Ülevaade

See on üheaastane, tööstusharu juhitud programm, mis annab teile võimaluse arendada spetsialiseeritud teadmisi kaasaegse moe kokkuostmise ja turustamise kohta juhtimisalast perspektiivi. Töötatakse välja koostöös tööstuse spetsialistidega, et teavitada uuenduslikke projekte ning säilitada kaasaegset sisu ja edendada uuenduslikke projekte.

Kogu magistriõppesse arendate oma professionaalseid, juhtimisalaseid ja isiklikke võimeid, sealhulgas kommertsteadmisi, läbirääkimisi ja suhtekorraldus oskusi, arendades oma visuaalseid oskusi ärikontekstis, et saaksite edukalt töötada ülemaailmses tööstuses.

Saate ka põhjalikke teadmisi rahanduse, tööstuse arengu, kasumimarginaalide, hindade, müügi strateegiate ja käibe kohta ning kuidas edukalt kommunikatsiooni ja kaasaegse esitluse kaudu oma ideid edastada enesekindlalt.

Kursuse omadused ja eelised

  • Õppekülastused tähtsamatele rahvusvahelistele messidele ja linnadele pakuvad asjakohaseid uurimisvõimalusi kursuste sisu toetamiseks.
  • Teid kogete mitmesuguseid turutasemeid ja tulevasi sihtturge, alates tänavate brändidest kuni väikeste teedrajatiste projekteerimisfirmadega.

Kursuse üksikasjad

Sa saad sügava arusaama ostja ja kaubahindajate rollist ning oskate strateegiliselt planeerida ja valida hulgaliselt kvaliteetseid rõivaid, pidades silmas ettevõtte kasumlikku arengut.

Erinevate projektidega saate teada, kuidas analüüsida müüjaid mõjutavaid tegureid koos isiklike ja praktiliste esitusoskustega. Samuti saate teada, kuidas luua hulgimüügi, jaekaubanduse või internetimüügi jaoks hulgast kasumlikke rõivaid.

Tüüpilised üksused võivad sisaldada

  • Toode
  • Organisatsioon
  • Planeerimine
  • Ostmine
  • Professionaalne tava
  • Tehke

Riiki sisenemise nõuded

See kursus tavaliselt tunnistavad õpilasi hea UK tunnustatakse kraadi või rahvusvaheliste ekvivalent disaini või äri seotud distsipliini. Selle eesmärk on anda üliõpilastele rõõm huvi rõivatööstuse omandada kraadiõppe kvalifikatsioon konkreetses mood äritegevuses.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,500 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 8 500 £ aastas. ELivälised ja Kanalisaarte õpilased: 14 500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date