MA muuseumide erialadel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teeni oma MA muuseumi erialadel

Täpsustage oma tulevikku ja liituge meie riigi mainekamate kultuuriasutuste ja -organisatsioonide vilistlaste eliitrühmaga.

Magistriõpe kommunikatsiooni ja kunstide kolledžis on põnev teadlaste, teoreetikute, teadlaste ja spetsialistide kogukond. Kõigi meie programmide üheks ühiseks jooneks on pühendumus tipptasemele. Teaduskond koosneb rahvusvaheliselt tunnustatud teadlastest ja tööstusespetsialistidest. Tipptasemel õppekava sisaldab uusimat tehnoloogiat ja trende, hoides teid kõige muu ees.

MA muuseumiametite programm on traditsiooniliselt pakkunud segu veebi- ja ülikoolilinnaku põhistest kursustest. Praegustes oludes plaanime pakkuda õpilastele võimalust osaleda ülikoolilinnakus või kaugjuhtimisega.

Muuseumi erialade kraad

Meie 39-ainepunktiline programm on mõeldud nii õpilaste ettevalmistamiseks karjääriks muuseumides kui ka praeguse muuseumiprofessionaali oskuste täiendamiseks ja täiendamiseks.

Valides neli edasijõudnud õppesuunda , ühendab see programm teooria praktikaga, varustades meie lõpetajaid käegakatsutavate oskustega, mis on olulised karjääri kasvuks, sealhulgas tõhusaks suhtlemiseks; oskuste hallata inimesi, projekte ja finantseerida; kultuuridevaheline kompetents ja interdistsiplinaarne mõtlemine

Muuseumiharidus

Uurige haridusteooriat, inimarengut, muuseumide programmeerimist ja tehnoloogia kasutamist.

Kursused hõlmavad järgmist:

 • Muuseumiharidus
 • Muuseumid ja kogukonnad
 • Sihtrühma uuringud ja projekti hindamine

Muuseumi juhtimine

Alustage oma muuseumi administraatori või edasijõudnute karjääri, uurides selliseid teemasid nagu stipendiumid, raha kogumine, vabatahtlike juhtimine ja turundus.

Kursused hõlmavad järgmist:

 • Õiguslikud ja eetilised küsimused muuseumides
 • Mittetulundussektori alused
 • Juhtimine ja juhtimine mittetulundusühingutes

Muuseumi registreerimine

Avastage muuseumikogude täiustamiseks vajalikud oskused, näiteks muuseumi ladustamine, käsitlemine, inventeerimine, saatmine ja väljapanekud.

Kursused hõlmavad järgmist:

 • Objekti hooldus
 • Muuseumi registreerimine
 • Sissejuhatus muuseumitöötajate arhiivihalduse juurde

Näituse arendamine

Valmistuge muuseumi näituste korraldamiseks ja läbiviimiseks, kogudes praktilisi kogemusi näituste arendamisel.

Kursused hõlmavad järgmist:

 • Muuseumi registreerimine
 • Muuseuminäitused AZ
 • Näituse valmistamine

Paindlikkus tööprofessionaalile

Kuna paljud õpilased töötavad programmis täistööajaga, pakume mugavaid õhtune klassi aegu, mis sageli kohtuvad vaid üks kord nädalas. Meie lähedus New Yorgile paneb teid esmakordselt maailmatasemel muuseumide ja tugeva praktika võimaluste kasutamiseks.

Haridus teile, väärtus teie tööandjale

Keeleline õppimiskogemus, mis ühendab teooriat praktiliste oskustega, võimaldab teil oma teadmisi töökohal kasutada nii koheselt kui ka aja jooksul. Tööandjad võivad olla kindlad, et investeerimine töötaja haridusse tasub ära, kui tegemist on töökoha tipptasemega, samuti:

 • Kriitilised ja strateegilised planeerimisvõimalused nii koostööl kui ka kultuuridevaheliselt
 • Tehnoloogia ja andmete voolavus
 • Süsteemide juhtimine ja strateegiline agility
 • Võrgustiku loomise võimalused tööstuse ekspertide ja kolleegidega
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embr ... Loe edasi

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embraces today's digital culture, and empowers students to lead, create, and communicate with responsibility, passion and excellence. Näita vähem