MA mytholoogilistes uuringutes

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MA mytholoogilistes uuringutes

Klassid algavad septembri alguses

Me mõistame maailma müüdidesse ja traditsioonidesse sarnaseid jooni ja niite, mõistsime paremini meie ühist inimkonda, austades samal ajal inimesi elukvaliteediga ja mõistes oma kogemusi.

Pacifica mütoloogiliste uuringute programm

MA / Ph.D. sügava psühholoogia aluseks olevates mütoloogilistes uuringutes

Pacifica mütoloogiliste uuringute sihtasutus on erinevate kultuuriliste ja usuliste traditsioonide esmaste tekstide tihe lugemine. Need kursused soodustavad interdistsiplinaarseid stipendiume, pöörates erilist tähelepanu müütidele, ikonograafiale, sümbolitele, usulistele tõekspidamistele ja rituaalsetele tavadele. Kaalutakse hoolikat ülevaadet ajaloolistest ja tänapäevastest lähenemistest müüdi uurimiseks.

Müütu uurimine võib aidata meil suunata meie narratiivide ja piltide hoiule, hõlbustades meie isiklikku ja kollektiivset üleminekut elavamaks reaalsuseks. Müüt paljastab nii mineviku kui ka tänapäeva teadvuseta jutustusi, muutes müüdi elu oluliseks ajaks. Usu ja vägivalla küsimused, seksuaalsus, püha ja ilmalik, kõik ühinevad maailma religioonide ja kirjanduse ajaloos, et kududa mütoloogilistest uuringutest tulenev uimastav kangas.

Tuntud mütoloog, professor ja autor Joseph Campbell õpetas, et müütil on võime puudutada meie sügavamaid loomeenergiat ja luua sümboolseid pilte, mis annavad tähtsust kaasaegse elu ja ajaloo keerukusele. See õitseb paradoksi, ebaselguse ja kujundlike viiside kohta, mida metafoor teavitab ja muudab meie elu. Mütoloogilise kujutlusvõime kasvatamine toob kaasa eneseväljenduse ja sügava ja dünaamilise kultuuride mõistmise meie enda ja teiste jaoks.

Mütoloogia ja religioossed traditsioonid

Pacifica mütoloogiliste uuringute sihtasutus on erinevate kultuuriliste ja usuliste traditsioonide esmaste tekstide tihe lugemine. Tähelepanu pööratakse müütidele, ikonograafiale, sümbolitele, usulistele tõekspidamistele ja rituaalsetele tavadele. Ajalooline ja tänapäevane lähenemine müüdile, mis illumina selle püsivat jõudu postmodernistlikus vanuses.

Müüt ja kirjandus

Selle valdkonna kursused keskenduvad klassikalise kirjanduse, luule ja kirjandusteoste tõlgendamisele iidsest postmodernistlikust perioodist.

Kogu programmi raames osalevad õpilased klassikaliste maailmakirjanduse tööde, sealhulgas Homeri Odüsseia, Ramayana ja Mahabharata, keskaegsete graafide legende ja muinasjutteid. Uuritakse religioossete traditsioonide rituaale ja mõtisklemise tavasid koos kaasaegse kirjanduse, kaasaegsete sündmuste ja populaarse kultuuri müstiliste ja arhetüüpiliste aspektidega. Õpetatakse mitmeid teadusliku tõlgendamise meetodeid, pöörates erilist tähelepanu sügavpsühholoogia hermeneutilistele lähenemistele.

Sügavpsühholoogia ja kultuur

Sügavuspsühholoogia on oluline allikas müüdi, kirjanduse, religioossete traditsioonide ja kultuuri uurimiseks. Need kursused aitavad oluliselt kaasa Freudi, Jungi ja Hillmani tööle ning pakuvad hermeneutilisi lähenemisviise, mis täiendavad teistes valdkondades kasutatavaid meetodeid, nagu usu- ja kirjandustöö.

Matemaatika programmi kogu immatrikuleerimiseks on saadaval põhiteaduslike õppejõudude poolt ning üliõpilaste kirjandusajakiri ja online-akadeemiline ajakiri annavad õpilastele võimalused avaldamiseks. Õppekava täiendab iga-aastane kõneviis, mille annavad väljakujunenud külalisõpetajad - näiteks Maria Tatar (Harvardi ülikool), Jeffrey Kripal (Riisikülas) ja Robert Segal (Aberdeeni ülikool), müüdi autor: lühike lühisülevaade - kes tegelema tänapäeva müügi ja kaasaegse kultuuri uurimisega seotud kriitiliste probleemide lahendamisel.

Mütoloogiliste uuringute programmi õpilased:

 • Uurige mütoloogiat ja kultuuritraditsioone religioossete uuringute, kirjanduse ja sügavpsühholoogia objektiivide kaudu.
 • Avasta korduvad müstilised teemad klassikalises ja kaasaegses kirjanduses, rituaalis, teatris, kunstis, muusikas, filmis ja filosoofias ning uurida nende kultuuri-, ühiskondlik-poliitilisi ja ajaloolisi kontekste.
 • Paljude ajaloo ja inimeste elu mitmekesiste viiside abil avastage inimelude ühised jooned ja tehke oma kogemuste tähendus mitmekülgsete kultuuriliste mütoloogiate uurimise kaudu.
 • Osalege sügava lugemise, teadusliku ja loomingulise kirjutamise ümberkujundatud kogemustes ning generatiivseid aruteludes, mis edendavad meie isiklikku mütoloogiat kogukondade ja kultuuri suhtes.

Mida saate teha mittoloogiliste õpingute kraadiga

Programmi lõpetajad rikastavad oma isiklikku ja ametialast elu müüdi võimu ümberkujundamise teel, arendades kõrgelt arenenud ja universaalset oskuste kogumit, mis on kasulikud paljudele kutsealadele, nagu haridus, psühholoogia, tervishoid, kunst, filmitegemine, religioon, äri, poliitika, õigus ja kogukondlikud ja keskkonnaküsimused.

Mütoloogilised uuringud Stipendiumiprogrammid

Joseph Campbell stipendiumifond on mõeldud MA / Ph.D. Mütoloogiliste uuringute programm. Mitut stipendiumit pakutakse äsja vastuvõetud üliõpilastele mütoloogiliste uuringute programmis, mis põhineb äärmuslikel rahalistest raskustest, akadeemilistest saavutustest ja essee sisust.

Õppekava ülevaade

Magistriõpe määratakse pärast esimest kaheaastast õppimist ja põhjalikku eksamit. Programm jätkub klasside kolmanda aastaga, sealhulgas teadustöö kursuste järjestus ja väitekirja jaoks vastuvõetava kontseptsiooni väljatöötamine. Neljandal ja viiendal õppeaastal keskendutakse doktoritöö kirjutamisele ja teadustööle. Väitekirja lõpuleviimiseks on ette nähtud jätkuv järelevalve.

Mitteoloogilised uuringud toimuvad reedel, laupäeval ja pühapäeval, ligikaudu üks kord kuus sügisel, talvel ja kevadel. Igal aastal toimuvad ka viiepäevased suveüritused.

Lõpetamisnõuded

Kraadiõppe nõuded lõpetamiseks

 1. Õpilased peavad täitma 82 kvartali ühikut, et täita ülikooli lõpetamise nõudeid.
 2. Iga täidetud kursuse jaoks on nõutav miinimumastme C-klass. Tuleb säilitada kumulatiivne hinnepunktide keskmine 3,0.
 3. Õpilased peavad osalema vähemalt kahes kolmandikus igast kursusest.
 4. Õpilased peavad edukalt läbima põhjaliku eksami teise kursuse käigus. Iga eksami essee peab saama vähemalt 70 punkti. Magistriõpe määratakse siis, kui see saavutatakse koos 45 kvartali ühikute lõpetamisega. Et saada doktorikraadi kursuste jätkamiseks. kraad, peavad õpilased saama vähemalt 80 punkti iga eksamiküsimuse kohta.
 5. Õpilased peavad läbima suulise konsultatsiooni, mis on seotud väitekirja koostupaketiga.
 6. Õpilased peavad esitama ja kaitsma teaduskonna heakskiidetud originaaleksemplari.

Põhjalik läbivaatamine

Põhjalik läbivaatamine on kirjalik eksam, mis võeti programmi teise aasta jooksul ja mis uurib õpilaste arusaamist müüdi puudutavatest teoreetilistest perspektiividest ning nende võimet rakendada neid konkreetsetele kultuuritraditsioonidele. Samuti hinnatakse õpilaste suutlikkust mõtiskleda sügavpsühholoogia, kirjanduse ja kultuuriküsimustega seotud müüdi üle. Lisaks toimub suuline konsultatsioon doktoriõppesse kolmanda õppeaasta jooksul. Selle hindamise eesmärk on tõstatada väitekirja kavandatud projekti kriitilised küsimused. Õpilased peavad edukalt kaasama selle konsultatsiooni kriitikat oma dissertatsioonide kontseptsioonidesse, et kandideerida.

Doktoriväitekiri

Doktoritöö nõuded hõlmavad edukat lõpetamist arenenud uurimuste kursused: usuõpetus lähenemisviise mütoloogia, uurimistöö strateegiatele doktoritöö kirjutamiseks ja doktoritöö koostamine. Enne doktoritöö kirjutamist peavad õpilased esitama vastuvõetava doktoritöö raamatud. Doktoritöökomitee koosneb õppetoolist, lugejast ja väliseksperdist. Iga liige peab olema doktorikraadiga, mis põhineb väitekirjal, kui seda nõuet ei loobu mittoloogiliste uuringute programmi teadusuuringute koordinaator.

Vastuvõtutingimused

 • Programm otsib õpilasi, kellel on potentsiaal edukaks mütoloogiliste teemade loomisel ja psühholoogilistel arusaamadel. Taotlejate läbivaatamise käigus keskendutakse tähelepanu haridus-, loomingulistele ja professionaalsetele püüdlustele.
 • Programmi teise aasta lõpuks läbiviidud tervikliku eksami sooritamine ja akadeemilise uurimistöö oskus on vajalikud programmi kolmanda kursuse jätkamiseks.
 • Taotlemise nõuded:
  • Isiklik avaldus (3-5 lehekülge)
  • Resume / CV
  • 8-10-leheküljeline akadeemiline kirjutamisproov
  • 3 kirja soovitusviisiga
  • Ametlikud ärakirjad - peab olema regionaalselt akrediteeritud või riiklikult kinnitatud kõrgharidusasutuse bakalaureuse / magistri kraad
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... Loe edasi

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. Näita vähem
Carpinteria , Santa Barbara , USA veebis + 2 Rohkem Vähem