MA naiste, soolise võrdõiguslikkuse, vaimsuse ja sotsiaalse õigluse valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

MA ja PhD naiste, soolise võrdõiguslikkuse, vaimsuse ja sotsiaalse õigluse valdkonnas

"Ma muudan ennast, ma muudan maailma." -Gloria E. Anzaldua

Naiste vaimsuse liikumisel 1992. aastal asutatud rahvusvaheliselt tuntud trailblazersid pakuvad naiste vaimulikkuse programmi interdistsiplinaarset, mitmekultuurilist, dekolonialistlikku feministlikku lähenemist vaimsuse ja usu uurimisele. Meie õppekavas on stipendium naiste / soolise võrdõiguslikkuse uuringute, etniliste uuringute, religioossete õpingute, filosoofia, religiooni ja seotud valdkondade stipendiumide kohta. Oleme esimene Ph.D. Ameerika Ühendriikides magistriõppeprogrammi lõimimine pühapäeva naiste uuringu integreerimiseks kaasaegsete sotsiaalsete, poliitiliste ja ökoloogiliste küsimuste uurimisse.

Meie programm austab vaimulikku impulsi, et parandada püha naiselikkuse mahasurumist ja naiste rõhumist. Me ühinevad nendega, kes püüavad marginaliseerunud sotsiaalsete rühmade ekspluateerimise lõpetada ja tegeleda Maa ja selle paljude liikide kannatustega.

Programmi kohta

Naiste vaimulikkuse MA on kaheaastane programm, mille kursuste pakutakse nädalapäevadel sügis- ja kevadsemestrite ajal. Doktorikraad on kaheaastane programm, mis hõlmab kursuste läbimist ja sellele järgnevaid põhjalikke eksameid, ettepanekuid ja väitekirju.

Praegu pakume kahte kraadi:

  • MA naiste, soolise võrdõiguslikkuse, vaimsuse ja sotsiaalse õigluse valdkonnas

  • Filosoofia ja religiooni doktor, kellel on naiste vaimulikust koondumine

Pakume ka kiirendatud MA kraadi võimalust läbi meie bakalaureuse lõpetamise programmi ja kiirendatud PhD programmi.

Meie vilistlased jätkavad tööd erinevates valdkondades, alates kõrghariduse ja meediatootmise kuni vaimse juhtkonna ja kogukonna aktivismist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem