast Collegeis »

Viimati uuendatud Oktoober 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 28, 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
28,368 GBP
28 368 kr koos käibemaksuga
Deadline
aug 24, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 28, 2020
End Date
aug 27, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 24, 2020

sept 28, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 24, 2020
End Date
aug 27, 2021

What the Students say