MA muusikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Music MA on paindlik programm, mille eesmärk on rahuldada erinevaid huvisid ja erialasid. See on mõeldud „järgmiseks sammuks” pärast bakalaureuse kraadi, kas sammuks teadustööks, kvalifikatsiooniks õpetamiseks FE sektoris või lihtsalt arenguvajaduseks. Seal on 10 spetsialiseeritud Pathways , mida saate valida muusikoloogia, kompositsiooni ja jõudluse vahel; igaüks sisaldab mitmeid põhilisi ja vabatahtlikke õpetatud mooduleid ning te lõpetate kursuse väitekirja, põhjenduse või koosseisu portfelliga.

Pathways

Muusika MA: elektroakustiline kompositsioon / sonic art Pathway

Elektroakustiline kompositsioon / Sonic Art Pathway kutsub teid aitama kaardistada Birminghami kolmekümneaastase ajaloos järgnevad sammud maailma liidrina elektroakustilise muusika koostamisel ja esitlemisel. Tugev aluspõhi, selle esteetika ja traditsioonid on täiendatud viimaste tehnikate ja tehnoloogiaga. Teil on ka võimalus töötada BEAST (Birmingham ElectroAcoustic Sound Theatre), meie tunnustatud 100-kanalilise heli difusioonisüsteemiga.


Muusika MA: Global Popular Musics Pathway

See programm põhineb ühel osakonna uusimatest teadus- ja õpetamisvaldkondadest. Unikaalselt keskendub ta populaarsele muusikale globaalsetes, diasporilistes, riikidevahelistes ja keeleliselt mitmekesistes vormides, mis peegeldavad populaarsete muusika stipendiumide uusi suundumusi. See liigub väljapoole tavapärast keskendumist albumi salvestistele ja etendustele, et hõlmata olulisi „kõikjal esineva muusika” vorme, sealhulgas muusikat film / TV / reklaam / videomängud. Neile, kes soovivad õppida populaarset Anglofoni muusikat, suurendab see lähenemine teie töö kultuurilist tähtsust.


Muusika MA: Instrumental / Vocal Koostis Pathway

See programm ühendab tugeva aluse läänekunsti muusika loomingulises ajaloos ja tehnikas viimaste kahekümne esimese sajandi kompositsioonitehnikaga. Praktilistes aspektides - näiteks kõrgtehnoloogilise orkestreerimise, seeriajärgse ja post-spektraalse tehnika, arvutipõhise koostise - juhendamine on kombineeritud teoreetiliste teadmiste ja kriitiliste teaduskondade arendamisega.


Muusika MA: Pathway

Tänapäeva heliloojana on kõik need ressursid sulle kättesaadavad ja segatud kompositsiooni Pathway eesmärk on edendada oma oskusi selle põneva uue maailma navigeerimisel. Selle Pathway uurimisel saate luua töid, mis ühendavad elektroakustikat ja arvutitehnoloogiat traditsioonilisemate instrumentaalsete ja vokaalkoostistega või uurivad neid kõiki eraldi. Samuti on teretulnud interaktiivsete süsteemide, multimeedia ja heliseadmete tööd.


Muusika MA: muusikateaduste Pathway

Musicology Pathway eesmärk on varustada teid peamiste ajalooliste ja analüütiliste oskustega ning võimaldada teil tegutseda valdkonnas, mis on üldiselt interdistsiplinaarne. Programmil on üks põhimoodul, mis võimaldab teil valida valikuliste moodulite valikul sisu erilist huvi pakkuvates valdkondades. See programm on ideaalne neile, kes soovivad oma õpinguid edasi arendada ja uurida konkreetseid teemasid põhjalikult ning seda saab kasutada ka doktoritööks.


Muusika MA: avatud Pathway jõudlusega

Muusika kui distsipliin on mitmekesisem kui kunagi varem ning 21. sajandi muusikud ja teadlased peavad olema valmis liikuma paljude praktikavoogude ja teadustegevuse vahel. MA Music Open Pathway pakub sulle võimalust kaardistada oma marsruut selles põnevas maailmas. Programmi koostajaga konsulteerides kujundate unikaalse õppekava, mis põhineb meie laialdasel muusikalist, kompositsiooni ja esinemisvõimalust. Muid mooduleid väljaspool distsipliini (nt keel) võib olla saadaval ka siis, kui need on teie individuaalsete huvide seisukohast asjakohased.


Muusika MA: Open Pathway ilma Performance

Muusika distsipliinina on mitmekesisem kui kunagi varem ning 21. sajandi muusikud ja teadlased peavad olema valmis liikuma paljude praktikavoogude ja uurimistööde vahel. MA Music Open Pathway pakub sulle võimalust kaardistada oma marsruut selles põnevas maailmas. Programmi koostajaga konsulteerides kujundate unikaalse õppekava, mis põhineb meie laialdasel muusikalist, kompositsiooni ja esinemisvõimalust. Muid mooduleid väljaspool distsipliini (nt keel) võib olla saadaval ka siis, kui need on teie individuaalsete huvide seisukohast asjakohased.


Muusika MA: Performance Pathway

Tulemus on ehk meie kõige kiiremini kasvav ja kõige põnevam ettevõtmine, mille ambitsioonikad plaanid kasvavad välja 16 miljoni naelsterlingi Bramalli muusikahoonest, mille akustiliselt peerless Elgari kontserdisaal ja Dome Rehearsal Room, mille on kujundanud Birminghami Sümfoonia saali akustik Nick Edwards. Scholar-esineja ja varajase muusika dirigent Andrew Kirkman ühineb jõududega Simon Halsey'ga, kes on CBSO ja Berliini raadio koori tuntud koorimeister, ja orkestri dirigent Daniele Rosina ning instrumentaal- ja vokaalõppused Birminghami konservatooriumi teaduskonnaga. Samuti saate võimaluse kasutada varajase muusika jõudluse ja teadusuuringute keskuse (CEMPR) varajast jõudlust.


Muusika MA: Performance Practice Pathway

Ülikooli Bramall Music Building pakub tipptasemel töövõimalusi, sealhulgas spetsiaalselt ehitatud muusikaauditit, Elgari kontserdimaja. Neile, kes soovivad õppida 1800-ndatest kogemustest, saavad ligipääsu nendele rajatistele, samuti perioodilistele ressurssidele. 19. sajandi keskpaigast ja hilisest muusikast õppima soovivatele inimestele on olemas 1851 originaalne Erardi klaver, mida saab kasutada asjakohase repertuaari esitamiseks; ja 20. ja 21. sajandi muusikat huvitavatel inimestel on võimalus töötada koos osakonna "ansambliga assotsiatsioonis", Birminghami kaasaegse muusika grupis.


Muusika MA: koorijuhtimise Pathway

Meie ainulaadset koorijuhtimise magistriprogrammi juhib professor Simon Halsey CBE ning on koos Birminghami linna sümfooniaorkestriga ja selle rahvusvaheliselt tuntud koorite ja dirigentidega. See annab õpilastele võimaluse jälgida, käituda ja laulda iga nädal.

Birminghami ülikool on koduks ühele maailma elavamatest ja põnevatest muusikaosakondadest. Oleme teadusuuringute rahvusvaheline liider ja meie programm kujutab endast viimast tipptasemel arengut muusika praktikas ja õppes.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt küsitakse muusikast või olulise muusikalise komponendiga seotud teemast head autasu kraadi (2: 1) või samaväärset kraadi. Muude ainete kraadi omandamist peetakse juhul, kui kandidaatidel on märkimisväärne erialane muusikaline kogemus ja asjakohane kvalifikatsioon.

Teie taotlus peaks sisaldama umbes 5000 tähemärgist isiklikku avaldust. Peaksite oma isikliku avalduse abil selgitama, miks olete selle programmi õppimisest huvitatud. Töötlemise kiirendamiseks Pathway oma isikliku avalduse esimeses lõigus selgelt välja tee, mida taotlete.

Kõik tulevased õpilased peavad esitama ka auditeerimismaterjalid. Suurbritannia üliõpilastelt oodatakse võimaluse korral isiklikku kuulamist. Kui te ei saa esinemist isiklikult korraldada või kui asute välismaal, peaksite oma avalduse toetuseks esitama videotõendeid. Esitage kaks videot - üks prooviprogrammis ja üks hiljutine avalik esinemine. Videod tuleb esitada veebis YouTube'i / YouKu (eelistatud variant) või DropBoxi kaudu.

Järgige mõlema video puhul järgmisi juhiseid:

  • Iga video kestus peaks olema 10 minutit
  • Kaamera peaks olema dirigendi poole suunatud, nii et teie ülakeha ja näoilmed oleksid nähtavad
  • Te peaksite näitama lääne klassikalise traditsiooni kontrastset repertuaari

Kui ülekuulamine ei toimu isiklikult, tuleks videod esitada taotluse esitamise ajal või üles laadida kahe nädala jooksul pärast avalduse esitamist. Kui neid ei esitata kindlaksmääratud aja jooksul, võidakse teie taotlus tagasi lükata.

Rahvusvahelised / EL tudengid

Akadeemilised nõuded: aktsepteerime mitmesuguseid kvalifikatsioone erinevatest riikidest - kasutage allpool olevat käepärast juhendit, et näha, milliseid kvalifikatsioone teie riigist aktsepteerime.

Inglise keele nõuded: Sellele kursusele kehtivad standardsed keelenõuded - IELTS 6.5, mis sisaldab vähemalt 6.0 üheski sagedusalas. Kui teile pakutakse õppekohta ja te ei vasta keelenõudele, on teil võimalus registreeruda meie inglise keeles akadeemilistel eelkursustel - kui kursuse edukalt läbite, on teil võimalik keelenõue täita ilma keeleoskuse kvalifikatsiooni uuesti määramata.

IELTS 6.5, mille suvalises sagedusalas on vähemalt 6,0, võrdub:

  • TOEFL: 88 kokku vähemalt 21 lugemisega, 21 kuulamisega, 22 rääkimisega ja 21 kirjutamisega
  • Inglise keele Pearsoni test (PTE): akadeemiline 59 kõigil neljal oskusel
  • Cambridge English (eksamid on tehtud alates 2015. aastast): edasijõudnutele - minimaalne üldskoor on 176, kusjuures üheski komponendis peab olema vähemalt 169
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem