MA psühholoogias (teadusuuringud)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpilased arendavad arenenud kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid teadusuuringute oskusi psühholoogias. Sellised oskused võivad viia teaduspõhisele või akadeemilisele karjäärile. Tuleb demonstreerida uurimismetoodika rakendamist ja uurimistulemuste pädevat edastamist; õpilased peavad seega olema võimelised teostama iseseisvat uurimistööd. Vajalik on osalemine töötubades ja / või kontaktisessioonidel. Pange tähele, et see aste ei tähenda registreerimist HPCSA teaduspsühholoogiks.

Sisterhood

Kvalifikatsiooni tulemus / eesmärk

Õpilased arendavad kõrgtasemel kvantitatiivseid ja / või kvalitatiivseid teadusuuringute oskusi psühholoogias. Sellised oskused võivad viia teaduspõhisele või akadeemilisele karjäärile. Tuleb demonstreerida uurimismetoodika rakendamist ja uurimistulemuste pädevat edastamist; õpilased peavad seega olema võimelised teostama iseseisvat uurimistööd. Vajalik võib olla töötubades ja / või kontaktistungites osalemine.

Valikukriteeriumid

Õpilastel peab olema psühholoogia diplom, mille keskmine hinne on vähemalt 65%. Üliõpilased, kes saavad BSc psühholoogia kraadi, võivad taotleda psühholoogia magistrikraadi. Sissepääs ei ole automaatne ja põhineb kõrgeimatel akadeemilistel hinnetel.

Eksam

Eksam koosneb dissertatsioonist valitud teemal psühholoogias, mis valitakse juhendajaga konsulteerides ja koos psühholoogia osakonna uurimisprojektidega. Kohaldatakse avaldamiseks valmis artikli esitamist käsitlevat üldmäärust.

Programmi kestus:

2 aastat

Kontaktandmed:

Nimi: Dr Melissa Card / Tel: 011 559 2916 / E-post: mcard@uj.ac.za

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem