MA mood

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kui olete valmis 21. sajandil proovima piiranguid, mis moodid tähendab teie personaalset ja professionaalset filosoofiat uute piirangute saavutamiseks, siis see magistriõppe moodul annab teile ideaalse platvormi.

Arendage oma ainulaadset häält

Teie huvitav loominguline hääl tekib siis, kui teete erinevaid materjale ja protsesse.

Teie praktika hõlmab digitaalset, tehnoloogilist ja kultuurilist innovatsiooni, kui arendate selget arusaama, kuidas kasutada oma töö tutvustamiseks mõeldud platvormi ja platvorme.

Spetsiaalsed stuudiotehnikud toetavad teie spetsiaalse õmbluse uurimist; eksperimentaalsed lõikamis- ja drapeerimismeetodid; haute couture'i traditsioonid ja käsitöö; käsitsi ja masina viimistlusmeetodid; ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine.

Tööstuse ekspertide statistika

Kursus viiakse läbi ametlike õpetamiste, sõltumatute uuringute ja koostööõppe kaudu. Külastades külastajaid, pakuvad ainulaadset ülevaadet moetööstuse praegustest aruteludest.

Kui olete lõpetanud, liitute selle tööstusharu disainerite, teadlaste ja juhtide õitsva kogukonnaga, kes toetavad teie professionaalset ja loomingulist arengut.

Lõpetajad töötavad paljude karjääride hulgas

  • Eripakkumine
  • Vabakutseline disain
  • Kostüümide disain
  • Disainialane nõustamine
  • Disain ja koreograafia
  • Riidest tehnoloogia
  • Mustri lõikamine
  • Ostmine
  • Õpetamine / lektoraat
  • Teadustöö / doktoriõpe

Magistriõpe

Avastage mõne meie kraadiõppe üliõpilase tööd Norwich University of the Arts .

Riiki sisenemise nõuded

Osalejad peaksid tavapäraselt saavutama BA (Hons) / BSc kraadi 2: 1 või kõrgemal (või selle samaväärsel tasemel), mis on seotud teie kavandatava õpingutega.

Taotlejad, kellel on kraad teistest haridusstandarditest, võidakse kaaluda ka sisenemiseks, tingimusel et nende taotluses esitatakse rahuldav portfoolio kunst, disain või meediatöö.

Magistrikraadi (MA) sisenemise pakkumine põhineb ootusel, et teil on potentsiaal täita õppe eesmärgi eesmärke ja saavutada standard, mis on vajalik konkursi edukaks läbiviimiseks.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Näita vähem