MA muusika tööstuse juhtimises ja kunstnike arengus

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kommertslik edu ja püsiv karjäär muusikatööstuses sõltuvad üha enam kunstniku võimest luua oma väikesed rekordmärgid, hallata nende autoriõigusi, hõlbustada elusündmusi, arendada oma karjääri ja säilitada oma tervis.

Režissöör pühendunud tööstusharu spetsialistide meeskonnaga, kellel on ainulaadsed teadmised ja enneolematu kogemus selles valdkonnas, on teil võimalus õppida oma karjääri juhtimiseks ja arendamiseks võtmekontseptsioone - või teie poolt esitatavat toimingut.

Miks valida see kursus?

Asume Lääne-Londonis, Ühendkuningriigi muusika- ja meediatööstuse keskuses - nii pole muusikatööstuse juhtimise ja kunstnikuarenduse uurimiseks parem koht.

Kursuse moodulid on spetsiaalselt kirjutatud, et saaksite arendada oma ettevõtlus- ja ülekantavaid oskusi ning hõlmata sõltumatu märgistuse juhtimist, karjääriarendamise strateegiat, esitaja ja repertuaari, sündmuste otsejuhtimist ja autoriõiguse seadust.
MA muusikatööstuse juhtimise üliõpilased on saanud praktikakohad ja töökohad muusika-, kirjastus- ja PR-tööstuses.
Õpetaja informatsioon
Muusikakõrgkoolide õppejõud sisaldab:
Kursusejuht Paul Oliver on nii populaarse muusika, äri- ja juhtimisarengu kui ka PhD muusikakorralduse kraadides. Pauli teadustegevus on spetsialiseerunud muusikatehnoloogiatele mõeldud digitaalsele ettevõtlusele ja digitaalsele ettevõtlusele. Ta on ka laulukirjutaja, muusik ja Ganbei Recordsi asutaja.
Vilistlased
Londoni Muusikakolledži lõpetamine tähendab liitumist pidevalt kasvava ja muljetavaldava vilistlaste nimekirjaga, sealhulgas:
 • Matt Tong - varem blokeerimispartei
 • Matthew Hodson - London Synthesis Orchestra asutaja
 • Ben Salter, kes töötas Nile Rodgersiga Ameerika Ühendriikides
 • Alexander Grant, teise nimega Alex Da Kid, Grammy auhinna kandidaat, kes kirjutas ja tegi Eminemi armastuse, mida te valetasite (featuring Rihanna).

Karjäär ja õpingute areng

Selle kursuse läbimisel on teil omandatud tõhustatud oskused ja teadmised muusika haldamise ja kunstnike arengu valdkonnas. Edukad lõpetajad on jätkanud erinevate rollide valikut suurte ja sõltumatute rekorditellimuste ning kirjastamis- ja PR-ettevõtete hulgas.
Need rollid on järgmised:
 • kunstnike juhtimine
 • agentuur ja edendamine
 • reisijuhtimine
 • õpetamine
 • raadiojaama juhtimine
 • uute ettevõtete loomine.
Saate ka õppida doktorikraadi või dünaamikat populaarse muusika tootmises või elektroonilises / elektroakustilises kompositsioonis.

Kursuse üksikasjad

Kõrgelt kogenud tööstusharu spetsialistide meeskonna juhtimisel hõlmab see kursus teie enda karjääri juhtimist ja arendamist ning teie valitud tegevuse karjääri.

See kursus varustab teid varjatud oskuste kogumi abil, mis võimaldab teil kiiresti muutuvas muusika- ja teatritööstuses õnnestuda. Mõned näited professionaalsetest rollidest, mida me eeldame, et lõpetajad saavad pärast kursuse läbimist, on järgmised: juht / agent, õpetaja, plaadifirma tegevjuht, PR-töötaja, promootor, reisijuht, raadiojaama juht ja edasine uuring MPhil / PhD programmi .

Moodulid

 • Juhtkond ja loovus
 • Independent Label Management
 • Karjääri ehitamise strateegiad
 • Artist ja Repertuaar
 • Live Events Management
 • Autoriõiguse seadus
 • Uurimismeetodid
 • Doktoritöö või projekt.


Juhtkond ja loovus
Siin vaadeldakse mõningaid tulemuslikkuse psühholoogilisi tegureid, nagu võime, motivatsioon, stressorid, ülepõlemine, jõudluse ärevus, tippkoormused, usaldusväärsus, tsoneerimine ja proovide ettevalmistamine ja võistlused.


Independent Label Management
See moodul võtab üksikasjalikult läbi audio salvestiste tööstuse toimimise ja keskendub autoriõiguse omandile, tööstusharu tulevasele suundumusele ja sellele, kuidas hallata oma iseseisvat plaadifirma.


Karjääri ehitamise strateegiad
See moodul keskendub juhtimisele, haldusele ja ettevõtlusele muusikatööstuses.


Artist ja Repertuaar
See moodul on mõeldud teie arusaama tõstmiseks kunstniku kommerts- ja kunstilise arengu juhtimisest ning sellest, kuidas nad tegelevad kirjastuskataloogide haldamisega tegelevate kollektsioonibüroodega.


Live sündmuste haldamine
Läbi loengute ja õpetuste sarja parandate oma arusaama elust arenist ja selle potentsiaalsest kaubanduslikust ja kunstilisest turuväärtusest teile või teie esindajale.


Autoriõiguse seadus
Siin vaatleme muusikatööstuses autoriõigust ja meediaseadust, sealhulgas selliseid võtmeküsimusi nagu õiguserikkumised, moraalsed õigused ja konfidentsiaalsus.


Uurimismeetodid
See moodul annab teile olulisi oskusi ja toe, valmistab teid ette edukaks projektiks või väitekirjaks selle MA kursuse viimases etapis.


Doktoritöö või projekt
Teil viiakse läbi praktiline projekt või väitekiri teemal, mis on teie juhendajaga kokku lepitud ja kes juhendab teid kogu. See on teie võimalus kujundada ja ellu viia ambitsioonikat ja olulist isiklikku, isejuhatavat projekti, mis hõlmab ja demonstreerib paljusid kursuse käigus omandatud oskusi ja teadmisi.

Riiki sisenemise nõuded

Taotleja peab olema järgmine:

 • Muusika-, muusikatehnoloogia- või sellega seotud teenetemärk on vähemalt 2: 2 või oluline tööstusharu kogemus selles valdkonnas.
 • Kandidaatidelt palutakse esitada kraadiõppe / erialase töö portfell ja kirjalik avaldus.

Rahvusvahelised üliõpilased peavad vastama meie inglise keele nõuetele IELTS 6,5 või kõrgemal ja vähemalt 5,5 iga nelja eraldi komponendi kohta (lugemine, kirjutamine, kõnelemine ja kuulamine).

Mõnedes riikides, kus õpetamine on inglise keeles, võime aktsepteerida kohalikku kvalifikatsiooni.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

The University of West London not only provides a high quality education closely linked to employment, but puts the student at the heart of a friendly and supportive community.

The University of West London not only provides a high quality education closely linked to employment, but puts the student at the heart of a friendly and supportive community. Näita vähem