MA politoloogias: Euroopa Liidu poliitikauuringud

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Seda programmi õpetatakse Firenzes, Itaalias.

James Madison University poliitikateaduse magistriõppesse keskendumine Euroopa Liidu poliitikauuringute (EUPS) raames on Itaalias Firenzes asuv üheaastane programm. Õppijad saavad Euroopa poliitikas, poliitiliste analüüside ja Atlandi-üleste suhete eksperdid, kes on inspireerinud Dante, Michelangelo, Machiavelli ja arvukaid teisi.

Magistriõppes vilistlased võtavad ametisse valitsuse ja diplomaatilise teenistuse, rahvusvahelise äri, valitsusväliste organisatsioonide ja haridus- / teadusasutused.

Programmis on väikesed klassid ja dünaamiline rahvusvaheline õppejõud. Õpilased panevad oma poliitika analüütilised oskused praktikasse praktikasse praktikas. Nad võtavad mitmeid akadeemilisi reise Brüsselisse ja Strasbourgisse, kus nad teevad koostööd Euroopa Parlamendi, Euroopa Komisjoni, USA välisministeeriumi, NATO ja mujal ametnikega. Nad teevad koostööd meeskonnapõhiste projektide raames Euroopa ülikoolide meistritaseme eakaaslastega. Programmi kursuste töö on inglise keeles, kuid rõhutatakse itaalia keele õpet, alustades saabumisega täiskümbluskursustest.

Politikateaduse magistriõpe keskendub võrdlevas ja rahvusvahelises poliitikas. See programm on mõeldud otseselt kaasama õpilasi võrdlevas ja rahvusvahelises poliitikas välismaal õppimise ja praktiliste kogemuste kaudu. Kui õpilased lõpetavad politoloogia programmi, on neil:

  • Põhjalikke teadmisi poliitiliste teaduste asjakohaste alamväljadega, mis on seotud nende kontsentratsioonipiirkonnaga programmis.
  • Põhjalikke teadmisi poliitikate ja poliitikate kujundamise protsessidest ning poliitilistest, majanduslikest, kultuurilistest ja ideoloogilistest huvidest tulenevate keerukate vastastikuste seoste kohta, mis mõjutavad neid nende kontsentratsioonipiirkonnas.
  • Eksperimenteerib kaasaegsed poliitikaküsimused oma kontsentratsioonipiirkonnas, sealhulgas rahvusvaheline julgeolek, sisseränne, inimõigused, keskkonnakaitse, sotsiaalhoolekanne, tervishoid ja inimteenused ning infotehnoloogia ja nende aluseks olevad poliitilised filosoofiad.
  • Analüütilised ja keeleoskused, võime väljendada ennast kirjalikult ja verbaalselt, võime kujundada ja ellu viia lõplikku põhjalikku projekti või rakendada oma õppimist ja oskusi praktilistes olukordades ja laialdast kultuuridevahelist pädevust.

Pakutavad kraadid

Magistriõpe Poliitikateaduses (MA)

Kontsentratsioon

Euroopa Liidu poliitikauuringud

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage ... Loe edasi

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage to receive their diplomas, they’re more than just educated. Näita vähem
Harrisonburg , Firenze + 1 Rohkem Vähem