MA muusika ärijuhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See kursus on kõrgelt hinnatud nii muusika ärihariduses kui ka tööstuses üldiselt. See valmistab teid ette, et saada üheks muusikatööstuse juhtide ja ettevõtjate järgmisteks põlvkondadeks. Kursuse kõik õppejõud töötavad praegu muusikatööstuses ja igal nädalal on mitmeid kõrgetasemelisi tööstuse külastajaid. Te peate olema ise motiveeritud ja avatud mõtlemisega üliõpilane, sest see on intensiivne kursus, kuid see aitab teil oma karjääri paljudes muusikaäritegevuse valdkondades edasi arendada.
Muusikatööstuse juhtide ja organisatsioonidega töötades on kursus välja töötanud ainulaadse õppekava. Sul on võimalik ühendada tugev peamiste äritegevuse oskuste toetamine (ettevõtlus, juhtimine, organisatsiooniline juhtimine ja turundus oluliste muusikatööstuse juhtimisalaste teadmistega (strateegilised innovatsioonitehnoloogiad, intellektuaalomand ja autoriõigus) ning akadeemilised kontseptsioonid ja teooriad, mis on tööstusega seotud.
Ametlik õpetamine toimub istungite kaudu, millest igaüks sisaldab ametlikku loengut, tööstuse külalisesinejate ja seminaride harjutusi. Igal kuuel moodulil on vähemalt kaks ülesannet. Lõplik projekt (mis vastab kolmele moodulile) on vähemalt 12 000 sõna aruanne.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.

Põhimoodulid

 • Kunstniku areng
 • Ettevõtlus
 • Intellektuaalomand ja autoriõiguste haldamine
 • Live Music Management
 • Muusika ärijuhtimise lõplik projekt
 • Muusikatööstuse struktuurid
 • Muusika turundus ja tehnoloogia

Sisenemise nõuded

Taotlusi vaadeldakse kas formaalse kvalifikatsiooni ja kogemuste kombinatsiooni või olulise tööstusliku kogemuse alusel. Taotlejad peaksid suutma näidata mõningast kogemust muusikatööstuses töötamise, muusikaettevõtete juhtimise sobivuse ja entusiasmi kohta muusika ja sellega seotud tööstusharude kohta rohkem teada saada. Ametliku kvalifikatsiooniga taotlejal peaks olema vähemalt teise astme bakalaureuse kraad.

Kui inglise keel on teie teine keel, peaks IELTSi skoor olema vähemalt 6,5, igaühes 6,5.

Karjäär

Lõpetanud töö

Kursuse lõpetajad on töötanud mitmesugustes loovtööstustes, alates mobiilsest turundusest kuni kunstinõukoguni. Paljud meie lõpetajad töötavad muusikatööstuses, kus on ettevõtteid, sealhulgas Apple, Spotify Universal, Sony Music, Pledge Music, Kobalt, Shazam ja PIAS. Meie rahvusvahelised üliõpilased töötavad kogu maailmas muusika ja muusika alal - tehnikaga seotud ettevõtted, sealhulgas EMI Holland, PIAS Euroopa kontor ja kontoritööstus Mandri-Hiinas.

Tänapäeva muusikatööstuse organisatsioonid vajavad nii tugevat kraadi kui ka töökohaga seotud oskusi. MA Music Business Management kursus on pühendunud tööalaste lõpetajate arendamisele, tagades, et:

 • Karjääri arendamise oskused on kursis
 • Õpilased saavad kasutada praktika-, praktika- ja tööalase õppe võimalusi
 • Meie töötajad suhtlevad kõigis muusikatööstuse valdkondades tööandjatega ja nende sooviga tulla ülikooli ning anda külaliste kõnelusi, et õpilased saaksid siduda potentsiaalsete tööandjatega klassis ja sotsiaalsetes olukordades, et teha olulisi kontakte ja tugevdada nende tööalaseid oskusi.
 • Vilistlased hoiavad kursusega tihedat kontakti, naasevad sageli külaliskõnede esitamiseks ning kohtuvad ja suhtlevad õpilastega. See tugev „õpikogukond” aitab kaasa värbamis- ja praktikavõimalustele.

Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem