Akrediteeritud: BJTC NCTJ

Liituge ülemaailmsete jõupingutustega, et teavitada ja ühendada inimesi kogu maailmas Šotimaa juhtiva ajakirjanduse magistriprogrammi kaudu - GCU MA Multimeedia ajakirjandus. GCU pakub Šotimaal ainukese akadeemilise ajakirjanduse taseme, mida on akrediteerinud mõlemad Ühendkuningriigi põhikoolituse kutseorganisatsioonid: ajakirjanike koolitamise riiklik nõukogu ja ringhäälingu ajakirjanike koolitusnõukogu.

MA Multimedia Journalismil on üle 75-protsendiline tööhõive määr, meediaorganisatsioonide paigutused, sealhulgas BBC, STV ja Herald

Õppige Glasgowis, Šotimaal "meediumilinnas" ja omandage praktilisi kogemusi kõigi tänase nõudmisega seotud oskustega, intervjueerides ja aruandes kirjalikult ja toimetades - nii printimis-, leviedastuse kui ka digitaalsete platvormide kaudu. Me koolitame sind lühifilmis, fotograafias, videote tootmises ja veebisisu halduses ning anname teile põhjaliku juhendamise valitsuses ja seadustes.

Õppige kaasaegsetele, tööstuslikele ja spetsiaalselt loodud rajatistele, sealhulgas multimeedia uudiste ruumidele, toimetuslikele ja raadiotoimikutele, digitaalraadiostuudiotele ning teleristri ja galeriid. Lisaks sellele saate kasu GCU tihedatest suhetest tööstusega töökohtade kokkulepete kaudu suurte uudisteagentuuridega kogu Šotimaal. Meie lõpetajad täidavad oma MA Multimedia Journalism programmi oskustega, mida neil on vaja pidevalt muutuvas tööstuses konkureerida ja aidata kaasa ühisele kasule - kas nad valivad töökoha Ühendkuningriigis või välismaal.

Sinu karjäär

Meie vilistlased on jätkanud rolli erinevate meediaorganisatsioonidega, sealhulgas BBC, STV, Sky ja Sky Sports, France 24, The Herald

Mida sa õpid

Šoti ajakirjanike seadus

Tutvab meediatööstuse regulatsioonide tegevust ja seaduslikke piiranguid. Uurib kommunikatsiooni ja meediaseadusega seonduvaid tänapäevaseid küsimusi, nagu teabe kogumine kaasaegsete tehnoloogiate abil. Valitsuse ja avalike suhete abil saab mõista UK mitmetasandilise valitsemise konteksti, protsesse ja poliitilisi tulemusi ning varustab teid kriitilise tähtsusega struktuuriliste ja institutsionaalsete maastike mõistmist riiklikul ja rahvusvahelisel juhtimisel kõikidel tasanditel.

Aruandlus

Töötab välja oma kirjutamise ja uudiste kogumise oskused, keskendudes ajalehtede ja veebisaitide uudiste ja funktsiooniaruannete kirjutamiseks vajalikele ajakirjanikele. Uuringute kogumiseks vajalike oskuste arendamiseks antakse teile Glasgowi kohalik "plaaster", et lugeda ja lugeda lugusid.

Multimeedia tootmine ja esitlus

Kogenud praktikute juhendajate ja õppejõudude kaudu tutvustatakse olulistele tehnilistele ja praktilistele oskustele, mida on vaja ajakirjanduse toomiseks kõigis praegustes meediumifailides: printimisel, raadios, televisioonis ja veebis.

Ajakirjandus kontekstis

Lääne meediast pärit sotsiaalmajanduslike ja kultuuriliste kontekstide uurimise kaudu, ajakirjanduslike tekstide eetilisest kaalutlusest ja ajakirjanduslike tekstide diskursusest ja tekstitöötlusest saate õppida ajakirjanduse tavadest, protsessidest ja toodetest oma sotsiaalses kontekstis ning muutuma peegeldava praktikuna. Shorthand (Theory / 50/60/80 / 100wpm) tutvustab stenogrammi teooriat, mis on peamine oskus okupatsiooniks ja töötab teie kiiruse arendamisel kuni 100 p / min.

Multimeedia uudistepäev

Kombineerib uudistest teavitamise / kirjutamise ja multimeediumitootmise tehnoloogiate eelnevat õppimist ning võimaldab teil neid oskusi kasutada väljaande ajalehtede, raadio- ja televisioonibülletäänide ning ajakirjanduslike lehtede tootmiseks reaalajas, reaalajas toimuvate uudisteruumide ja tähtajaliste tingimuste alusel.

Multimeedia ajakirjanduse projekt

Programmi lõplik element on projekt, mis annab teile võimaluse avaldada märkimisväärse tüki avaldatud / avaldatavat / edastatavat ajakirjanduslikku tööd.

Hindamismeetodid

Iga moodulit hinnatakse eraldi: näiteks pidev kursuste läbiviimine; eksamid või testid (lühinähtused ja uudiste päevad - mis on kogu päeva pikkune grupieksam); ja mõned kombinatsioon kursuste ja NCTJ eksamitega (seadus, valitsus).

Kõik praktilised ajakirjanduse ülesanded igal nädalal tähistatakse vastavate kutsestandarditega täpsuse ja inglise keele kasutamise kohta. Kuigi teie konkreetsetele ülesannetele antud lühikirjeldused on konkreetsed, võib teie valitud lugu või teema olla teie jaoks palju aega.

Lühiajalist hinnangut hinnatakse kolme katsega iga semestri kohta asjakohase kiirusega, kusjuures teie parimad tulemused on tehtud. Peate saavutama absoluutse minimaalse 60 sõna minutis (minutis) ja soovitame teil minna 80, 90 ja 100 p / min saavutamiseks: 100-tunnine minimaalne kiirus ajalehe töötamiseks ja järgmise kutsekvalifikatsiooni ettevalmistamiseks pärast teie meistrid, NCTJ ajakirjanduse kvalifikatsioon (NQJ).

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne ning ajakirjanduslik kogemus või püüdlused.

Sissepääs test ja intervjuu vaja.

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 7,0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 6,5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Katseformaat

NCTJ sissepääsu test istutas arvuti, mis sisaldas ingliskeelsete ingliskeelsete vigade parandamist, lühikese uudisteloo saamist esitatud materjalist, 20 aktuaalset küsimust; pluss BJTC hääle test raadiostuudios

Intervjuu formaat

Üksiku intervjuu käigus küsitakse teilt, miks sa tahad olla ajakirjanik, milline kogemus olete ajakirjanduses (nt üliõpilane, vabatahtlik, vabakutseline) ja mis tahes teie spetsialiseeritud ajakirjanduslikest ambitsioonidest; teie teadlikkus praegustest uudistekanalitest ja uudistekanalitest (nt milliseid dokumente lugesite ja miks); ja ennekõike, kuidas te ennast ennast ennast käitledes, loodame, et ajakirjanikel on vaja mõnda inimkvaliteedi: näiteks uudishimu, viisakus, püsivus

Katse- ja vestluskuupäevad 2018. aasta septembri kande jaoks

  • 24. mai 2018
  • 21. juuni 2018
  • 23. august 2018 - Viimase intervjuu kuupäev sisenemiseks september 2018

Märkus: muutuvad kuupäevad

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Stipendiumid

Valitud edukate taotlejate arvul on saadaval täielikult rahastatud stipendium. Kui olete saanud oma pakkumise kursuse täiskoormusega tutvumiseks, võite taotleda stipendiumi, mis katab teie kursuse õppemaksu üheks aastaks. Taotlege täielikult rahastatud kohta.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

See programm on akrediteeritud:

  • Riikliku ajakirjanike koolituse nõukogu (NCTJ)
  • Ringhäälingu ajalehtede väljaõppe nõukogu (BJTC)

Õpetamismeetodid

Magistriõpe multimeedia ajakirjandus GCU sisaldab kõiki võtmeoskusi ja teadmisi, mida peate karjääri alustama ajakirjanduses.

Lühidalt, valitsus, seadus ja uudised

Esimesel trimestril on teil igal nädalal olemas uudisteartiklite ja funktsioonide kirjutamise praktilised kursused; alammenüü

Seejärel teisel trimestril liigub praktiline tasakaal ettevaatlikumatele spetsialistide aruandlusoskustele (kohtule, volikogule, rahalistele), ja elav multimeedium Newsday meeskonna produktsioonidele, millele lisandub spetsialisti valik.

Programm on seetõttu üsna intensiivne ja ajakava on hõivatud, kuid igal trimestril jääb peaaegu kolmandik 39-tunnise nädala ajakavast vabaks, et saaksite teha aruandlust väljaspool ülikooli ja iseseisvat tootmist praktika, mida teie teemad vajavad

Tööpraktika

Te juhib ajakirjaniku lektori nõunik, kes otsib diplomaadi lõpus vähemalt kümmet päeva töökogemust ajakirjandusorganisatsioonis ja vähemalt kümme päeva hiljemalt Mastersi lõpuks.

Enamasti toimub see puhkuse- ja hindamisnädala jooksul, kuid üksikute päevade vahetuste ja kuni ühe nädala jooksul on võimalik õppetöö nädalatel läbirääkimistel programmi juht.

Siin on kokkulepped kõigi peamiste uudiste ja ajakirjandusorganisatsioonide korraldamiseks Šotimaal, televisioonis, raadios, ajalehtedes, ajakirjades ja veebis.

Tööstuspõhised seadmed

Teil on juurdepääs nüüdisaegsele digitaalsele seadmele tööstusharu standardsetel seadmetel, sealhulgas meie uus, spetsiaalselt loodud multimeedia uudiste ruum, mis pakub telerite ja raadio uudiste pakette, HD-TV-stuudio ja kahte digitaalraadio esitlusstuudiot.

Praktiline ajakirjanduse tehniline rajatis:

Uudisruum

22 Delli arvutid, millel on Adobe InDesigni lehe tootmistehnoloogia, MS Office, Adobe Acrobat, MS Internet Explorer, Dreamweaver veebi loomise tarkvara, Wordpress blog / WCMS, Photoshop Elements, Burli raadio uudiste võrgu redigeerimissüsteem, PA newswire'i voog, Newslinki voog, Sky News raadio sööt, 2 Avid HD võrgustatud digitaalvideose redigeerimise sviitid, digitaaltelevisiooni- ja raadioanalüüsid koos külgnevate telerite ja raadiostuudiotega, DVD-mängijaga, tasuta videomakk, telefoniraamatud, viidete kataloogid, päevalehed ja iganädalased ajakirjad; 1 Nikoni digitaalne fotoaparaat, 10 Canon Digital Stills kaamera, 4 telefoni

Extra Editorial / Radio Production Suites

2 x täiendavat arvutit / tootmislaba - 1 tk x 10 tk, pluss 1 tk x 20 tk - kõik 30 masinat koos Adobe InDesigni lehe tarkvaraga, MS Office, Adobe Acrobat, MS Internet Explorer, Dreamweaver veebi loomine, Wordpress blogi / WCMS , Photoshop Elements, Burli raadio uudistevõrgu redigeerimissüsteem

Raadio esitlus

2 x Clyde Broadcast Synergy Bronze digitaalraadiostuudio koos kõvaketta taasesitussüsteemiga helikindlates stuudiotes (igaüks mahub 4), pluss eraldi juhtimiskabiinid

TV tootmine

2 x Clyde Broadcast Synergy bronze digitaalraadiostuudio

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

Viimati uuendatud July 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev