Kursuse üksikasjad

Võtame vastu vaesuse ja vägivallaga seotud globaalsetele väljakutsetele, ühendades teooria ja praktika ning tehes positiivse vahetuse kogu maailmas elavate inimeste jaoks. See on teie võimalus arendada oma teadlikkust rahu, konfliktide lahendamise ja arengu vahelistest suhetest nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.

Te kaalute selliseid teemasid nagu sooline võrdõiguslikkus, vaesus, tööhõive, inimõigused ja kodanikuühiskonna roll ning ühiskonna osalemine otsuste tegemisel ja juhtimises. Turvalisusohtudest ja terrorismist relvakaubanduseni ja vägivallatu ühiskondlikule liikumisele saate põhjaliku ülevaate tänapäeva globaalsetest probleemidest. Te uurite arengu- otsuseid mõjutavaid poliitilisi, majanduslikke, kultuurilisi, keskkonna- ja tehnoloogilisi muutusi.

Me paneme tõelise rõhu rahvusvahelisele arutelule ja teie õpetamine toimetatakse väikestesse rühmadesse, kus osalevad õpilased üle kogu maailma, mis annab teile võimaluse õppida teavitada erinevatest kultuurilistest perspektiividest. Samuti pakume teile oskusi projektijuhtimises ja õpime, kuidas koostada rahastamisrakendusi, valdkonna tööks vajalikke pädevusi.

Kursuse eelised

Te saate kasu, kui õpetaks meie kõrgelt kvalifitseeritud teadlaste meeskond, kes on tuntud oma teadustöö valdkondades. Meie teadustöö rahu- ja arengus hoiab meie õppekava värske ja tipptasemel.

Töötajad on tihedalt seotud selliste organisatsioonidega nagu Oxfam, Amnesty International, Pugwash, Šveitsi väikerelvade uuring, Omega fond, Kaevanduste nõuanderühm, CND, Aegis, Huridocs ja rahvusvahelise arengu osakond (DfID), ja me julgustada õpilasi kaasama asjakohaseid väliseid organisatsioone ja konverentse.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi tunnustus kraadi sognitiivsete teemade sotsioloogia, poliitika, majandus, filosoofia, usuõpetus, inimgeograafia, ajalugu, äri uuringud, kriminoloogia, ajakirjandus, meedia uuringud, antropoloogia, haridusalased uuringud, rahu Uuringud, Euroopa õpingud, rahvusvaheline poliitiline majandus, sotsiaaltöö, õigus, sotsiaalteadused, sotsiaalpoliitika, arengusuuringud, põllumajandusuuringud, maa

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Leiad tööhõivevõimalusi Ühendkuningriigis ja välismaal, kes töötavad valitsusväliste organisatsioonide, avaliku sektori ja meedia jaoks. Eelnevad meie ülikooli lõpetajad on töötanud õpetajate, sotsiaaltöötajate, ajakirjanike, arendustöötajate, ülikoolide õppejõudude, valitsuse konsultantide ja ärijuhtidega või on töötanud oma teadustöö huvidega ja on võtnud doktorikraadi.

  • Heategevus- / abipersonal
  • Valitsuse nõunik
  • Ajakirjanik

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Rahu kriitilised väljavaated

See annab ülevaate sõja, rahu ja konfliktide taastamise peamistest teooriatest ning peamiste juhtide, peamistest teoreetikutest ja praktikantidest.

Konfliktijärgne rekonstrueerimine

Kriitiliselt uurib ja integreerib konfliktijärgse ülesehitamisega seotud rahu ja arengu teemad ning kaalub taastumist suurõnnetustest, nagu maavärinad ja tsunamid.

Arengu globaalsed perspektiivid

See moodul uurib kriitiliselt rahvusvahelise arengu kontseptuaalset raamistikku globaalses kontekstis, tutvustades erinevaid vaatenurki. Te tunnete "arengu õigeusu" ja selle kriitikat.

Turvalisuse paradigmad

Konkureerivate ja sageli vastuoluliste peamiste julgeolekuküsimuste mudelite dekonstrueerimine konkureerivast riigivõimust ja inimeste julgeoleku perspektiividest.

Arendamine

Võimaldab teil oma õppimist kasutada oma valitud uurimusküsimuse põhjalikul uurimisel. See võib olla seotud huvidega, mida te arendate kursuse käigus või teie olemasolevate töö- või karjäärinvesteeringutega seonduva teemaga. Teid juhendab kogenud personali liige, kes on samuti aktiivne teadlane ja annab 12-15000 sõna väitekirja.

Dissertatsioon

Osaleda kriitilisel sügavusel teaduslikel eesmärkidel põhineva projektiga, mis on kooskõlas teie isiklike huvidega ja professionaalsete püüdlustega.

Moodulid

Tsiviilkaitse

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 11500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev