MA organisatoorses Treenimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Graduate Master Organisatsiooniline Coaching saab auto liderarse ja hallata rühma ja organisatsioonilised muutused, kasutades erinevaid oskusi ja vahendeid oma koolituse fenomenoloogiline Coach. Omakorda saate oma oskusi rahva teenistuses, süsteemide ja organisatsioonide, keskendudes oma jõupingutused laienemine võimaluste seotud eesmärkide saavutamist, samuti kõrge individuaalset ja organisatsioonilist heaolu.


Riiki sisenemise nõuded/>

  • Costulantes tavatsiillasi ja välismaalased, kes alustavad Magistriõpe Universidad UNIACC peab esitama oma bakalaureuse kraadi või professionaalne, originaal või legaliseeritud enne notar tase ja sisu kraadiõppes on samaväärsed vaja saada bakalaureusekraadi. Juhul välismaa taotleja peab esitama oma akadeemilise kraadi või kutsekraad apostille või heaks kiitnud Tšiili konsulaat päritoluriigi ja välisministeeriumi Tšiili.
  • Esitada selge ja loetav koopia mõlemal pool isikutunnistus.
  • Meet muud nõuded sissepääs ülikooli poolt kehtestatud programmi suhtes.


Režiim kirjeldust/>

Kaugõpe ühendab uuenduslike õppe- ja õppematerjalid läbi virtuaalse õppe ja klassiruumis klasside Universidad UNIACC . See võimaldab õpilastel, nende endi tingimustel, edendades nende õppimise ja isikliku distsipliini, enesejuhtimise ajal sobitada uuringud töö ja isikliku elu, saada maksimaalselt ära üksikisikute motivatsioon.


võrgusilm/>

Skeem on referentsiaalse teemad ja võib olla muutunud. Rakendamise tingimused praktilise tegevuse tiitrite ja / või tootmise hinne on saadaval määrused Ülikooli.


välitööd/>

  • Executive Coach
  • Organisatsiooniline Coach
  • nõustamine
  • Valdkondades HR ja organisatsiooni arengu
  • Pealikkonnad ja Juhtkonna


Kas kohustus maks ja sooviavaldused?/>

Teavet tariifid ja väärtust juba järgmisel klassi, võtke sisseastumise osakond.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza ter ... Loe edasi

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza terciaria de calidad en sus distintas modalidades de enseñanza y aprendizaje -presencial, semipresencial y no presencial (full online)- , de modo que sus programas faciliten el acceso a la formación superior a todos quienes deseen formarse en las áreas artísticas, de las ciencias sociales y de administración, con énfasis en la comunicación, uso de tecnologías e innovación. Näita vähem