MA moeostmise ja turunduse juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See on üheaastane, tööstusharu juhitud programm, mis annab teile võimaluse arendada spetsialiseeritud teadmisi kaasaegse moe kokkuostmise ja turustamise kohta juhtimisalast perspektiivi. Töötatakse välja koostöös tööstuse spetsialistidega, et teavitada uuenduslikke projekte ning säilitada kaasaegset sisu ja edendada uuenduslikke projekte.

Kogu oma magistriõppe vältel arendate oma visuaalsete oskuste arendamiseks ärikontekstis professionaalseid, juhtimis- ja isiklikke võimeid, sealhulgas äriteadlikkuse, läbirääkimis- ja suhete haldamise oskusi, võimaldades teil globaalses tööstuses edukalt tegutseda.

Saate ka põhjalikke teadmisi rahanduse, tööstuse arengu, kasumimarginaalide, hindade, müügi strateegiate ja käibe kohta ning kuidas edukalt kommunikatsiooni ja kaasaegse esitluse kaudu oma ideid edastada enesekindlalt.

Omadused ja eelised

 • Õppekülastused tähtsamatele rahvusvahelistele messidele ja linnadele pakuvad asjakohaseid uurimisvõimalusi kursuste sisu toetamiseks.
 • Teid kogete mitmesuguseid turutasemeid ja tulevasi sihtturge, alates tänavate brändidest kuni väikeste teedrajatiste projekteerimisfirmadega.

Karjääri väljavaated

See kursus valmistab teid ette karjääriks keerulises ja kiiresti muutuvas moemaastikus. Saad vajalikud oskused, et töötada selles kiires tempos tööstuses juhtimistasandil.

Lõpetajad on tavaliselt leidnud karjäärivõimalused moedisaini, tootmise, tootearenduse, turustamise, ostmise, turunduse ja offshore -hankimise kaudu kogu maailmas. Lõpetajad on omandanud töö kõrgetasemelistes ettevõtetes üle maailma, sealhulgas Burberry, X-Bionic, Boohoo, TJX Europe, Farmers New Zealand ja JD Sports.

Sisenemise nõuded

See kursus sobib erineva akadeemilise ja erialase taustaga õpilastele ning lubab tavaliselt vastu võtta üliõpilasi, kellel on ükskõik millises aines hea Suurbritannia autasu kraad või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon. Selle eesmärk on võimaldada moe vastu huvi tundvatel tudengitel omandada kraadiõpe konkreetses moeäris.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Sa saad sügava arusaama ostja ja kaubahindajate rollist ning oskate strateegiliselt planeerida ja valida hulgaliselt kvaliteetseid rõivaid, pidades silmas ettevõtte kasumlikku arengut.

Erinevate projektidega saate teada, kuidas analüüsida müüjaid mõjutavaid tegureid koos isiklike ja praktiliste esitusoskustega. Samuti saate teada, kuidas luua hulgimüügi, jaekaubanduse või internetimüügi jaoks hulgast kasumlikke rõivaid.

Aasta 1

Õpid üksusi, mis annavad teile põhjaliku ülevaate, kuidas ostu- ja turustusprotsessid toimivad globaalses moetööstuses. Tüüpilised üksused võivad hõlmata:

 • Toode
 • Organisatsioon
 • Planeerimine
 • Ostmine
 • Professionaalne tava
 • Tehke
Lisateave selle kursuse kohta

Põhiline sisenemiseelne kursus, kus uuritakse rahvusvahelist moeäri, pole kohustuslik - selle läbimine toimub kursuste esimestel nädalatel oskuste arutelul ja sissejuhatavatel sessioonidel.

Manchesteri moeinstituut

Manchesteri moeinstituut on multidistsiplinaarne partnerlus, mis ühendab moeteadmisi ja talente kogu ülikoolist, Manchesterist ja kogu maailmast.

Rahvusvaheline keskpunkt, mis ühendab hariduse, teaduse ja ettevõtluse, et inspireerida järgmise põlvkonna tööstusjuhte, annab instituut üliõpilastele võimaluse luua võimalusi akadeemiliseks ja ametialaseks arenguks, kasutades ära meie tipptasemel ressursse ja ületamatuid seoseid.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

 • 200 kr

Spetsialiseeritud paber esitluseks või printimiseks / fotoprindiks. Rõivaste, aksessuaaride või materjalide näidised ja materjalid. Statsionaarsed õpilased, organisatsiooni tööriistad, kaustad. Soovitatavaid raamatuid, mis moodustavad ühikute täpsustatud lugemise, võidakse osta, kuid need on saadaval raamatukogu teenuste kaudu. Õpilased valivad sageli sülearvuti ostmise, kuid ülikoolis on kogu vajalik IT ja tarkvara saadaval ning üliõpilased saavad ülikoolilinnaku sülearvuteid laenata.

Paigutuskulud

 • 400 kr

Valikuline õppereis ja faktorikülastused, seotud reisikulud, näiteks söök ja jook, piletid või ühistranspordi kasutamine. Õpilased saavad mõnikord projekti käigus praktikakohti ja see võib tähendada riiklikke / rahvusvahelisi reise ja lühiajalist majutust.

Kutsekulud

Ei ole

Muud kulud

Sõltuvalt aktiivsetest projektidest ja muudest valikulistest pükstest ja võistlustest võib kuluda mõni väike reisikulutus või sellega seotud kulud. Seda toetab sageli osakond ja mõistlikud kulud hüvitatakse.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem