MA muusika arengus

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


See ainulaadne programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad ühendada muusikahuvi ja sellega seotud kultuurietenduse huvi propageerimise ja sotsiaalse arengu tavadega. Õpilased loovad kriitilise mõistmise sellest, kuidas muusika agentuuri ja kujutlusvõime suudavad erinevates olukordades toimida - nt inimõigused, sunnitud ränne, tervis ja keskkonnaalane õiglus - vajaduste ja huvide edastamiseks ning tegevuse mobiliseerimiseks.

Õpilastel on võimalus ehitada programm ümber oma konkreetsete huvide, tuginedes valikulistele moodulitele mitmesugustest erialadest, arendades samal ajal ka arusaamist Aafrika, Aasia ja Lähis-Ida muusikalistest tavadest.

Programm sobib eriti hästi tudengitele, kes soovivad süvendada oma teadmisi sotsiaal- ja kultuuriteooriast ning arendada rakendusuuringute oskusi. See meeldib neile, kes soovivad karjääri luua rahvusvaheliste vabaühenduste sektoris, kunstipõhistes avaliku sektori programmides (nt UNESCO) ja kunstipoliitikas. Uurimistööst huvitatud üliõpilased võivad minna magistriõppesse / doktorikraadi etnomusikoloogia või sellega seotud erialadel.

Reguleerimisala ja õppekava

Muusika arengus uurib muusika rolli arengukultuuri laias raamistikus. See põhineb eeldusel, et muusika ja sellega seotud esinemisviisid kujutavad endast olulisi diskursiivseid saite, kus peetakse läbirääkimisi ja kinnitatakse kohalikke teadmisi, sotsiaalseid struktuure ja kultuurilisi subjektiivsusi. Toetudes propageerimise / aktivistliku etnomusikoloogia ja mitmesuguste sugulaste erialade - nt antropoloogia, soo- ja arenguuuringute - teoreetilistele ristmikele, on selle eesmärk luua kriitiline arusaam sellest, kuidas muusika agentuuri ja kujutlusvõime suudavad erinevates kontekstides vajaduste ja huvidega suhelda ning end mobiliseerida. tegevus.

Kursusel pööratakse erilist tähelepanu kuulamise poliitikale ning heli ja esituse rollile järgmistes võimetes:

 • Enda esindamise ja kriitilise kodakondsuse raamistikuna
 • Suulise ajaloo, mälu ja kohalike teadmiste allikana
 • Avaliku hariduse ja kogukonna mobiliseerimise kaudu ja
 • Isiklike ja ühiskondlike muutuste katalüsaatorina

Õppekava juhivad osaliselt õpilased, kes koos kujundavad selle temaatilised trajektoorid. Järgnev kirjeldab mõnda eelmiste õppeaastate huvivaldkonda:

 • Muusika, inimõigused ja sotsiaalsed liikumised
 • Muusika, vägivald ja konfliktide lahendamine
 • Sunnitud ränne, ümberasustamine ja kultuuriline identiteet
 • Muusika, kohalikud teadmised ja jätkusuutlik elatusviis
 • Muusika, tervis ja heaolu
 • Muusikaline mälu ja kodumaale naasmise poliitika

Tööhõive

SOAS arendustegevuse magistrikraad annab üliõpilastele suurema kultuuridevahelise teadlikkuse ja parema arusaama globaalsest muusikast, mis võimaldab neil jätkata teadusuuringute valdkonnas või tegeleda sellega seotud tööga. Samamoodi arendavad nad laialdaselt ülekantavate oskuste portfelli, mida tööandjad taotlevad paljude ametialaste ja loominguliste võimalustena, sealhulgas inimestevahelised oskused, suhtlemisoskus, keskendumisvõime, meeskonnatöö, kirg ja pühendumus. Aspirantuur on väärtuslik kogemus, mis pakub üliõpilastele korpust ja mitmekesiseid oskusi, mida nad saavad kasutada kraadi omandamisel.

Struktuur

Mõnikord muutub valikuliste moodulite saadavus töötajate arvu ja muude asjaolude tõttu. Üliõpilasi, kes olid selliste moodulite registreerinud, teavitatakse sellest nii kiiresti kui võimalik ja antakse võimalus valida olemasolevate alternatiivide hulgast.

MA muusika arendamise programm hõlmab lisaks 120 000 ainepunkti õpetatavate moodulite kirjutamist lisaks 10 000-sõnalise väitekirja kirjutamisele (60 ainepunkti). Lisaks nendele formaalsetele elementidele oodatakse, et õpilased osaleksid korralistel kraadiõppe ja avalikel seminaridel ning osaleksid ka esinemisansamblitundides ja muudes tegevustes.

Õpilastel võib lubada osalise tööajaga magistriõppes õppida.

 • Osalise tööajaga MA võib võtta kahe aasta jooksul, sel juhul võtab üliõpilane esimesel aastal kaks 30 ainepunkti moodulit (või samaväärset 15 ainepunkti moodulit) ja kaks 30 ainepunkti moodulit (või samaväärset 15 ainepunkti moodulit) ja väitekirja teisel aastal.
 • Teise võimalusena võib see kesta üle kolme aasta, sel juhul võib üliõpilane jaotada 120 ainepunkti moodulid ühtlaselt kõigil kolmel aastal. Väitekiri saab kirjutada teisel või kolmandal aastal, kuid on tungivalt soovitatav, et see toimuks programmi viimasel aastal. See tuleb esitada selle aasta septembris, mil õpilane registreerub.

Dissertatsioon

 • Väitekiri muusikas

Õpetatud komponent

Põhimoodulid

 • Muusika arengus
 • Teooria ja meetod etnomusikoloogias

ja

Juhendav valik

Alates loendist A (piirkondlikud moodulid) kuni 30 ainepunkti.

ja

Juhendav valik

Alates loendist B (täiendavad muusikamoodulid) kuni 30 ainepunkti.

ja

Juhendav valik

Alates loendist A (piirkondlikud moodulid) või loendist B (täiendavad muusikamoodulid) kuni 30 krediiti.

A-nimekiri

 • Muusika ja religiooni aspektid Kagu-Aasias
 • Atlandi Aafrika: Aafrika populaarse muusika vahendajad
 • Rahvus, religioon ja sugu Lähis-Ida muusikalistes kultuurides
 • India vokaalmuusika: stiilid ja ajalugu
 • Klezmeri muusika: juured ja taaselustamine
 • Muusika Aafrikas: kriitiline kuulamine
 • Muusika Aafrikas: rännak laulul
 • Muusika, urbanism ja konfliktid Jaffas
 • Muusika, koht ja poliitika Kuubal
 • Ida-Aasia muusikalised traditsioonid (meistrid)
 • Pop ja poliitika Ida-Aasias (meistrid)
 • Sacred Sound Lõuna-Aasias

Nimekiri B: täiendavad muusikamoodulid

Õpilased võivad võtta ka heakskiidetud mooduleid Kings College Londoni muusikaosakonnast.

 • Maailmamuusika analüüs: transkriptsioon
 • Koostis
 • Sugu ja muusika (MMus)
 • Muusikaäri (meistrid)
 • Teooria ja meetod etnomusikoloogias
 • Helisalvestus ja produtseerimine

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Üliõpilased, kellel on demonstreeritavalt tugev taust muusikalises esituses ning mis tõendavad tõsist ja püsivat huvi arengu ja loomingulise suhtluse vastu. Etnomusikoloogia, muusikapsühholoogia või muusikasotsioloogia bakalaureuseõpe oleks eeliseks, ehkki mis tahes ühiskonnaõpetuse kraadi läbimine oleks 2,1. Erandlikel asjaoludel võib märkimisväärne välitöö kogemus korvata formaalse akadeemilise kvalifikatsiooni puudumise selles valdkonnas.

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem