MA meediateaduse tava

Üldine

Programmi kirjeldus

äri, moeajakirjanduse või loomingulise suuna abil


MA Fashion Meedia Practice on unikaalne tööstusharu keskendus programm, mis pakub kolm võimalikku Pathways , mis kõik keskenduvad core ala Condé Nast teadmisi. Pakutud kolm erilist eriala (Media Business, Fashion Journalism ja Creative Direction) tuginevad Condé Nasti väljaannete ja laiema moe- ja meediatööstuse teadmistele ja praktikale. Programm ühendab sõltumatu teadustöö õpetatava akadeemilise sisuga ja kõnelused / meistrikursused juhtivate tööstuse spetsialistid.

Programmi põhieesmärk on pakkuda õpilastele võimalusi moe- ja meediatööstuse valitud valdkondade jaoks tõhusateks praktikuteks. Kõik Pathways suunatud tõhusate kommunikatsioonide saavutamiseks vajalike ülekantavate oskuste arendamisele ning lõpetajate väljaõppele antakse võimalus omandada ja näidata järgmist:

 • Kriitiline teadlikkus moe- ja meediatööstuse aktuaalsetest probleemidest ja arengutest;
 • Kriitilise mõtlemise oskuste tõhus rakendamine;
 • Ametialase vastutuse, aususe ja eetika tundmine ja mõistmine;
 • Võimalus kajastada oma edusamme õppija / praktikuna.

Programmi eesmärk on toetada tõhusat üleminekut õpingust tööhõivesse, ühendades selgelt teoreetilised teemad ja akadeemilised uuringud tänapäeva tööstuspraktikaga. Õpilased saavad tutvuda elukestva õppe lähenemisviisidega, mis võimaldavad neil jätkata oma teadmiste ja arusaama edasiarendamist ning uute oskuste arendamist kõrgtasemel pärast lõpetamist.

Condé Nesti moe- ja disainikolledž keskendub tugevalt ettevalmistamisele tööstusele. Kolm Pathways esindavad ja uurivad erinevaid meediakanalite karjäärivõimalusi, vastavalt vajadusele õpilastele, kellel on selge visuaalse, kirjaliku või ärisuhtluse võime. Iga tegevussuund kajastab selget karjääriteed kirjaniku, loovpraktikumi või ärijuhina moe- või meediaorganisatsioonis.

Kursusest

Pathway *

See keskendub meediatööstuse juhtimise kommertslikele aspektidele. Sobib neile, kellel on äri- või meediatase, kes soovivad jätkata karjääri mood meediasektori juhtimises ja turunduses. Moodulid, mis on sellel Pathway ainuõigused, on järgmised:

 • Loomemajanduse äri ja juhtimine
 • Meediumibränd ja äriarendus

* Ettevõtte Pathway on MA Fashion Media Practice väga selgelt keskendunud meediatööstusele, mitte moodile üldiselt. Kõik, kes soovivad üldisemat moodi / luksusega seotud ettevõtluskraadi, suunatakse meie koostööprogrammi Richmondi ülikooliga: MA Luxury Brand Management [sisesta link].

ajakirjandus Pathway

Põhirõhk on prindi- ja digitaalplatvormide kirjutamisel, kuigi õpilased uurivad ka teisi meediume. See Pathway on sobiv andekatele kirjanikele / kommunikaatoritele, kellel on väga tugev tööprofiil. Selle valiku ainus moodul on:

 • Moekirjutamine ja kriitika
 • Toimetuse sisu kavandamine ja haldamine

Loomingulise suuna Pathway

Väga praktiline Pathway mis võimaldab õpilastel arendada oma olemasolevaid visuaalse kommunikatsiooni oskusi, keskendudes moel. Ideaalis sobivad neile, kellel on loomingulised kraadid ja tugevad portfellid sellistes valdkondades nagu fotograafia või graafiline disain. Kandidaatidel eeldatakse olemasolevate oskuste eelistatavat loomingulist esitamist - see annab võimaluse kasutada neid oskusi moes. Moodulid, mis on sellel Pathway ainuõigused, on järgmised:

 • Multimeedia tootmine
 • Visuaalne kultuur ja moes loominguline suund

MA programmi põhijooned:

 • 4-nädalase tööpaigutuse võimalus
 • Condé Nasti asjassepuutuvate asjatundjate ja talitustega kohtumiste korraldamine, et toetada lõpliku projekti / väitekirja uurimist
 • Juurdepääs firma arhiividele ja raamatukogule Vogue'i majas

See intensiivne programm on täistööajaga üle ühe aasta koos õpetatavate seansside, töökogemuse, suunatud õppetöö ja sõltumatute uuringute kombinatsiooniga.

Karjäär

Condé Nesti moe- ja disainikolledž pakub üliõpilastele ja koolilõpetajatele karjäärinõustajaid, kasutades meie ulatuslikke tööstusalaseid kontakte ja valmistades õpilasi ette töötamiseks elavate tööstusprojektide ja tööpraktikate kaudu.

Viimastel aastatel on tehnoloogia arengud käivitanud sektori uued võimalused ja enam ei ole niisugune selgesti eristatav mood meediat ja moekaupade füüsilist kauplemist. Kaupade müügi piiride eemaldamine ja meediasisu loomine, mis uurib ja edendab moe, suurendab karjääri ulatust ja moedesedia professionaalid liiguvad nüüd sujuvalt ajakirjade ja ametikohtade rolliga peamiste moekaubamärkide ja jaemüüjate vahel, pannes rõhku MA, mis on seotud üha suurema hulga töövõimalustega.

Eriti moes meedias sobib see kursus neile, kes soovivad jätkata karjääri, näiteks toimetajad, kirjastajad, redaktorite haldajad, kirjanikud, stilistid, kunstijuhid ja moekunstnikud, nimetades vaid väheseid. Kursuse kestel uurivad üliõpilased ajakirja pealetükkides välja toodud rolle ja digitaalse meedia kasvavaid võimalusi.

Programmi struktuur

See on väga intensiivne täistööajaga õppekava. Õpilased osalevad kolledži kursustel kaks nädalat nädalas, ülejäänud kolm päeva on vaja suunatud ja iseseisvat õpet. Osalise tööajaga õppetöö käigus ei ole võimalik läheneda, kuna üliõpilased peaksid klassiruumis, tööstusharu kõnelustel, õpikodades ja välistegevusteks olema esmaspäevast reedeni kättesaadavad.

Programm on üles ehitatud neljaks kümne nädala pikkuseks perioodiks. Õpetatakse esimesed kolm ja lõplik tähtaeg on lõputöö valmimine iseseisvaks uurimiseks. MA on rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon, mille on kinnitanud Buckinghami ülikool, väärtusega 180 ainepunkti QCF-i tasemel 7.

Kursuse kellaajad

28. september - 4. september 2021

Kursuse tasud

28 368 kr (koos käibemaksuga)

Õppemaksu võib tasuda osade kaupa aastaringselt.

Sellele kursusele pole saadaval stipendiume või rahastamisvõimalusi.

Sisenemise nõuded

Taotlejad peavad olema autasustatud kraadi, eelistatavalt 2: 1 või rohkem. Valitud Pathway tuleb märkida taotluse menetlemise etapis. Üksikute optsioonide sisenemise nõuded on järgmised:

 • Äri:
  Media Business Pathway peaksid taotlejad omama ettevõtlusalast kraadi või üldist meediumit. Portfellile ei ole mingit nõuet, kuid taotlejatel palutakse esitada 1000-sõnaline avaldus, mis näitab nende arusaamist kursuse fookusest, nende tausta asjakohasusest ja kohaldamise põhjustest.
 • Ajakirjandus:
  Fashion ajakirjanduse taotlejad peavad pakkuma tööd portfelli, et näidata tugevat kirjutamisoskust ja selget huvi moesektoris. Eelistatud on inglise või humanitaarteaduslik haridus (näiteks inglise kirjandus, filosoofia või kunstiajalugu). Samuti kaalume taotlejaid, kellel on üldine mood või meediakraad.
 • Loominguline suund:
  Creative Pathway peaksid taotlejad olema disainitud / visuaalsed kraadid asjakohasel teemal, nagu graafiline disain, kunstiteos või fotograafia. Loomeoskuste demonstreerimiseks on oluline portfell.

Me tervitame taotlusi nende seast, kes on õppinud oma valitud Pathway teemasid, kuid see programm ei sobi neile, kes juba omavad samu teemasid (nt Fashion Meedia, Fashion Journalism või Creative Direction).

Need, kellel on kraad täiesti sõltumatutes õppeainetes (näiteks teaduse või matemaatika alal), suunatakse meie Vogue'i moediplomi või Vogue'i moetunnistuse poole, mis on sissejuhatavad kursused, mis pakuvad sammu moepõhise karjääri või võimaliku magistrantuuris õppimise suunas pärast edukat sisenemist valmimine.

Põhjaliku teabe saamiseks klõpsake siin.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Loe edasi

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Näita vähem