MA rahu ja areng

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Võtame vastu vaesuse ja vägivallaga seotud globaalsetele väljakutsetele, ühendades teooria ja praktika ning tehes positiivse vahetuse kogu maailmas elavate inimeste jaoks. See on teie võimalus arendada oma teadlikkust rahu, konfliktide lahendamise ja arengu vahelistest suhetest nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.

Te kaalute selliseid teemasid nagu sooline võrdõiguslikkus, vaesus, tööhõive, inimõigused ja kodanikuühiskonna roll ning ühiskonna osalemine otsuste tegemisel ja juhtimises. Turvalisusohtudest ja terrorismist relvakaubanduseni ja vägivallatu ühiskondlikule liikumisele saate põhjaliku ülevaate tänapäeva globaalsetest probleemidest. Te uurite arengu- otsuseid mõjutavaid poliitilisi, majanduslikke, kultuurilisi, keskkonna- ja tehnoloogilisi muutusi.

Me paneme tõelise rõhu rahvusvahelisele arutelule ja teie õpetamine toimetatakse väikestesse rühmadesse, kus osalevad õpilased üle kogu maailma, mis annab teile võimaluse õppida teavitada erinevatest kultuurilistest perspektiividest. Samuti pakume teile oskusi projektijuhtimises ja õpime, kuidas koostada rahastamisrakendusi, valdkonna tööks vajalikke pädevusi.

Kursuse eelised

Te saate kasu, kui õpetaks meie kõrgelt kvalifitseeritud teadlaste meeskond, kes on tuntud oma teadustöö valdkondades. Meie teadustöö rahu- ja arengus hoiab meie õppekava värske ja tipptasemel.

Töötajad on tihedalt seotud selliste organisatsioonidega nagu Oxfam, Amnesty International, Pugwash, Šveitsi väikerelvade uuring, Omega fond, Kaevanduste nõuanderühm, CND, Aegis, Huridocs ja rahvusvahelise arengu osakond (DfID), ja me julgustada õpilasi kaasama asjakohaseid väliseid organisatsioone ja konverentse.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peaks olema vähemalt teise klassi autasu sotsioloogia, poliitika, majanduse, filosoofia, usuteaduse, inimgeograafia, ajaloo, ettevõtluse, kriminoloogia, ajakirjanduse, meediauuringute, antropoloogia, kasvatusteaduste, haridusuuringute, usuteaduse, usuteaduse, usuteaduse, rahuõppega. Uuringud, Euroopa õpingud, rahvusvaheline poliitikaökonoomika, sotsiaaltöö, õigus, sotsiaalteadused, sotsiaalpoliitika, arenguõpe, põllumajandusuuringud, maa- ja keskkonnajuhtimine, keskkonnateadused, ürituste korraldamine, turundus, julgeolekuõpe või rahvusvahelised suhted, vähemalt teine klass kiitusega kraadi mitteõppinud õppeaines, millele lisanduvad taotletava aine sobivuse tõendid, või omavad samaväärset kogemust või väljaõpet, tavaliselt töökeskkonnast. Kõiki taotlusi peaks toetama kas akadeemiline või professionaalne viide. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Leiad tööhõivevõimalusi Ühendkuningriigis ja välismaal, kes töötavad valitsusväliste organisatsioonide, avaliku sektori ja meedia jaoks. Eelnevad meie ülikooli lõpetajad on töötanud õpetajate, sotsiaaltöötajate, ajakirjanike, arendustöötajate, ülikoolide õppejõudude, valitsuse konsultantide ja ärijuhtidega või on töötanud oma teadustöö huvidega ja on võtnud doktorikraadi.

  • Heategevus- / abipersonal
  • Valitsuse nõunik
  • Ajakirjanik

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 11500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem