MA proteesiefektides

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Selle ainulaadse, praktikapõhise kursuse abil saate valmistuda proteesimise tulevikuks. Võttes algusest peale valdkonna tähelepanu alla, töötate tõelistes eriefektide stuudiotes, et saada põhioskusi ja sügavat mõistmist, arendades samal ajal ka loomingulist portfooliot ja kontaktide võrku.

Sissejuhatus

See kursus on uus sisseastumiseks 2020. aastaks.

Te saate oma oskusi täiendada ja viimistleda isikupäraste projektide kaudu, mis põhinevad toetaval ja koostööl põhineval kogukonnal. Eksperimenteerimise ja riskide võtmise kaudu lükkate piirid, et saada vastupidavaks ja dünaamiliseks proteesiefektide praktikuks.

Te saate:

 • Õppige ekspertidelt, tehes koostööd maailmatasemel partneritega Gorton Studio ja Millennium FX.
 • Töötage välja mitmekesine loometöö portfell, mis aitab teie karjääri alustada.
 • Juurdepääs kutsestandardi ateljeedele ja ressurssidele.
 • Kasu meie külastatavast loengusarjast, kus esinevad külalisesinejad maailmatööstusest.
 • Asuge elavas rahvusvahelises filmikoolis, loomingulise kunsti ülikoolis.

krampus, mask, devil

Mida sa õpid

Kogu selle üheaastase kursuse jooksul saate lahendada tõeliselt multidistsiplinaarse õppekava, mis on kavandatud vastama tänapäeva tiheda konkurentsiga proteesimise ja eriefektide tööstuste vajadustele. Peate vastutama omaenda õppimise, oma suuna ja erialade arendamise eest, omandades samal ajal ka tööalased teadmised tööstuse tavadest.

Kursuse sisu

Laiendate oma teadmisi põhiprogrammidest ja valmistamismeetoditest, saate kogemusi stuudiopõhisest tööst akadeemilises ja professionaalses kontekstis ning töötate välja kriitiliselt kaalutud portfelli. Selle kõrval tutvustatakse teile tänapäevaseid arutelusid proteesiefektide tööstuse teavitamiseks. Projekteerimise, joonistamise, valmistamise, tutvustamise ja tööstusteadlikkuse töötoad toetavad teie õppimist sellel praktilisel ja kutsealase suunitlusega kraadiõppel.

Moodulid

 • Kontekstuaalsed uuringud: Teoreetiliste teadmiste laiendamine peamistest kontekstipõhistest mõistetest.
 • Ehitisekivid: proteesimisefektide tootmise põhioskuste ja protsesside maandamine.
 • Tööstuslik kontekst: arendate oma professionaalset portfelli ja saate kokkupuute reaalses elus töötavate stuudiotega.
 • Vormi murdmine: katsetage proteesiefektide piiride katsetamiseks oma disainilahenduste ja valmistamistehnikatega.
 • PFX-i tootmine: keskenduge oma uuringutes tootmisharu kvaliteediga töökorpuse tootmisele ja loomisele.

Kuidas sa õpid

See on praktikapõhine kursus, nii et suur osa teie rännakust hõlmab õppimist tehes, töötades kaasaegsete võimalustega, mida pakuvad meie partnerid Gorton Studio ja Millennium FX. Samuti saate maandamise konteksti, teooria, programmide ja torujuhtmete kaudu loengute, seminaride, töötubade ja meistriklasside kaudu.

Hindamismeetodid

 • Praktiliste tööde portfellid
 • Ettekanded
 • Suulised teated
 • Suur praktikaprojekt

Töötajad

Nii Gortoni stuudio kui ka Falmouth University meeskondadel on televisiooni- ja filmitootmise, proteesimise, disaini ja valmistamise alal laialdased kogemused tööstuses. Oleme uhked oma tööstussidemete üle, mis ulatuvad Ühendkuningriigist kaugemale maailma parimate proteesiefektide ateljeesse. See ühenduvus pakub üliõpilastele ja koolilõpetajatele olulisi võrgundusvõimalusi ning aitab meie õppekava kujundada ja seda kujundada.

Rajatised

Mitme miljoni naela suurune tööstusstandard filmi- ja televisioonikool pakub professionaalseid võimalusi, sealhulgas:

 • Elu joonistamise stuudio
 • Filmivõte / ümbritsev stuudio
 • Kiire prototüübi, 3D-printimise, valamise, freesimise, keevitamise ja muude valmistamisvõimalustega töötoad
 • Kahekümnekohaline arvutikomplekt koos võtmetarkvaraga, sealhulgas Z-Brush, Maya, Adobe CC ja Substance Painter
 • Juurdepääs Gortoni stuudiole
 • Juurdepääs Millennium FX Stuudiole
 • Kino Christie M-seeria HD-projektsiooni ja 7,2-ruumilise heliga

Kuidas kandideerida

Riiki sisenemise nõuded

Ootame avaldusi nendelt, kellel on asjakohane samaväärne 6. taseme kvalifikatsioon või samaväärne kogemus ja kellel on ilmne huvi selle teema vastu.

Samuti võtame teie avalduse vastu, kui teil on ametlik või „sertifitseeritud” õppimine (näiteks koolitus, mida ei korralda ülikoolid ega kolledžid) ning töökogemusest või iseõppimisest õppimine. Seda nimetatakse eelneva õppe akrediteerimiseks (APL) ja see oleks pidanud olema omandatud viimase viie aasta jooksul ning samaväärne meie minimaalse sisenemise kvalifikatsiooni õpiväljunditega.

APL-i taotlejad, kes kasutavad kandideerimisel kogemusi, peaksid teadma, et edasijõudnutele või konkreetsete moodulite või krediidi eest vabastamise korral on registreerimistasu £ 200.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Rahvusvahelised taotlejad, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks 4. astme üliõpilasviisat, peavad valitsuse viisanõuete täitmiseks sooritama heakskiidetud turvalise inglise keele testi (SELT) või omama ülikooli tunnustatud ja käendusega tunnustatud keeletesti. Meie taotlejate teenuste meeskond aitab teid kõigis küsimustes, mis võivad tekkida seoses õppeviisade või sobivate keeletestidega.

Õppetasud 2020–21

 • 10 895 naelsterlingit - täistööajaga Suurbritannia / EL (makstav vastuvõtutasu on 250 naela. See arvatakse õppemaksust maha.)
 • 16 000 kr - täistööajaga rahvusvaheline (vastuvõtutasu makstakse kuni 1000 kr, olenevalt rahvusest. See arvatakse õppemaksust maha.)

Õppemaks kehtestatakse igal aastal ja see vaadatakse igal aastal üle. Seetõttu võib ülikool tõsta õppemaksu teisel või järgnevatel õppeaastatel vastavalt inflatsioonile ja / või seaduste või valitsuse poliitikaga lubatud maksimaalsele tasemele. Õpilasi teavitatakse muudatustest nii kiiresti kui võimalik.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Loe edasi

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Näita vähem
Falmouth , Penryn + 1 Rohkem Vähem