Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

See, mida me otsime ja julgustame seda programmi, on kartmatu lähenemine loomingulisele väljendusele, fanaatiline tehnika ja teadlik professionaalsus. Keskendutakse selle uurimistulemuse tugevdamisele ainulaadsete teadmiste ja tänapäeva globaalse teadlikkusega poliitikateemalise arutelu kaudu. Me toetame jätkuvalt tugevat tööeetikat mitmesuguste isiklikult juhitavate, tööstusharudele orienteeritud ja ristprogrammide projekteerimisega. Individuaalsuse realiseerimine globaalse disaini kontekstis võimaldab meie suurepäraseid sidemeid disainerite, rahvusvaheliste moemajade, programmidevaheliste suhete ja spetsiaalse personali meeskonnaga.

Uued ideed, materjalid, meetodid ja kujundusrakendused on pidevalt pärit meie õpilastele. Fashion töötajad püüavad luua loomingulise avastuse jaoks mõeldud kursikeskkonda, mis pakub igale õpilasele nii kontseptuaalse hoolduse kui ka tehnilisi juhiseid oma 3D-disaini eesmärkide saavutamiseks.

Moodsad naiste ja meeste rõivad pakuvad

 • mis on suunatud oma valdkonna spetsialistide loomisele: disainerid / valmistajad, kes juhivad oma distsipliini tugevast isiklikust visioonist ja kirglikust pühendumusest tehnikale
 • üks üks õpetused, mis arendavad elavat intellektuaalset arutelu töö ja ambitsioonide üle.
 • õppekava, mille eesmärk on arendada enesekindlust, tasakaalustades loovat väljendust, tehnilist pädevust, suhtlemist ja professionaalsust
 • suurepärased tehnilised vahendid, mis pole mitte ainult moodsad, vaid ka muudes valdkondades nii tehniliselt kui traditsiooniliselt
 • elav ja pühendunud stuudio ruum ja töökojad
 • pidevalt arenev külastusõpetajate kogu moetööstuse tahke, virtuaalsed ruumid, bio-disain, filosoofia, mängude disain, joonistus: võtmeisikud nende erialade esirinnas
 • aktiivselt soodustades ja hõlbustades kolledži hõlmavat interdistsiplinaarset uurimist
 • projektidega koostööd rahvusvaheliste korporatsioonide, firmade ja moemajade, sealhulgas Adidas, Brioni, Bill Amberg, IFF, Lesage, Missoni, teadusmuuseumi, 100% optiliste, Swarovski ja Sophie Hallette
 • võimalused esindamiseks suurte näituste ja võistluste, sealhulgas ASVOFF, Burberry, Levis, Loewe, Swarovski, IFF, ITS (Trieste), Hyeres, H

Meil on suurepärased kraadiõppe sihtkohad, sealhulgas Adidas, Alexander McQueen, Balenciaga, Burberry, Celine, Chloe, Faye Toogood, Gucci, Givenchy, Lanvin, Loewe, Louis Vuitton, Martin Margiela, Paul Smith ja Rapha.

Edukate vilistlastega koos oma kogudega on Christopher Bailey, Erdem, Holly Fulton, Marta Jacubowski, Christopher Raeburn, Heikki Salonen, Sibling. Studio XO, Maiko Takeda, Philip Treacey, Sophia Webster ja Xiao Li.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Püüame registreerida õpilasi, kes:

 • on kujutlusvõimelised, enesestmõistetavad, kindlad, kirglikud nende distsipliini, tehniliselt uudishimulike ja professionaalselt orienteeritud
 • mõista, et nende pühendumine kursusele on märkimisväärne investeering nende tulevikku.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi kõrgema personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Portfell peaks illustreerima kogu teie loomingulise töö ulatust ja andma ülevaate mõlemast, arenemisest ja ideede uurimisest ning visuaalselt ahvatlevast.

Palun esitage kuni kümme valmis või viimistletud digitaalset pilti. Igal peamisel pildil võib olla kuni kuus asjakohase visuaalse uurimistöö või ettevalmistustööga seotud pilti, näiteks joonistused, sketchbooki skaneeringud või kontekstuaalsed viited, mis on teie loomingulise mõtlemisega seotud.

Pildid peavad olema JPG- või PNG-vormingus (2 MB max, eelistame 1024 x 768 pikslit või rohkem).

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite esitama valiku oma esituse oma füüsilises vormis, samuti viimase töö või käimasoleva töö kohta. Palun tooge lõpule mõni teie praegustest portfelliprojektide projektidest valmistatud tolesid / rõivaid.

Teil tuleb esitada käimasoleva tööde portfell ja komplektne projekt.

Selle etapi aruteluks on vaja ka isiklikku uurimisettepanekut.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
28,400 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev