Ülevaade

MA Fashion: Disain on intensiivne, kaasaegne ja individuaalne magistriprogramm, mis arendab individuaalset lähenemist moele ja tugevat disaini suunda. Tänu unikaalsetele tööstusharudele, sealhulgas praktikakoolidele meie partneriga Hearst Magazines UK, arendate oma uue karjääri alustamiseks vajalikke professionaalseid oskusi, usaldust ja loomingulist tähelepanu.

Õppige moekoolis, mida juhivad auhinnatud disainer ja printsessi kuninganna Holly Fulton, kelle oma etikett näitab regulaarselt nii Hongkongi kui Londoni moenädalas. Tema loomingulises suunas toodab meie moekool mitmekülgseid, loomingulisi inimesi, kellel on tugev isikliku identiteedi tunnetus ja peetav, kaasaegne esteetika, mis on valmis tegutsema nii moekaubanduse kui ka kontseptuaalsetes valdkondades.


Ainulaadsed võimalused

See programm pakub silmapaistvat erialast õppetööd koos ulatuslike akadeemiliste kontaktide ja stuudiojuurdepääsuga. Magistriõppe üliõpilaseks saate kasu:

 • Õppimine moekoolis, mille juhib auhinnatud kaasaegne disainer ja loovjuht.
 • Eksklusiivne juurdepääs meedia ja tööstuse asjatundlikkusele, töökodadele ja praktikale meie partnerite kaudu, sealhulgas meediatööstuse uuendaja Hearst Magazines UK, nimede väljaandja, sealhulgas Harper's Bazaar, ELLE ja Esquire.
 • Ekspertarvamused tööstuse aktiivsetest professionaalidest, kellel on kirglik õpe.
 • Intensiivne õpikogemus, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja ambitsioonidele, kõrgetasemelise personaalse toetuse ja 1: 1 juhendaja ajaga.
 • Võimalused töökohal või tööstusharu juhendamine kursuse osana.
 • Kraadiõppe kvalifikatsiooni peate silma paista ja tulema edasi.
 • Koostöö loomingulise, interdistsiplinaarse ja globaalse kraadiõppe kogukonnaga.
 • Teie enda iMac, mannekeen ja stuudio tööruum avatakse iga nädala tagant.
 • Juurdepääs korrapärasele elukarvale meie pühendatud joonistustööstuses.
 • Väike, toetav ja spetsialiseerunud loomemajanduse kolledž ilusas, ajaloolises ja kultuurilises linnas - loominguline hotspotti, kus elab üks Ühendkuningriigi kõige dünaamilisemaid ja rahvusvahelisi õpilaste kogukondi.


Mida oodata

Kesk-Cambridge'i stuudiosse asuva intensiivse 12-kuulise programmi raames teeme tihedat koostööd inspiratsiooniallikate ja tööstuslike professionaalsete lektorite meeskonnaga, et täiustada oma teadmisi ja disainiprotsessi. Te süvendate teadustöö oskusi ja kontseptsiooni arendamist, arendate oma teadmisi kaasaegse konteksti ja kriitiliste arutelude, moetööstuse, kangaste ja tehnoloogiate kohta ning kasutate ainulaadset lähenemist lõpliku kollektsiooni loomisele ja näitusele, millel on selge isiklik allkiri ja tugev disaini suund .

Kõigi meie CSVPA keskuste CSVPA kursuste CSVPA keskenduvad professionaalse ja stimuleeriva keskkonna loomisele, kus õpilased arenevad ja uurivad oma loovust. Säilitades kraadiõppe tasemel lähenemisviisi, kus on hoolikalt jälgitud klasside suurust, kõrgeid kontakttunde, ulatuslikku stuudioaega ja eraldatud tööruume, on üliõpilastel kõik vahendid, et edendada oma individuaalset lähenemist disainile eksklusiivses kaasaegses kontekstis.

Töötades kõrvuti sarnaste kavatsustega disainerite ja visuaalsete kommunikaatoritega meie MA programmides, arendate ka teadusuuringute oskusi, mis aitavad innovatsiooni juhtida. Ühised interdistsiplinaarsed moodulid küsivad, kuidas globaliseerumine, uued tehnoloogiad ja häirivad strateegiad aitavad kaasa tänapäevasele praktikale. Tutvuge moetööstuse ja selle ülemaailmse mõju kujundamise probleemidega (tarneahelad ja tööjõud, kangas- ja materjalitehnoloogiad, jätkusuutlik ja nulljäätmete kujundus ning eetiline turundus). Meie elujõulise rahvusvahelise õppekogukonna liikmena peate mõtlema, mida tähendab olla 21. sajandi vastutav loominguline ja ülemaailmne kodanik.


