Ülevaade

MA mood: Branding

Õppige mooduskooli, mille auhinnatud moedisainer ja loominguline juht Holly Fulton juhib. Tema loomingulise suuna kohaselt toodab CSVPA mitmekülgseid, loomingulisi inimesi, kes on valmis tegutsema nii kommertslikus kui ka kontseptuaalses moel.

Kogu meie Cambridge'i keskkõrgkoolide 12-kuulises programmis leiate uusi inspiratsiooniallikaid ja uurite uusi pildistamispraktikat puudutavaid uusi suundi, eksponeerides kogu illustratsiooni ja graafilist meediat, kunsti suunda, toimetuslikku (trükitud ja digitaalset), ettevõtte brändingut , stiil, fotograafia ja liikuv pilt, et töötada välja oma ainulaadne allkiri ja lähenemine kaasaegse moebrändimisele. Teete erialaseid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi brändingu- ja reklaamstrateegiate kohta ning rakendama neid kampaaniaid, mis suhtlevad erinevate moetöödega mitmesugustes kaasaegsetes kohtades, reaalsete ja digitaalsete kogemuste ning elavate platvormidega.


Ainulaadsed võimalused

See programm pakub silmapaistvat erialast õppetööd koos ulatuslike akadeemiliste kontaktide ja stuudiojuurdepääsuga. Magistriõppe üliõpilaseks saate kasu:

 • Õppimine moekoolis, mille juhib auhinnatud disainer ja loov direktor.
 • Eksklusiivne juurdepääs meedia ja tööstuse asjatundlikkusele, elustiilidele ja praktikale meie partnerite kaudu, sh Hearst Magazines UK, nimede väljaandja, sealhulgas Harper's Bazaar, ELLE ja Esquire.
 • Ekspertarvamused tööstuse aktiivsetest professionaalidest, kellel on kirglik õpe.
 • Intensiivne õpikogemus, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja ambitsioonidele, kõrgetasemelise personaalse toetuse ja 1: 1 juhendaja ajaga.
 • Võimalused töökohal või tööstusharu juhendamine kursuse osana.
 • Kraadiõppe kvalifikatsiooni peate silma paista ja tulema edasi.
 • Koostöö loomingulise, interdistsiplinaarse ja globaalse kraadiõppe kogukonnaga.
 • Teie enda iMac ja stuudio tööruum avatud igal nädalapäeval.
 • Juurdepääs korrapärasele elukarvale meie pühendatud joonistustööstuses.
 • Väike, toetav ja spetsialiseerunud loomemajanduse kolledž ilusas, ajaloolises ja kultuurilises linnas - loominguline hotspotti, kus elab üks Ühendkuningriigi kõige dünaamilisemaid ja rahvusvahelisi õpilaste kogukondi.

AUHIND

Seda kursust annab Falmouthi ülikool.


Mida oodata

Alguses kujundab seeria projekte, mis on olulised disaini- ja pilditootmise oskused. Need praktilised projektid suurendavad usaldust nii traditsiooniliste kui ka digitaalsete oskuste vastu, samal ajal kui teadlike teadmiste arendamine uute tehnoloogiate, kogemuslike platvormide ja arenevate ruumide kohta, kus pilte kasutatakse kaasaegse moe ja selle kaubamärgi identiteedi loomiseks ja edastamiseks.

Neid praktilisi projekte toetavad loengud ja seminarid, mis loovad põhiteadmised visuaalse branding, turunduse ja müügiedenduse põhiprintsiipidest ja kaasaegsetest strateegiatest, samuti suundumuste prognoosimisest ja analüüsist, sotsiaalmeediast ja digitaalsetest mõjuritest.

Loengute kaudu meie MA Fashion: Disaini üliõpilastega saate uurida ajaloolisi ja kaasaegseid juhtumiuuringuid, mis on mood meedias, filmides ja kommunikatsioonides tipptasemel, sinu kujutlusvõimet sundides ja arendades arusaamist jätkuva ja liikuva moodi "pildi" olulisusest digitaalses ja post-digitaalne kultuur. Varasemad näitusekülastused on hõlmanud Balenciaga: Victoria kujundamine


Praktika

Kursus pakub võimalusi töökogemuseks ning meie koostöö tööstuspartneritega, sh Hearst Magazines UK, seab meie programmid välja. Võite taotleda internatuuri ühe oma kaubamärgiga, et kogeda, kuidas moe on edastatud trükistes, veebis ja live-üritustel. Eelmised üliõpilased on töötanud moe- ja kommunikatsiooniettektist Esquire'is , ELLE'is ja ELLE Ukraine'is. Need paigutused on aidanud varasematel üliõpilastel välja töötada püsivad kutsealased kontaktid ja isegi nende esimene ajakirjade disaini töö.


Tööstusharu statistika

Seda ülevaadet toetavad ELLE moedispetsialist, kes on välja töötanud stiilne stiilne stiilne stiilne stiilne stiil, mis on mõeldud moekaubandusele ja tootemargi kujundamisele, sealhulgas ELLE moejuhi poolt välja trükitud toimetusliku moekaunistuse ja uue stiilis Sosandariga loodud ettevõtlike naiste poolt välja töötatud live-brändinguprogrammi. Lisaks on meie külalisõppejõudude programm kaasatud kogenud ja innovatiivseid moe illustratsiooniga tegelejaid, tänava moebrändijuhtimist ja loomingulist suunda ning moeajakirju, kus on kõneldavad juhtivad mõjurid nagu Tom Meredith, loovjuht ja Anne-Marie Curtis, ELLE peatoimetaja .


Karjäär

Moe meedia tuleviku osas valmistab see kraad ette õpilasi karjääriks vabakutseliste stilistide, PR-spetsialistide, visuaalsete ostjate, e-kaubanduse ja turunduse ametnike, trendi ja värvi analüütikute, moebrändijuhtide ja strateegide, tootearenduste ja moeürituste planeerijad. Muud võimalused on järgmised: moejuhtimine; tootearendus; luksus brändi juhtimine; turundus; ostmine; jaekaubandus; nõustamine; logistika; eetika ja jätkusuutlikkus; ja mood ajakirjandus.


Ressursid

Kõik meie magistriõppe üliõpilastel on ligipääs paljudele ressurssidele, mis toetavad nende õpinguid ja kaasaegse kunsti ja disaini kaasaegse praktika hübriidset olemust, sealhulgas:

 • Tööstuslikud õmblusmasinad ja rõivamanuste tehniline tugi.
 • Gerberi tehnoloogia.
 • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
 • Fotograafia stuudiod ja juurdepääs märgadele pimedale ruumile.
 • Joonistamisstuudio.
 • Digital Media Suite ja tehniline tugi.
 • Puit, metall ja keraamika 3D töökojad ja tehniline tugi.
 • Prototüüp Lab (sealhulgas 3D-printer ja laser-lõikur).
 • Akadeemiline oskuste nõunik (saadaval grupi ja 1: 1 õpetuste jaoks).

Lisaks CSVPA pakutavatele rajatistele ja teadmistele on õpilastel olnud võimalus teha koostööd Cambridge'i tehnoloogiaekspertidega, sealhulgas Cambridge'i ülikooli Cambridge Makespace'i insenerid ja kohalikud digitaalsed trükitööstused.

Nõuded

Vanus
20 aastat

Haridustase

Edukalt lõpetas magistriõppe kraadi moe, disaini, meedia või kommunikatsiooni või lähedalt seotud teema.

CSVPA tunnustab paljusid kvalifikatsioone ja / või asjakohaseid kogemusi ning julgustab kõiki inimesi esitama taotlusi, millel on oma huvi ja kogemus. Taotlusi ilma kvalifikatsiooni- või distsiplinaarkontrollita, mis on välja toodud eespool, kuid mis näitavad asjakohast kogemust, vajalikud oskused ja intellektuaalsed saavutused, mis on vajalikud kursuse edukaks läbimiseks. Samaväärne kogemus peab olema tõendatud professionaalse CV täiendava esitamise kaudu.

Mõnedel juhtudel võivad üliõpilased olla kohustatud täitma kraadiõppe.

Inglise tase
IELTS 6.5 (ükski element alla 5.5)

Portfell

Alusta
September-september

Kursuse pikkus
3 semestrit

Akrediteerimine
Falmouthi Ülikool

Kontakttunde
Kuni 15 tundi nädalas

Inglise keel
Vajaduse korral kuni 5 tundi nädalas


Isikliku avalduse

Palun esitage lühike avaldus (300-400 sõna), räägib meile ennast, oma varasemat kogemust ja oma lähenemist loomepraktikale. Palun lisage:

 • Põhjused meie MA kursusele.
 • Kogemused ja oskused. Mida sa varem tegid?
 • Teie lähenemine kunsti / disaini praktikale. Mis inspireerib, teavitab ja mõjutab seda, mida teete - ja miks?
 • Teie eesmärgid. Mida sa loodad MA-st välja tulla?
 • Teie pikaajalised ambitsioonid. Kuidas teie arvates aitab kraadiõpe loovate tööstuste karjääri areneda?
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge School of Visual & Performing Artsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Price
22,920 GBP
Avaleht / EL: 13 500 £ / Rahvusvahelised õpilased: 22 920 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi