Northeasterni muusikaosakond pakub muusikateaduste magistrikraadi (rakenduslik pedagoogika). Pedagoogika on määratletud kui õpetamise kunst. Selles astmes valmistab ette õpilasi, kellel on edukaks muusika bakalaureusekraad:

  • kolledži tasemel õpetamine;
  • täiendõppe alg- ja keskhariduse avaliku või erakooli õpetamine; või
  • jätkamine doktoriõppes.

Kirdepiirkond on üks selle piirkonna ülikoole, kes pakub pedagoogikaõpetust.


Karjäärivõimalused

MA muusikas viib selleni nagu:

  • õpetaja / juhendaja (kogukondade tasemed)
  • elementaarne ja sekundaarne erastuudio õpetaja
  • kirjutamise kunstnik
  • esineja
  • laulja
  • stuudio muusik


Kraadi nõuded

Järgmised jadasid vajavad kokku 34 krediidi tundi, millest kõik tuleb teenida 400 taseme kursustel või 300-tasemel kursustel. Suurtes või väikestes ansamblites peab osalema vähemalt kolm tingimust.

Lõpetage virtuaalne kogukond

Kõrgemate muusikute õpilased peavad osalema Muusikaosakonna virtuaalses kogukonnas, veebifoorumis, kus üliõpilased ja õppejõud jagavad kogemusi, ideid ja teadmisi.

Thesis tund (MUS 5901, 5902, 5903 - KREDIIDVÄÄRTUSVARAD)

Magistriõppe lõputunnistus on magistrikraadi lõppeesmärk. See kursus viiakse tavaliselt läbi kolmanda õppe semestri jooksul pärast MUS 424 bibliograafia lõppu. Üliõpilase doktorikraadi nõunik ja teaduskonna doktorikomisjon toimivad juhendaja ja juhendina, kui üliõpilane tegeleb tema uurimistööga. Selle töö tulemusena esitatakse ja heaks kiidetakse väitekirja ettepanek, väitekirja ja loengu põhjendus (tund-pikk põhjendusvorming, milles üliõpilane loeb, esitab / näitab doktoritöö teema).

Põhjalik eksam

Esimesel võimalikul eksamil pärast lõputöö dokumendi esitamist ja / või põhjenduse läbiviimist tuleb põhjalikult läbi vaadata. Eksami sooritamise kuupäevad ühtivad Graduate Placement Examidega ja pakutakse kuu augustis, detsembris ja aprillis kuu esimesel reedel. Põhjalik eksam on kirjalik test, mis hindab, mida üliõpilane on oma eriala omandanud kraadiõppe ajal. Katse koosneb kahest pedagoogilisest ja ajaloolisest essee küsimustest, mille valite ühe ja kolm skoori identifitseerimist. Õpilased peaksid arutlema muusikalise sisu üle, pakkudes põhjalikku stilistilist analüüsi, helilooja nime, kompositsiooni tõenäolist kuupäeva ja töö pealkirja. Põhjalik eksam liigitatakse pass / faili alusel. (Täidetud katse peab peegeldama pedagoogilise käsitöö tööalaseid teadmisi, ajaloolist ja teoreetilist perspektiivi ning lõpetaja tasandi kirjaoskust.


Rakendusmuusika pedagoogika

MUS-424 muusikaraamatograafia ja teadustöö

* Ensemble'i osalemine: on vaja osaleda suurtes ansamblites vähemalt kolmeks ajaks (tuult ja löökpillide üliõpilased osalevad Bandis; kitarri õpilased registreeruvad Guitar Ensemble'is; stringi õpilased [viiul, viola, tšello ja stringi bass] osalevad orkestris; hääletavad üliõpilased registreeruvad ülikooli kooris, ooperitöökojas, lauljatekoos või muusikateatris, klaveriõpilased registreeruvad nelja käega klaveri ansamblis või kaasnevad).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 17 kursust Northeastern Illinois Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,931 USD
Riigisisesed / naaberriigid: 404,11 dollarit / krediidi tunnis. Väljaspool riiki: 808,22 dollarit / krediidi tunnis. Tasud: 71 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
End Date