MA nõustamises

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõppe nõustamine aluseks olev programm koosneb järgmistest kolmest järjestustest:

 • Kooli nõustamine
 • Kliinilise vaimse tervise nõustamine
 • Rehabilitatsioonikonsultatsioonid


Vastuvõtutingimused

Kõigi kolme järjestuse taotlejad peavad vastama Graduate Studies and Research Collegei vastuvõtu nõuetele ja järgmistele täiendavatele nõuetele:

 • Esitage Graduate Record Examination'i (GRE) üldise testi testi hiljutised hinded. Hindeid arvestatakse koos taotluses ka teiste aspektidega;
 • Rahuldada täiendavaid vastuvõtutingimusi, nagu on täpsustatud iga jadaga; ja
 • Osalege hindamissuhtluse seminaril pärast taotluse esitamist.

Nõunikehariduse osakond tunnistab õpilasi kaks korda aastas, kevadel ja sügisel. Programmi sissepääs on konkurentsivõimeline. Vastuvõetavale taotlejale võidakse keelata taotleja kogumi konkurentsivõime tõttu. Vastuvõtuks valitud isikud võivad uuesti esitada ainult üks kord.


Õigus osaleda klassides

Kui üliõpilased on programmi ametlikult vastu võetud, võivad nad registreeruda osakondadele klasside registreerimise perioodidel. Need, kes pole veel valiku tegemiseks üle vaadatud, võivad õppida ühe kursusena. Kliiniliste vaimse tervise ja kooli järjestuste õpilased on sellel kursusel COUN-401. Rehabilitatsioonijärjestuse õpilastel on see kursus COUN-433. Pärast programmi ametlikku vastuvõtmist rakendatakse nende kursuste ainepunkte kraadinõuete täitmiseks.

Magistriõpe saamiseks peavad õpilased läbima 48 krediidi tundi ettenähtud kursuste koolituse ja rehabilitatsiooni nõustamist ning 60 tundi kliinilise vaimse tervise nõustamist. Nõudmis on esitatud kolm praktikumit, kuus praktikakohta ja osakonnaosakonna eksami sooritamine. Õpilased ei saa registreerida rohkem kui neli (4) kolme krediidi tundi kursused (12 krediidi tundi) tähtaja jooksul.

Kui õpilased peavad tunnistama, peavad nad saavutama rahuldava edu. Programmi jätkamiseks on vaja 3,0 GPA keskmist ning õpilastel ei pruugi olla rohkem kui kuus krediidi tundi B-astme tasemest. Kliinilistes kursustes, COUN-405 ja COUN-406 õpilased peavad teenima B- või parem jätkata programmis. Seetõttu on akadeemiliste saavutuste, kutsealase kasvu ja isikliku kasvu valdkondades tehtud kõigile vastuvõetud üliõpilastele pidev hindamine, et teha otsuseid kinnipidamise kohta. Kuigi hindamine toimub igal klassil, kohaldatakse enne praktikumit ametlikke hindamismenetlusi ja iga-aastase programmi lubamise kuupäeva. Üliõpilasi võib ka õppejõudude taotlusel kinni pidada.

Kui üliõpilane soovitab õppekava kutsestandardite komiteel programmi mitte arvestada, annab üliõpilase teaduskonna nõunik kirjaliku põhjenduse üliõpilasele. Lisaks võib nõustaja sõltuvalt asjaoludest:

 • suunama üliõpilast sobivama õppesuuna otsima;
 • soovitada konkreetseid parandusmeetmeid, mida tuleb enne programmi jätkamist lubada; ja
 • teavitage õpilast komiteemenetluse vaidlustamiseks kasutatavast menetlusest.

Kõigi teatiste koopia, mis soovitab mitte säilitamist, edastab Haridusnõunik osakond Graduate Studies College


Kraadi nõuded

Eeltingimused: eeldused võivad olla tehtud pärast programmi sissepääsu, kuid see peab olema lõpetatud enne praktikat

Kliiniline vaimne tervis: pole
Taastusravi: pole
Kool: praegune Illinoisi õpetaja luba VÕI
Kooli nõustamise taotlejad, kellel pole kehtiva õpetamisloa, peavad oma taotluspaketis sisaldama järgmisi tõendeid:

 1. Illinoisi osariigi põhioskuste nõuete vastuvõtmine. On olemas kolm võimalust: akadeemilise pädevuse test (TAP), ACT plus Writing või SAT; ja
 2. Riigi ja föderaalsete sõrmejälgede taustakontrolli esitamine.
 3. Lisaks peab taotleja, kellel puudub õpetamisloa, läbima enne praktikumi / praktikandi läbimist järgmised kursused:
  EDFN-405 Educational Thought arendamine

Kliinilise vaimse tervise nõustamine

Kliinilise mentaalse tervise nõustamine nõuab vähemalt 60 krediidi tundi või 20 kursust.

COUN-401 professionaalne suund

Kooli nõustamine

Koolinõustamine nõuab vähemalt 48 krediidi tundi või 16 kursust.

COUN-401 professionaalne suund

Rehabilitatsioonikonsultatsioonid

Rehabilitatsiooninõustamine nõuab vähemalt 48 ainepunkti või 16 kursust.

COUN-402 Arenduslik nõustamine

Kliiniline kogemus

Praktikum
Practicum on 100-tunnine, välipõhine kogemus, mis nõuab kliendiga vähemalt 40 tundi kliendiga kokkupuutumist (kontakttunde) ja on praktika eelduseks. Practicum pakutakse sügisel semestris.


Internatuur
Praktika on 600-tunnine välitöö kogemus, mis nõuab kliendiga vähemalt 240 tundi kliendiga kokkupuutumist. Õpilased teenivad kuus krediidi tundi praktika I ja II.


Osakondade tasemekontroll

Kõik kandidaadid peavad läbi viima põhjalikku eksamit. Kandidaadid võivad eksami sooritada 27 ainepunkti pärast kursuste lõpetamist, sealhulgas, kuid mitte ainult:

COUN-401 professionaalne suund

Üliõpilaskonna teavitamine

Kui üliõpilane ei ole enam kui kahel järjestikusel semestril (sügisel, kevadel ja suvel) õppinud, siis peab üliõpilane teavitama kõrgkoolide ja teadustöö kolledžit ning tema kavatsusest jätkata nõustamist programmis. Õppejõud jätavad endale õiguse üliõpilasel õppetöö läbivaatuse läbi vaadata ja vajadusel vajadusel korrata teatud kursusi. Õpilastel on maksimaalselt kuus aastat, mille jooksul nad saavad omandada kraadiõppeprogrammid.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... Loe edasi

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. Näita vähem