Ülevaade

Meie uus rahu, vastupanuvõime ja sotsiaalse õigluse magistriõpe on mõeldud neile, kes otsivad meie maailma peamisi suundumusi, nagu keskkonnakriis, ebavõrdsuse suurenemine ja sotsiaalne jagunemine, ressursside nappus ja vägivaldsed konfliktid.

Programmis vaadeldakse kriitiliselt seda, kuidas ühiskond nendele väljakutsetele reageerib, alates vaidluste kollektiivsest tegevusest ja poliitilisest vastupanust kuni vastupidavamate ja jätkusuutlikumate kogukondade kujundamise ja loomise jõupingutusteni.

Uurite selliseid teemasid nagu:

 • kliimamuutuste mõju rahule ja sotsiaalsele õiglusele
 • ressursside piiride ja maapinna haaramise roll konflikti edendamisel
 • põlisrahvaste õiguste ja toiduainete sõltumatuse liikumine
 • demokraatlike institutsioonide kriis ja poliitilise populismi tõus
 • vaidlusaluse kollektiivse tegevuse suurenemine - nii tegelikes kui ka virtuaalsetes valdkondades

Programmi viib läbi rahu-uuringute ja rahvusvahelise arengu osakond, mis säilitab teadus-, õpetamis-, koolitus- ja poliitikavaldkonna tippkeskuse rahvusvahelise maine. See tähendab, et teie õpetamine ei ole mitte ainult teadusteadlik, vaid ka personal, kellel on hea positsioon poliitika ja praktikute kogukonna kaasamise hõlbustamiseks.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureuse kraad 2.2 või kõrgemal tasemel.

Pluss miinimum GCSE inglise 4. või C klassi või kõrgem (aktsepteeritud ekvivalendid).

Inglise keele nõuded

IELTS 6.0, mille pädevus on vähemalt 5,5.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Rahu õppimine muutuvas maailmas (PES7051-B)
 • Sotsiaal-ökoloogiline vastupidavus: diskursused ja tavad (PES7050-B)
 • Sotsiaalse ja ökoloogilise õigluse liikumine (PES7044-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Võimalus

 • Rakenduslike konfliktide uurimine (PES7036-B)
 • Aafrika poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7035-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Konstruktiivsete konfliktide kaasamise oskused (PES7049-B)
 • Loovade konfliktide transformatsioon (PES7038-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Arenguvajaduste ja tulemuste hindamine (DEV7036-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)
 • Rahvusvaheline keskkonnajuhtimine (PES7042-B)
 • Rahvusvahelised väljakutsed: probleemid ja vastused (PES7055-B)
 • Rahuvalve ja rahuvalve (PES7046-B)
 • Aafrika õppekülastus (PES7034-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika parandab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriõppe programmi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasatuse oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeningut ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid, ja seejärel täitke oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Me kasutame laia valikut õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetodeid, et võimaldada õpilastel mõista ja arendada oskusi kaasamiseks ja töötamiseks oluliste poliitikakogukondade ja praktikute kogukondadega (rahvusvahelised organisatsioonid, valitsused, valitsusvälised organisatsioonid, äriühendused jne) ning pakkuda õpilastele võimalusi nendega tegeleda üksikasjalikult simulatsiooniharjutuste ja koolitustöökodade kaudu ning hõlbustada kontakte praktikutega.

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loengu teatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie üliõpilaste kontaktametnik korraldab ka palju ühiskondlikku tegevust - meie keskne, hubane ühisruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning korraldada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipausid. Ja ärge unustage iga-aastast rahu ja arengu palli ja meie enda rahu jalgpallimeeskonda…

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Ülikool ja osakond on väljavaadetes väga globaalsed ning ka meie meelitavad õpilased. Sel põhjusel pakume tasuta kaasaegseid võõrkeele kursusi algajatele araabia, prantsuse, saksa ja hispaania keeles. Neid kaks tundi kestvaid iganädalaseid õppetunde juhivad kogenud keeleõpetajad ja nende tulemuseks on osalemise tunnistus. Paljude laiemate keelte, nagu Brasiilia portugali või korea keel, õpetamine - ka tasuta - peer-to-peer süsteemi raames. Sageli osalevad PSID-õpilased nii õpetajatena kui õppijatena.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 6 850 aastas

Rahvusvaheline: £ 16 040 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Üks University of Bradford eesmärke on varustada kõik meie õpilased atribuutidega ja võimetega, et olla kindlad ja võimelised oma elus üle ülikooli.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud Jaanuar 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 15 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,850 GBP
Avaleht / EL: £ 6 850 aastas / International: £ 16 040 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

This is the University of Bradford