MA meediumiruumid

Üldine

Programmi kirjeldus

Looge kogemusi mediaalsetes ruumides: installatsioonid, komplektikujundus, mängukohad ja palju muud

Meie ühiskond on muutumas liikuvamaks: sellised mõisted nagu “kosmos” ja “kaugus” on tänu digitaalsele meediumile põhjalikult muutumas. Täna on terve tööstusharu pühendatud meediumiruumides teabe, kaubamärkide ja kogemuste vahetamisele ja tootmisele .

Euroopa University of Applied Sciences Europe annab teile oskused muuta virtuaalses ja füüsilises ruumis toimuv suhtlus inspireerivaks ja kestvaks kogemuseks. Meediumiruumide magistriprogrammis saate teada, kuidas analüüsida ja leida ruumilisi , liikuvaid ja mittelineaarseid väljendusvorme ning kuidas neid rakendada omaenda ruumiliste mõistete jaoks. Tänu helikandjate kompetentsusele, mis teil koolilõpetajana on, saate suurepärases positsioonis välja töötada keeruka ja keeruka disaini ning tehnoloogilisi lahendusi multidistsiplinaarse väljakutsetega.

UE Media Spaces program

Meie ülikool keskendub teie arengule. Sellepärast õpetame väikestes õpperühmades ning sõbralikus ja isiklikus õhkkonnas . Jälgime teie individuaalset arendusprotsessi ja aitame teil määratleda teie anded ja tugevused, aidates teil samal ajal välja töötada oma visuaalset allkirja. Teid õpetavad tunnustatud loomemajanduse õppejõud ja õppige ülikoolilinnas, mis asub kesksel kohal, on varustatud uusima tehnoloogiaga (fotostuudio, VR-seadmed, printimis- ja skannimislabor, MacPools jne) ning mis on tuntud oma rahvusvahelise ja inglise keelt kõnelev tegelane.

Euroopa University of Applied Sciences Europe saate isegi võimaluse oma õpinguid ja karjääri aktiivselt kujundada. Sõltuvalt isiklikest karjäärieesmärkidest valite oma erialad ja saate valida interdistsiplinaarsete õppeainete hulgast . Meie ülikoolis õpetatavad programmid hõlmavad ka praktilisi projekte loomemajanduse tipppartneritega, õppekäike ja töötubasid , mis valmistavad teid suurepäraselt ette teie unistuste tööks.

Faktid:

 • Kraad: magistrikraad (MA)
 • Ülikoolilinnak: Berliin
 • Õppekeel: inglise keel
 • Semestri algus:
  • Talvine poolaasta: september
  • Suvine semester: märts
 • Semestrite arv: 3 semestrit (üks semester võrdub 6 kuuga)
 • Programmi tüüp: täistööajaga, järjestikune
 • Autorid: 90 EAP
 • Tähtsündmused:
 • Keskenduge individuaalsele arengule väikestes õpperühmades ja isikliku atmosfääriga. Loov vabadus, professionaalne varustus ja praktilised projektid. Loomemajanduse tuntud õppejõudude õpetamine.
 • Õppemaksud:
 • EL-i taotlejatele: 11 400 eurot aastas
 • Kolmandatest riikidest pärit taotlejatele: 12 600 eurot aastas

Mis teeb sellest silmapaistva õppega Euroopa University of Applied Sciences Europe ?

Euroopa University of Applied Sciences Europe on riiklikult akrediteeritud, seda on mitmel korral antud ja see on üks 25-st rahvusvahelisest lähenemisviisist parimat ülikooli maailmas.

Siin õpid väikestel kursustel, nii et saate meie professoritega individuaalset tuge ja isiklikku kontakti. Kõik meie õppejõud on edukad eksperdid kunsti- ja disainimaailmas.

Mitmesugused programmid võimaldavad teil määratleda oma uuringute interdistsiplinaarseid kursusi ja anda teile juurdepääsu kõigi piirkondade kaasaegsele varustusele alates fotograafiast kuni mängu kujundamiseni.

Õppimine Saksamaal University of Applied Sciences Europe

Me rõhutame rahvusvahelisust. Sellepärast olime meie seas esikohal 25 üliõpilaste liikuvuse ja rahvusvahelisel orientatsioonil (U-Multirank 2016). Meie arvukad rahvusvahelised üliõpilased tulevad üle kogu maailma, et jätkata kõrgelt hinnatud (riigi ja ZEvA tunnustatud) saksa kraadi, mida õpetatakse täielikult inglise keeles.

Uuendajate riigina tuntud Saksamaa on ideaalne koht kraadi saamiseks. Saksamaa on suurim majandusjõud ning kõrgtehnoloogia- ja autotehnoloogiate keskus Euroopas. Lisaks on Saksamaa eriti turvaline ja elamisväärne riik, kus on suhteliselt madalad õppemaksud ja taskukohased elamiskulud. Lisaks on Berliini tuntud kui Euroopa algkapitali, loomingulisuse magneti ning noorte ja ettevõtjate "olemispaika".

Sellepärast julgustame rahvusvahelisi üliõpilasi siia meiega koos õppima. Nüüd saate taotleda oma riigi koolikraadi. Seejärel vaatame teie taotluse läbi ja juhime teid protsessi läbi.

Töö õpingute ajal

Me tahame, et teie õpingud sobiksid ideaalselt teie elus. Sellepärast toimuvad magistrikursuste kursused kolmapäeva pärastlõunal kuni reedeni ja mõnikord laupäeva pärastlõunal semestri ajal. Nii saavad osaajaga töötamine ja õppimine ühilduvaks.

Siiski on täistööajaga õppekursuste ettevalmistamine ja järelkontroll vajalik ja neid tuleb kaaluda.

Programm - interdistsiplinaarsed kursused, projektid jm

Meediaruumide magistriprogramm on projektipõhine kraadiõppe programm ja sobib suurepäraselt üliõpilastele, kes on lõpetanud ülikooli tasemel bakalaureuseõppe kunsti-, disaini- või meediateemalises valdkonnas. Euroopa University of Applied Sciences Europe teil ainulaadne võimalus anda oma isiklikud kujundamisoskused ja taust ning teha neist midagi tähenduslikku - olgu see siis kommunikatsioonidisainis, meediumidisainis, arhitektuuris, lavakujunduses, disainihalduses või meedias teooria.

Kaks esimest semestrit koosnevad interdistsiplinaarsetest projektipõhistest uuringutest, erinevate meedia- ja protsessipõhiste sündmuste teooriast, samuti kohustuslike kursuste kataloogist. Töötate meeskonnas terve semestri vältel ühise väljakutse nimel ja läbite projekti tüüpilised etapid, nagu teeksite oma tulevases karjääris: alates uurimistööst, planeerimisest ja kontseptsiooni loomisest kuni realiseerimise, dokumenteerimise ja esitlemiseni.

Kogu 3. semester on pühendatud oma magistritööle. See moodul hõlmab lõpetamist oma väitekirja, mis koosneb disaini-praktikas osa ja akadeemiline osa.

Programm pakub põhjalikku praktilist lähenemist, mis loob piiramatuid võimalusi uute hübriidsete ideede uurimiseks ja uute karjäärivaldkondade avastamiseks - ennekõike digitaalmeedia valdkonnas.

* Kandideerida saavad ka üliõpilased, kes lõpetavad praegu bakalaureuse kraadi. Lisateabe saamiseks lugege meie sisseastumisnõudeid.

Teie karjäärivõimalused kraadiga meediaruumides

Media Spaces'i magistriõppeprogrammi lõpetajad on võimelised analüüsima ja leidma ruumilisi, liikuvaid ja mittelineaarseid väljendivorme ning seejärel rakendama tulemusi enda ruumi kontseptsiooni loomiseks. Tänu muljetavaldavale pädevusele on nad võimelised välja töötama disainipõhiseid ja tehniliselt keerukaid lahendusi komplekssetele multidistsiplinaarsetele väljakutsetele.

Lisaks on neil suurepärased teadmised tehnoloogiate kavandamise, korraldamise ja tootmistehnoloogia kohta ning projektide edukaks realiseerimiseks vajalike vahendite kohta. Need võivad ulatuda installatsioonidest, kujundatud kujundusest, mängukohtadest ja 3D-piltide teisaldamisest kuni juhtimissüsteemide, brändiesitluste, arhitektuuri ja sisekujunduseni väljapanekute ja sündmuste kujundamiseni, “andmeruumide” visualiseerimise ja teaduslike visuaalide genereerimiseni.

Lisaks sellele kvalifitseeritakse meediumiruumide magistriprogrammi lõpetanud tööd interdistsiplinaarsetes, kultuuridevahelistes ja rahvusvahelistes projektirühmades ning nende juhtimisel, samuti ettevõtluse või vabakutselise töö tegijana kunsti-, disaini valdkonnas. See loob ka ideaalse aluse kõrge kvalifikatsiooniga juhtimiskarjääriks ettevõtte meediaosakonnas või akadeemilise karjääri rajamiseks.

Õppemaksud ja rahastamine

Eraülikoolina rahastab meid mitte riik, vaid õppemaks. Sel põhjusel maksab meie ülikoolis õppimine rohkem kui avalikus ülikoolis. Kuid see on seda väärt: meie lõpetajad vastavad disaini põhinõuetele ja see eristab neid paljude avalike ülikoolide lõpetajatest. Teie tööhõive ja sissetulekute väljavaated on oluliselt paranenud.

Kõik kulud sisalduvad igakuises õppemaksus.

Pakume teile hea meelega teavet oma õpingute rahastamise ja võimalike stipendiumide kohta. Kui teil on lisaküsimusi, võib meie õpilasesinduse büroo anda teile üksikasjalikku teavet.

Kandideeri täna Euroopa University of Applied Sciences Europe

Talvesemestriks, mis algab 01. septembril, on võimalik taotleda aasta ette.

Sisseastumisprotseduur sisaldab umbes 45-minutist isiklikku vestlust ning teie ettepaneku ja portfelli ülevaatamist. Samuti testitakse teie inglise keele oskust.

Valikukomisjon vaatab teie taotluse ja dokumendid läbi järgmiste kriteeriumide alusel (tähtsuse järjekorras):

 1. Lõputöö sisu ja vormi
 2. Teie bakalaureusekraadi olulisus vastavalt magistriõppekavale ja ainepunktide suurus (samaväärne 210 EAP-ga)
 3. Portfelli sisu, kujundus ja asjakohasus teemale
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Loe edasi

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Näita vähem
Berliin , Iserlohn , Hamburg + 2 Rohkem Vähem