MA moekommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA Fashion teatis võimaldab spetsialistidel ja kraadiõppuritel moodustada moodi moodsa mooduli kaudu, mis keskendub laiema moetööstuse varasematele, praegustele ja tulevastele stsenaariumidele. Õpilased alustavad Conde Nast Publishing'iga seotud haridust, pakkudes eksklusiivset juurdepääsu ja toetust, mis on võrreldamatu teistes õppeasutustes.

See kursus on spetsiaalselt ette nähtud selleks, et pakkuda inimestele, kes soovivad siseneda moetööstusse, kellel ei pruugi olla erialateadmisi ja / või kogemusi selles spetsialiseeritud ja mitmekesises valdkonnas. Kursus annab teile ülekantavad oskused ja teadmised, mida saab rakendada mitmesuguste karjäärivõimaluste ja Pathways . Moodide ja kaubamärkide kommunikatsioonile keskenduv kursus hõlbustab suhtlemist visuaalsetes, verbaalsetes ja kirjalikes vormides, kasutades ära varasemaid õpinguid ja erialaseid teadmisi.

See MA on rahvusvaheliselt tunnustatud Buckinghami ülikooli poolt kinnitatud kvalifikatsioon, mille väärtus on 180 krediiti QCF 7 tasemel.123222_2N5A2896-2_568x379.jpg

Kursuse struktuur

Te õpite seda kursust ainsa Ühendkuningriigi moehariduse pakkujaga, kes tegutseb moetööstuses. See ainulaadne keskkond annab teile sisemise perspektiivi, et õppida moeside sisemist tööd kõigis selle vormides ja seda, kuidas loovtööstus toimib, ning juurdepääsu oma valdkonna ekspertidele.

Mis iganädalased külalisesinejad esindavad laia valikut elukutseid moe- ja loomemajanduses, siis õpid otse kogenud akadeemikutelt ja praktikutelt.

MA programmi esimesel ametiajal uuritakse moekultuuri tipptasemel muutusi ning hõlbustatakse ka visuaalse tundlikkuse ja suhtlemisoskuste arendamist. Omandatud teadmised ja oskused toetavad ja toetavad jätkuvat uuringut, pakkudes väärtuslikku konteksti ja moe kui suhtlusvormi teadlikkust.

Teise ametiaja eesmärk on kaasata oma kujutlusvõimet, loovust ja ettenägelikkust - palutakse teil moetööstust ümber kujundada, küsitledes, kuidas mood tulevikus keskkondades kogeda, kasutada ja kasutada.

Kolmas ametiaeg arendab koostöösoskusi ja leidlikkust tööstuspõhise projekti juurutamisega ning uurib ja uurib mõningaid keerulisi eetikaküsimusi, millega moetööstus täna silmitsi seisab. Õppimiskogemuse põhielement on, et te seate kahtluse alla oma potentsiaalse rolli moetööstuses ja mõtiskleme, mida ja kuidas saate positiivse mõju või panuse oma valitud spetsialisti valdkonnas.

Lõplik termin ühendab eelmise uuringu põhiaspekte, võimaldades teil arendada oma enda teemasid, ideid ja moeviisi vorme oma valitud erialal. Lõplik moeprojekt pakub Teile võimalust tutvustada tööd, mida toetab väitekiri, mis näitab teie akadeemilist võimet, iseseisvat mõtlemist ja loovust.

Kursuse peamised sündmused on järgmised:

 • Juurdepääs professionaalsetele tööstuse mentoritele nii Condé Nastilt kui ka laiemast moetööstusest
 • Tasumata tööstuse kõlarid
 • Karjäärinõustamine
 • Juurdepääs Vogue House'ile ja Vogue'i arhiivile

Moodulid:

 • Brändi kommunikatsioon
 • Mood uuesti ette kujutada
 • Creative Research: moeturg
 • Loov koostöö: rakendatud moekommunikatsioon
 • Lõplik moekommunikatsiooni projekt123283_2E104868-394B-4930-9976-AF4D3EBBDFA3.jpg

Tasud ja rahastamine

28 368 kr (koos käibemaksuga)

Kursitasu maksmine:

 • Selle kursuse koha kinnitamiseks ja kindlustamiseks palutakse õpilastel maksta hoiust summas 1200 naela, mis on meie poolt pakutava pakkumise saamise hetkel.
 • UK / ELi õpilased võivad õppemaksu tasuda osamaksetena kogu aasta jooksul.
 • Rahvusvahelistel üliõpilastel palutakse enne kolledži saabumist ja enne CASi väljaandmist tasuda oma õppemaksu täies ulatuses.

Stipendiumid ja alternatiivne rahastamine:

 • Selle kursuse jaoks ei ole praegu stipendiume ega rahastamisvõimalusi.

Täiendavad kursuse kulud:

 • Välismaal on vabatahtlik õppereis, mida kursuse tasu ei kata. See toimub kevadel ja lisateavet antakse kursuse alguses.

Õppimine ja elamine Londonis

 • Lisainformatsiooni Londonis õppimise ja selle kohta, mida see võib maksta, külastage meie Living in London veebilehel.
 • Kui soovite teavet Condé Nast College'is õppimise ajal, külastage meie majutuse juhendi veebilehte.

Sissepääs ja sisenemise nõuded

Selle kursuse sisestamise standardnõuded on järgmised:

 • Autasustamine, soovitavalt 2: 1 või kõrgem või samaväärne ELi / rahvusvaheline kvalifikatsioon.
 • 18 aasta vanused või vanemad kursuse esimesel päeval

Eelneva kogemusliku õppe akrediteerimine (APEL)

Taotlused on teretulnud inimestelt, kes ei täida standardseid sisenemisnõudeid, kui nad suudavad akadeemiliseks õppimiseks vajalikke oskusi ja oskusi ulatuslikult näidata kraadiõppe tasemel. Asjakohane õppimine, mis on toimunud mitmesuguste kogemuste kaudu, mis on sageli struktureerimata, isiklikud ja alateadlikult saadud, võivad olla võrdsed traditsioonilise kursuse läbinud õpilaste õppega formaalse hariduse kaudu. Erakorralisi taotlejaid, kes ei vasta tavapärastele sisenemisnõuetele, võib siiski arvesse võtta APELi kaudu. Vastuvõtud ja akadeemilised meeskonnad kaaluvad iga rakendust, mis näitab erakordseid tugevusi ja alternatiivseid tõendeid, mis võivad sisaldada järgmist:

 • Töökogemus
 • Akrediteerimata kursused
 • Ulatuslik lugemine ja uurimine
 • Isikliku avalduse kvaliteet, asjakohasus ja usaldusväärsus
 • Erakordselt tugev akadeemiline või kutsealane viide
 • VÕI nende kombinatsioon

Iga taotlust käsitletakse eraldi, kuid me ei saa igal juhul tagada pakkumist.

Inglise keele nõuded

 • IELTSi tase 6.5 või kõrgem või samaväärne turvaline inglise keele test (SELT)
 • Täielik teave on meie rahvusvahelise õpilase veebilehel.

Valikukriteeriumid

Me valime taotlejad vastavalt potentsiaalsele ja praegusele võimele järgmistes valdkondades:

 • Oskab näidata tugevat isiklikku identiteeti
 • Näitab potentsiaali kursuse kasuks
 • Tal on suurepärased suhtlemisoskused
 • Näitab motivatsiooni ja pühendumust

Kuidas taotleda MA moe kommunikatsiooniprogrammi

Kõik taotlejad peavad veebipõhise taotlusvormi täitma nupu Rakenda kohe abil ja esitama ühe järgmistest:

 • Sobiv portfell
 • Tükk kirjalik töö
 • Täitke kolledži väljakutse

Edukad taotlejad kutsutakse osalema akadeemilise meeskonna liikme intervjuus.

Lisateavet leiate kolledži veebisaidilt .

Karjäär ja professionaalne areng

Condé Nasti mooduli kolledž

Kogu õpikogemuse jooksul julgustatakse teid arendama oma tööstusharu lingid ja hankima potentsiaalse paigutuse, mis aitab kaasa teie õppimisele ja professionaalsele arengule, laiendades samal ajal oma teadmisi konkreetsete rollide ja karjääri kohta.

Õpilaste isiklik ja professionaalne areng on kogu uuringu jooksul jätkuvalt keskendunud ning moodustab võtmeteguri potentsiaalsete praktikate hankimisel ja moetööstuse tulevase karjääri kindlakstegemisel.

Viimastel aastatel on tehnoloogilised edusammud kaasa toonud uusi võimalusi moekommunikatsioonis ning nüüd on olemas palju erinevaid ja põnevaid karjäärivõimalusi nii kirjastamisel kui ka brändi suhtlemisel. Piirid toodete kaubandusliku müügi ja meediasisu loomise vahel on lagunenud, et luua meedia- ja elustiilitööstuse kõikides valdkondades meediasuhtluse jaoks põnev loominguline maastik, mille tulemuseks on üha laialdasem töövõimalus.123295_SuzyMenkeswiththestudents.jpg

Miks õppida Condé Nast College'iga?

Te õpite seda kursust ainsa Ühendkuningriigi moehariduse pakkujaga, kes tegutseb moetööstuses. See ainulaadne keskkond annab sulle väljavaateid moeteabe sisemisele toimimisele kõigis selle vormides, samuti loomemajanduse toimimise viisi. Teil on ainulaadne juurdepääs oma valdkonna ekspertidele.

Mis iganädalased külalisesinejad esindavad laia valikut elukutseid moe- ja loomemajanduses, siis õpid otse kogenud akadeemikutelt ja praktikutelt.

Teie ülikoolilinnak

Condé Nast College asub kaasaegses hoones Londoni loomingulise ja kultuurilise keskuse Soho südames. Paljude filmi-, moe- ja meediamajade ümbruses on teile ainulaadsed võimalused professionaalseks koostööks ja kultuurikogemusteks. Kolledž on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Condé Nasti rahvusvahelisest peakorterist ja ikooniks olevast Vogue House'ist, mida meie õpilased külastavad osana oma professionaalsest maailmast.

Kes õpetab Condé Nast kolledžis?

Condé Nast College'i akadeemiline meeskond pakub mitmekesist tausta ja teadmistebaasi laiema moetööstuse kohta. Individuaalsed lingid ja jätkuvad uuringud pakuvad pidevat värskendusi moetööstuse ja väljaspool seda. Õpetamise kultuur ja stiil on loodud selleks, et suurendada moetööstuse isiklikke perspektiive ning seada kahtluse alla moekommunikatsioon, selle meetodid ja tulevik, toetades ja arendades individuaalseid oskusi ja stiile.

Kursuse ajal õpetab teid nii palju akadeemilisi töötajaid kui ka tööstuse külalisi ja külalisõppejõude.

Mõned meie eelmised tööstussektori kõnelejad: Tommy Hilfiger, Tory Burch ja Victoria Beckham nimetasid vaid käputäis.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Loe edasi

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Näita vähem