Praktika

Kursus pakub võimalusi töökogemuseks või mentorluseks, mis aitab teil tööstuskontakte luua, oma CV luua ja töötada kogu moetööstuses. Meie koostöö tööstuspartneritega, sh Hearst Magazines UK, seab meie programmid kaugemale. Võite taotleda internatuuri ühe oma moejuhitud kaubamärgiga, et saada rohkem teavet tänapäevase moodi tutvustamise kohta, printides ja veebis. Varasemad moodi tudengid on interneerinud ELLE , Esquire ja ELLE Ukraine'is ning moemajad, sealhulgas Hussain Chalayan. Võimalik, et tulevase moedisainerina saate tuvastada ja läheneda moetööjõu mentorile või luua professionaalse või tööstusharu ees ootava projekti enda loodud reklaamigrupi või etiketi ümber.


Tööstuse ülevaade

Seda ülevaadet arendatakse läbi elavate võistluste ja tööstusharu lühikeste pingutega, mille hulka kuulub spekulatiivne futuuride projekteerimise projekt, mille on välja töötanud auhinnatud loovagentuur The District, ELLE moodustatud moe toimetuslik lühitutvustus ning ettevõtlusmoodusega moodustatud kaubamärgi ja kommunikatsiooniprojekt brändi Sosandar . Lisaks on meie külalisõppejõudude programm kaasatud uuenduslikke spetsialiste, kes töötavad kogu moedisainis, tänavavalgustuse disainis, tootmises ja kaubamärgis ning moe kommunikatsioonis, illustratsioonis ja meedias.


Karjäär

Meie MA Fashion: disainiprogramm on suunatud tuleviku moedisaineritele, kuid saab ka teile ette valmistada kogu moetööstuse rolli, sealhulgas mustri lõikamise, rõivastehnoloogia, moe-, moe- ja kaubamärgi juhtimise, jaekaubanduse ja juhtimise, tootearenduse, visuaalsete kaupluste , stiil, tekstiilide disain mood illustratsioon, moe side ja meedia.


Ressursid

Kõik meie magistriõppe üliõpilastel on ligipääs paljudele ressurssidele, mis toetavad nende õpinguid ja kaasaegse kunsti ja disaini kaasaegse praktika hübriidset olemust, sealhulgas:

 • Tööstuslikud õmblusmasinad ja rõivamanuste tehniline tugi.
 • Gerberi tehnoloogia.
 • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
 • Fotograafia stuudiod ja juurdepääs märgadele pimedale ruumile.
 • Digital Media Suite ja tehniline tugi.
 • Puit, metall ja keraamika 3D töökojad ja tehniline tugi.
 • Prototüüp Lab (sealhulgas 3D-printer ja laser-lõikur).
 • Live performance studio.
 • Joonistamise stuudio.
 • Akadeemiline oskuste nõunik (saadaval grupi ja 1: 1 õpetuste jaoks).

Lisaks CSVPA pakutavatele rajatistele ja teadmistele on õpilastel olnud võimalus teha koostööd Cambridge'i tehnoloogiaekspertidega, sealhulgas Cambridge'i ülikooli Cambridge Makespace'i insenerid ja kohalikud digitaalsed trükitööstused.


Nõuded

Vanus
20 aastat

Haridustase
Edukalt lõpetanud bakalaureusekraadi või samaväärse kvalifikatsiooni moel, moelooja, moetööstuse või sellega tihedalt seotud teema.

CSVPA tunnustab paljusid kvalifikatsioone ja / või asjakohaseid kogemusi ning julgustab kõiki inimesi esitama taotlusi, millel on oma huvi ja kogemus. Taotlusi ilma kvalifikatsiooni- või distsiplinaarkontrollita, mis on välja toodud eespool, kuid mis näitavad asjakohast kogemust, vajalikud oskused ja intellektuaalsed saavutused, mis on vajalikud kursuse edukaks läbimiseks. Samaväärne kogemus peab olema tõendatud professionaalse CV täiendava esitamise kaudu.

Mõnedel juhtudel võivad üliõpilased olla kohustatud täitma kraadiõppe.

Inglise tase
IELTS 6.5 (ükski element alla 5.5)

Portfell

Alusta
September-september

Kursuse pikkus
3 semestrit

Akrediteerimine
Falmouthi Ülikool

Kontakttunde
Kuni 15 tundi nädalas

Inglise keel
Vajaduse korral kuni 5 tundi nädalas


Isikliku avalduse

Palun esitage lühike avaldus (300-400 sõna), räägib meile ennast, oma varasemat kogemust ja oma lähenemist loomepraktikale. Palun lisage:

 • Põhjused meie MA kursusele.
 • Kogemused ja oskused. Mida sa varem tegid?
 • Teie lähenemine kunsti / disaini praktikale. Mis inspireerib, teavitab ja mõjutab seda, mida teete - ja miks?
 • Teie eesmärgid. Mida sa loodad MA-st välja tulla?

Teie pikaajalised ambitsioonid. Kuidas teie arvates aitab kraadiõpe loovate tööstuste karjääri areneda?

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge School of Visual & Performing Artsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Price
22,920 GBP
Avaleht / EL: 13 500 £ / Rahvusvahelised õpilased: 22 920 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi